Відгук Mercedes-Benz E 200 1999

Сім'я
Газ / Бензин Двигун
Більше 5 років Водійський стаж
3-5 років Час володіння

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, шумоізоляція

Машиною цілком задоволений за весь період експлуатації. Від попереднього власника машина була не доглянута, тому прийшлось багато чого робити, але це не машина винна, а людський фактор. Після того як все зробив, машина почала радувати.
- По мотору та коробці тільки заміна масла та фільтрів по регламенту, і все, більше взагалі нічого.
- По ходовій до зими та після планові ТО, робити кожного сезону нічого не потрібно, крім стійки стабілізатора. Ось вони летять чомусь 1-2 рази на рік. Але там копійочна ціна їх замінити.
- Кузов, ну тут все ясно. Кузов гниє якщо за машиною не слідкувати. Я був змушений варити кузовщину, тому, що до мене за кузовщиною ніхто не доглядав. На щастя, зараз є рем комплекти, це пороги та задні арки. Купив, поварив, обробив і катаєшся з періодичними перевірками чи ще десь не полізло. Ще одна річ, це передні стакани пружин. Їх обов\'язково потрібно усилювати, щоб не повилазили пружини через капот.
- Ну і в підсумок, машина велика, комфортна, не дорога в ремонті. Для тих хто говорить що дорога в ремонті, то просто не купляйте машини на останні гроші та буде вам щастя.

Олександр
07 червня 2020