Mercedes-Benz 7 відгуків про Mercedes-Benz C 200 2001 року

4.9

коробка передач, гальма, керованість, динаміка, якість матеріалів

вартість обслуговування, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz C 200 2001

Mercedes-Benz C 200 2001

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Надзвичайно комфортне купе від Mercedes-Benz. Володію уже другим таким авто, бо після продажу першого не знайшов йому рівних, ціна=комфорт та якість. BMW та Audi не стоять і поруч в усьому, маю на увазі купе подібного класу, за Golf взагалі не згадую. Хто володів даним купе від Мерседес, думаю підтримають мій відгук цілком. Але є і серйозний мінус! Метал від Mercedes не найкращий і до іржі схильний. Інші мінуси такі як розхід палива, ціна запчастин,- питання спірне, і притаманне широкому колу конкурентів!

дорожній просвіт

Из Плюсов:
- За такие деньги пожалуй самый комфортный, уютный и многофункциональный автомобиль.
- Очень резвый
- Недорогой в обслуживании. Т.е реально недорогой как среднестатистическая иномарка.
Колодки 500-800грн. Свечи 200-500грн
Вот ходовка в 2020году обошлась в 15000грн с хорошими деталями. Т.е один рычаг стоит от 1000грн до 2500. Я покупал за 2000
Из Минусов:
- В таких годах начинают ржаветь арки
Рекомендую

об`єм багажника

Очень маневренная маленькая машинка с нормальным расходом топлива Довольно скоростная

Mercedes-Benz C 200 2001

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

Автомобіль сподобався. Непоганий дизайн, відмінна якість матеріалів салону. Комфортний. Обезшумка чудова. З мінусів - на мій зріст 185 см салон тіснуватий, для задніх пасажирів залишається небагато місця. На ТО витрати помірні. А от ціна на запчастини на мою думку надто висока.

Mercedes-Benz C 200 2001

коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

ЕЗДИТ ЖЕНА-ДОВОЛЬНЫ ОБА Для города самый удобный автомобиль-маленький-легко парковаться и не много жрет газа Не дорогой в обслуживании

вартість обслуговування

230 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Купив чудовий автомобіль. Дійсно, мерс є мерс. Потужний, солідний, агрегат важкої ударної сили, строгий, автомобіль, в якому дуже багато всього працює!
Модель уже вся сучасна і обкладена електрикою. Звичайно, з роками дещо псується, але це дрібниці.
Також дещо є, що німці дивно зробили. Салонний фільтр знаходиться під капотом, тому без кондиціонера, якщо просто включити що повітря крутило, часто хапає тепло. Якщо за вікном 10 температура, то повітря з такою температурою він качати не буде, мінімум 15-18.
Зливи досить дивні. Часто забиваються і під капотом біля лонжеронів стоїть вода.

Це звичайно, дрібниці.
Автомобіль вартий уваги і служити буде довго. Мотор, коробка - реальний стрибок в прогресі!
Дякую

витрати палива, вартість обслуговування

Отличное авто, главный враг которого корозия, гниют двери и арки. Подвеска сбитая, плавность хода хуже чем у других мерсов 2000х годов но как следсвие и самая лучшая управляемость. Настройки подвески решаються диаметром дисков, лично мне и нашим дорогам подошли r15, резина дешевле и подвеска живёт дольше. Обслуживание дорогое, кто думает что купил Сшку вместо Ешки и будет экономить на обслуживании то он ошибается. Стоимость обслуживание частично невилируется неоригинальными деталями. По трассе (2.0 компрессор), особо не чувствует разницы между 130 и 170 км/ч. Поглощает километры отлично. Моему мерседесу было 17 лет, при этом двигатель в режиме тапка в пол почти не брал масла и вообще не дымел. От замены до замени никогда не доливалось никапли масла. При том что по хорошей трассе я ездил 160-180 км/ч. Отличная машина...

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц

Відгуки про Мерседес-Бенц C 200 по рокам