Mercedes-Benz 3 відгука про Mercedes-Benz A 140 2000 року

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма

Низька оцінка дизайну
Дизайн цього автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz A 140 2000

Mercedes-Benz A 140 2000

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Сім'я

Комфортний та місткий не зважаючи на свій міні розмір! Максимально класний для сімейних поїздок за місто, а також економія пального не менш важливий плюс.

дорожній просвіт

Расход топлива приятно радует. В обслуживании не дорогая не дороже чем обслуживать Ланос . В основном ездим по городу и каждый день коробка полуавтомат это механическая коробка передач без педали сцепления. Подходит как девушке ездить так и мущине. Немного жосткая в подвеске это минус но выносливая это огромный плюс. Большой вместительный багажник.

Mercedes-Benz A 140 2000

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

7 л / 100 км Сім'я

18 лет - для авто ето возраст. А так машинка бодрая, резвая и надежная если ухожена и исправна. Дороговато в ремонте, но запчасти долго служат, стоит того. Машина любит хорошие дороги и и привыкает к одному топливу. В своем классе лутше. Одно слово - немец, хоть и маленький.!!!

Вас також може зацікавити:

Дивитися всі 2912 відгука про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

вартість обслуговування, ціна

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л. Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно. Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення. Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть. Повний привід працює бездоганно.

Любомир

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц