Mercedes-Benz 3 відгука про Mercedes-Benz ML 270 2002 року

3.7

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону

Низька оцінка дизайну
Дизайн цього автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz ML 270 2002

Mercedes-Benz ML 270 2002

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова

Удобно. Надёжно. Безопасно!
Нет разницы асфальт или грязь, авто Отлично справляется как с Дорогой так и ее направлением....
Рекомендую.

Из минусов, немного напрягает топливная.

Mercedes-Benz ML 270 2002

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Без зупинки 700км, без втоми!

якість матеріалів

За всё время владения автомобиль показал себя надежным и крепким товарищем несмотря на свой возраст.Комфортный и просторный салон,неприхотлива к качеству дизеля на заправках.При покупке следует обратить внимание в каком регионе эксплуатировалась, так как из за повышенной влажности начинается коррозия кузова.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 6 відгуків про Mercedes-Benz ML 270

Mercedes-Benz ML 270 2002

Чудове сімейне авто, яке підходить як для повсякденного використання, так і для активного відпочинку, хорта, рибалка і т.д. гарно їде як по бездоріжжю, так і по асфальту. Комфортний для дальніх подорожей! Без зупинки 700км, без втоми!

Сергей

Дивитися всі 2912 відгука про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

вартість обслуговування, ціна

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л. Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно. Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення. Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть. Повний привід працює бездоганно.

Любомир

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц