Mercedes-Benz Відгуки про Mercedes-Benz CLC-Class 2010 року

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 4 відгука про Mercedes-Benz CLC-Class
Mercedes-Benz CLC-Class 2008

Mercedes-Benz CLC-Class 2008

дизайн кузова

с нашими сервисами..... и отношением. Следующий ремонт, если что-то случится буду делать в странах ЕС. пока нормально все устраивает.Красивый интересный и приветливый автомобиль. от общения пока только положительные. не хватает электрорегулировок сидений.

пока нормально все устраивает.Красивый интересный и приветливый автомобиль. от общения пока только положительные. не хватает электрорегулировок сидений. с нашими сервисами..... и отношением. Следующий ремонт, если что-то случится буду делать в странах ЕС.

Andrey Danchenko

Дивитися всі 2911 відгук про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz C-Class 2013

Mercedes-Benz C-Class 2013

дизайн кузова, якість матеріалів

вартість обслуговування

Пригнав авто для себе, вигляд вогонь, чорний амг диски, повна шкіра, амг пакет. Все було добре. Поки не прогорів поршень, в Німеччині добре давали, я думав форсунками обійдусь, а попав на капремонт мотора. Всі боялись роботи om651, думали, що вкладиши провернуті. Поки не найшов одного майстра, поміняв все що потрібно, розхідники всі, вкладиши і тд. ГОЛОВНЕ: якщо робите мотор ом651, міняйте відразу масляний насос і ставте заглушку масляного насоса!!! не жалійте грошей, зробив і слава богу їздить мерс по цей день, вже після мене декілька власників, нещодавно бачив, казали питань до машини немає! також було питання, руль почав важче крутитись, недомайстри зразу, міняти насос гідрача і тд. Але проблема виявилась в датчику рульової рейки, датчик новий 400 уо, купили на розборці за 100, і все ок. Машина топ, але рекомендую на фулі авто, вони мають вигляд, а не на галогенках і стандартній комплектації, якщо нехватає грошей візбміть щось інше . Бо цю машину точно не можна на останні гроші брати, дуже дорога в обслуговуванні, бо платиш за Сшку, а обслуга така ж як в Ешки Коробка для мене була 7г тронік тупа, умовно дсг в пасатів швидше реагує. Дав в пол, секунду дві і тоді іде.

Ілля

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц