Mercedes-Benz 2 910+ відгуків про Mercedes-Benz

Mercedes-Benz E-Class 1994

Mercedes-Benz E-Class 1994

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

динаміка, керованість

340 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Їздив на w124 протягом 3-х років, чудовий надіний автомобіль, простота запорука надійності.
Дуже витривала ходова, чудова якість матеріалів, простий механічний ПНВТ та механічні форсунки, єдиний недолік двигуна 2.0 дизель це мала потужність 75 к.с. на 1600 кг це справді замало.Витрата палива була 5.5-6л по трасі, 8-10 по місту. Серед дизелів найкращі це om605, 2.5 дизель, 1993-1995-тих років.
Стосовно двигунів цих авто: всі двигуни але від 1993 року, до 1993 року там встановлена система вприску KE-JTRONIC - по суті це карбюратор який керується електронікою, потужності в таких двигунах мало а проблем багато.
При купівлі варто звертати увагу на кузов: арки, пороги, крила і не просто подивитись візуально подивитись а перевіряти товщиноміром, або хоча б магнітом, бо це все могло вже згнити, його зашпаклювали і так продають, таке через рік вже знову вилізе.
Якість збірки салону 5+
Вартість запчастин адекватна, всі розхідні матеріали легкодоступні, стосовно деталей кузова чи салону, або різних додаткових опцій таке вже знайти важче.
Бажаючим купити раджу купляти авто дорожче ніж середня ціна по ринку, щоб стан авто був якомога кращим, переконався що краще 1 раз заплатити дорожче ніж потім витрачатись на ремонт.
Після цього авто маю w210 - вічні проблеми з електрикою, знав би що таке буде залишив w124

Mercedes-Benz C-Class 2013

Mercedes-Benz C-Class 2013

дизайн кузова, якість матеріалів

вартість обслуговування

Пригнав авто для себе, вигляд вогонь, чорний амг диски, повна шкіра, амг пакет. Все було добре. Поки не прогорів поршень, в Німеччині добре давали, я думав форсунками обійдусь, а попав на капремонт мотора. Всі боялись роботи om651, думали, що вкладиши провернуті. Поки не найшов одного майстра, поміняв все що потрібно, розхідники всі, вкладиши і тд. ГОЛОВНЕ: якщо робите мотор ом651, міняйте відразу масляний насос і ставте заглушку масляного насоса!!! не жалійте грошей, зробив і слава богу їздить мерс по цей день, вже після мене декілька власників, нещодавно бачив, казали питань до машини немає!
також було питання, руль почав важче крутитись, недомайстри зразу, міняти насос гідрача і тд. Але проблема виявилась в датчику рульової рейки, датчик новий 400 уо, купили на розборці за 100, і все ок.

Машина топ, але рекомендую на фулі авто, вони мають вигляд, а не на галогенках і стандартній комплектації, якщо нехватає грошей візбміть щось інше . Бо цю машину точно не можна на останні гроші брати, дуже дорога в обслуговуванні, бо платиш за Сшку, а обслуга така ж як в Ешки

Коробка для мене була 7г тронік тупа, умовно дсг в пасатів швидше реагує. Дав в пол, секунду дві і тоді іде.

Mercedes-Benz E-Class 2013

Mercedes-Benz E-Class 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Перший власник 250 тис.км 20 л / 100 км Сім'я

Мій малюнок був з 3.5 двигуном на 3 stage, це мій перший мерседес який я купив в салоні. До нього їздив на мерседес в загалом, БМВ взагалі не визнаю за авто, це моя особиста думка, ні кого не хочу образити, спробував перед покупкою даного автомобіля, аууді а6с6 автівка була досить не поганою але це постійно їхати на сто бо щось постійно тече постійно 1 масла в багажнику і електрика це окрема проблема. Ну с про свого РОМБІКА скажу так, що це надійний автомобіль завжди, де б ви не були привезе вас додому , щоб з ним не сталося, да і по поломкам за такий не малий пробіг я робив теплообмінник, хто знає ці двигуни то зразу зрозуміло про шо мова на оф дилері загнули деталь прокладки і вся інша дрібниця з роботою 900$. Я зробив сам це 350$ і це купляв оригінал і поки робив полам кліпси і кріплення так замінив. Ну і якісне обслуговування кожні 5тис без ніяких питань , тільки якісні рідини, і головне не так як пише виробник. 15т на мастилі , да це те саме що ми будемо пити замість води, «се…» довго так протягнемо? Да ми може і протягнемо але 15 на мастилі це «полетіли гайки» мотору. За весь час експлуатації я потратив на цього крокодила, хочу зауважити що дану модель я люблю і саму марку поважаю і грошей ніколи не шкодую на нього то ця сума дойшла до 25тис$ це я маю на увазі гарні оригінальні диски АМG R20 літо з мішленом пілот, кожного разу тільки нову ставив на сезон. А балон один коштує дай Бог. І зимові теж АМG 18 monoblok air 3 за якими я ганявся по всій Європі майже рік і обійшлось це все в 3,5к$. Тобто не рахував якісь малі суми 200-300 на розвідник. А про пальне я промовчу. То розумієте звідки 25 набігло. Хтось скаже ще одну можна купити на ті гроші. І з вами погоджуюсь, можна без проблем купити, але це буде тільки на папері одна в та сама автівка, а такий як у мене ви в житті не знайдете щоб на свої роки мав такий доглянутий вигляд як зовні так і салон. Аґреґати всі як нові. Любіть себе своїх близьких і не забувайте про них , тих вірних друзів ,залізних коней, яких ми навіть не помічаємо в повсякденному житті, вони просто є везуть з точки а в точку б. В автомобілі теж є душа пам'ятайте про це хоч іноді, помийте на мийці заправте якісним пальм і поставте в під стаканчик гарячої кави, і ви помітите те що дійсно в них є щось живе , «душа». Він зовсім по іншому поїде почне працювати по іншому, серце в ньому буде битися з вашим в такт. І можливо потім коли це все відбудеться і щось вас пройме , то можливо буде менш убитих трупів на колінах котрі не перші роки стоять , і ви видаєте їх за нові не биті і не фарбовані. Любите себе і майте повагу до автомобілів. Як авто доглядати так він і їздить , і поломки чи вихід з ладу агрегатів яким наче б то по строку експлуатації пора. То все це залежить від того як ми обслуговуємо авто.

Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

вартість обслуговування, ціна

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л.
Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно.
Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення.
Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть.
Повний привід працює бездоганно.

Mercedes-Benz Sprinter 2013

Mercedes-Benz Sprinter 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, простір салону, керованість

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, ціна

Перший власник 250 тис.км 9 л / 100 км Поїздки в місті

Гарний тільки дизайн саме авто барахло Дуже ненадійне авто з ремоту невилізав все шось ламалось дороге обслогувуваня запчастини дорогі і ненадійні дуже скоро почав ржавіти мотор 2.2 OM651 хоть економний але та економія потом боком вилазить стружка буде полубе на 200тис нехотівби більше такого авто навіть задурно

Mercedes-Benz Sprinter 2017

Mercedes-Benz Sprinter 2017

250 тис.км 11 л / 100 км Комерційні перевезення

Отличный бус для бизнеса,по виду как для меня самый красивый бус,мягкий,комфортный,шумоизоляция супер,надёжный за год ничего не делал кроме масла фильтров и удалил адблю,516 спринтер 5 тонн если надо тащит без проблем а три тонны едем порожняком,за год тьфу тьфу даже колесо не бортировал,конечно машину желательно брать с пробегом хотяби до 300 тысяч реального пробега тогда полмиллиона при толковом уходе и водиле проедет без проблем .Советую брать.

Mercedes-Benz M-Class 2012

Mercedes-Benz M-Class 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач, вартість обслуговування

Владею Mercedes ML350 D уже 4 года. Перед этим владел Mitsubishi Pajero Sport 2.5D, Mitsubishi L200, Mitsubishi Pajero Wagon 3.2D, Toyota Prado 3.0D, Mercedes ML320 W164. Когда после Прадо пересел на Mercedes ML320 2007 г.в., получил массу положительных эмоций. Это и качество материалов салона, обесшумка, динамика, управляемость, комфорт и много другое. При том, что Мерседес был куплен значительно дешевле Прадо, потому что был старше по годам и бОльшим пробегом. Обмен был вынужденным по финансовым причинам. А в итоге оказалось, что я купил намного лучше автомобиль, при этом сэкономив немалую сумму денег. Отъездив с удовольствием 2 года на ML320, я не задумываясь пересел на следующую модель Мерседеса - ML350D 2012 г.в. Этот автомобиль оказался ещё комфортнее предыдущего, а также немного просторнее и мягче. Ну и естественно - более навороченной. Учитывая немалый опыт езды на разных внедорожниках, могу сказать следующее: Mercedes ML однозначно на голову выше тех автомобилей, на которых я ездил ранее. Это качество материалов салона, обесшумка, управляемость, динамика, комфрорт и т.д. По расходникам и обслуживанию, конечно немного дороже, но оно стоит того! За удовольствие и комфорт надо платить!
Из плюсов:
- качественная сборка, высокое качество материалов салона, ничего не скрипит и не стучит;
- классный дизайн и снаружи и внутри;
- отличный движок: V-образная 3-х литровая дизельная шестёрка. Надёжная цепь. Работает очень тихо и культивировано. Не вибрирует. Надёжный и экономичный. Расход по трассе 8-10 литров. А также очень резвый;
- надёжная 7-ми ступенчатая коробка;
- надёжная электрическая рулевая рейка. Очень лёгкий и информативный руль.
- мягкая и комфортная подвеска даже на пружинах;
- просторный салон и большой багажник;
- очень крутой звук акустической системы, если в машине установлена акустика Harman Kardon;
- удобные сиденья с множеством регулировок;
- износостойкий материал сидений и салона. Салон после 10 лет эксплуатации смотрится как новый;
- крепкий кузов с качественным лакокрасочным покрытием, которое можно много раз полировать, не боясь дойти до грунтовки.
- достаточно надёжный, если своевременно обслуживать.
- отлична климатическая система. Летом прохладно, а зимой салон прогревается за считанные минуты, благодаря встроенному электроотопителю.

Из минусов. Их не много, но всё же есть
- немного дергается коробка 7 G-Tronic. Причём на предыдущей модели дергалась еще больше. Но при этом работает надёжно. После смены масла и фильтра в коробке, дёргаться стала меньше. Похоже, это особенность работы ААКП 7G- Tronic.
- Прокапывание масла с масляного радиатора, который расположен в развале двигателя. Но эта проблема решается заменой копеечных прокладок радиатора на прокладки нового образца. Хотя сама замена не простая и не дешевая, так как радиатор расположен в развале двигателя. Приходится много разбирать и менять соответственно много всяких прокладок. Правда на моделях, начиная с 2012 года эта проблема производителем решена. Мне немного не повезло. Зато заодно было прочищено впускное коллектора, заслонки и другое.
- Относительно дорогие воздушные и топливные фильтра, даже не оригинальные. Но зато топливный фильтр с подогревом, что большой плюс зимой.
- Была проблема с задними фонарями, которые расположены на крышке багажника из за попадания влаги. Были восстановлены дорожки на плате светодиодов и посажены на герметик.
Больше серьёзных проблем не было. В целом отличный автомобиль. Главное не купит убитый автомобиль со смотанным пробегом и проблем не будет. Рекомендую!

Mercedes-Benz GLE-Class 2017

Mercedes-Benz GLE-Class 2017

Перший власник 110 тис.км 9.5 л / 100 км Подорожі

350d Користуюсь вже 5-ть років. Бажання зінювати немає, хоча до цього змінював авто кожних 4 роки, на клас вище. 60% використовується в місті.
+ пневмопідвіска суперкомфортна. Ресурс задніх балонів близько 50тис. Проста заміна. Не дорого.
+ коробка працює ідеально.
+ дуже файно підхвачує на швидкості понад 120км, чого на 2-х літровому немає.
+ на 20-х дисках жодного дискомфорту, а стійкість чудова, і тормоза відпрацьовують ідеально.
+ лакофарбове покриття чудове. При досить агресивній їзді практично відсутні значні відмітини, хоча скло посікло дуже сильно.
- час би вже пересісти на щось свіжіше, а не хочеться.

Mercedes-Benz ML 350 2006

Mercedes-Benz ML 350 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування

Сім'я

Якість зборки супер.Комфорт керування -супер. Як у кожної авто,є свої ‚болячки‘,але ці болячки Мерседеса,коштують дуже дорого.За,майже три роки керування ,вклав 70%вартості цього авто.Хоча запчастини ставлю оригінал.Може ,в мене попався такий Мерс?Описав ,особистий випадок,за часи керування авто.Але коли він не ламається,на ньому хочеться їздити постійно.Дуже приємний в керуванні ,кльово працюють взимку всі стабілізації .Музика,шумопоглинання,дуже приємні.Точно знаю,на теперішніх авто,такої якості нема. Якщо купував би таку модель ще раз,звертав би увагу на всі недоліки Мерседеса МL,адже я знаю їх тепер як ніхто!Може тоді і не прийшлося б так багато вкладати в авто.Взагалом,якщо не враховувати поломок,саме мого мерса,машина дуже кльова і коштує своїх грошей.

Mercedes-Benz B-Class 2015

Mercedes-Benz B-Class 2015

80 тис.км Поїздки в місті

Електричний автомобіль з дуже потужним мотором та батареєю від Тесла. З тепловим насосом та підігрівом батареї в зимовий період та охолодженням в літній період року, що захищає батарею від втрати потужності та виходу з ладу , і додає термін експлуатації. Такої функції немає у Нісан Ліф та Вольсваген гольф. На Мерседесі стоїть мотор Тесла та батарея Тесла - найкращі у світі по електромобілях агрегати. Заряд батареї від нуля до максимуму від 380Вт - 3 години від домашньої розетки на 220Вт - 7год. Запас ходу в літній період 230 км як що є функція "Ренж плюс " що додає додаткових 30км пробігу , та зимовий період трішки меньше 150км , тому що заряд батареї частково використовується для підігріву батареї в зимній період , тому запас ходу трішки меньший ніж літом але з функцією підігріву батарея не втрачає потужність з роками експлуатації .. в порівнянні з іншими авто як Нісан Ліф та Вольсваген Гольф. Тому автомобіль рекомендую ... в іншому це Мерседес.. комфортний мякий на бездоріжжі та агресивний та швидкий - максимальна швидкість європейської версії 160км та час розгону до 100км- 7.9 секунд.. це дуже хороший результат.. купуйте будете задоволені...!!!

Mercedes-Benz Vito 111 2005

Mercedes-Benz Vito 111 2005

Самий надійний в своєму класі, росхід палива по трасі на 1100 км 60 літрів палива, у мене міхініка 6 ступка, якщо не запускати а вчасно обслуговувати і дивитись то автомобіль не можливо знищити, показник у мене був максимальним за 6 місяців наїздив 38000 км, без зауважень

Mercedes-Benz GLA-Class 2014

Mercedes-Benz GLA-Class 2014

вартість обслуговування

Поїздки в місті

Лучшая модель по всем параметрам, где качество превосходит цену. Полный привод, высокий клиренс, двигатель Turbo с прямым впрыскиванием. Коробка передач: 7-ступеней с двойным сцеплением и доп программами Eco и Sport. Функция автоматической остановки-запуска двигателя.

Активная камера заднего вида, открывающаяся только при использовании - поэтому всегда чистая. Музыкальная система Harman/Kardon - лучшая автомобильная акустика в мире. Круиз контроль. Легендарные мерседесовские AMG диски.

Красивый кожаный салон светлого тона, поэтому летом не нагревается и выглядит дорого/богато.

Mercedes-Benz E 320 1994

Mercedes-Benz E 320 1994

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування

13 л / 100 км Поїздки в місті

Авто для асвальту, на трасі дуже динамічне швидко рушає з місця, легке в управлінні, надто різких рухів кермом не слід робити, розвертається на місці, по сухій грунтовій дорозі їде добре, по болоті, мокрій траві, на схилах, по снігові можуть бути пробуксовки,тому ти краще не заїжджати на погану дорогу в несприятливу погоду, в обслуговуванні не надто дорога але якщо потрапите в аварію пошуки деталей стануть цілим квестом так як модель ексклюзивна і не так то просто знайти кузовні деталі, ржавіє під арками, місця ззаду маловато не зручно сідати, це машина не сімейна.

• Погано
    1.0
Mercedes-Benz C 220 2005

Mercedes-Benz C 220 2005

320 тис.км 12 л / 100 км

Отвратительная, тупая машина. Несмотря на большой объём двигателя, очень слабая на разгон, скорость набирает ещё хуже, плохая управляемость и тормоза, гниёт. В обслуживании очень дорогая, много скрытых поломок. В соотношении цена - качество - твёрдая 1

Mercedes-Benz CLA-Class 2016

Mercedes-Benz CLA-Class 2016

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Очень красивая машина, супер управляемость, не дешёвая в обслуживании, но и не ломается часто. Машина жёсткая, чувствуется каждая ямка.
Шумоизоляция плохая. Салон очень красивый, качество сборки не очень, но это просто А класс нафаршированный внешне. Ковши удобные, спина не болит. Расход норм, по трассе 7-8, по городу 12-13 в довольно резвой езде. Едет неплохо, но в комфорте это очень плавная машина, с большой турбо ямой, чего не скажешь про спорт, в нем это совсем другая машина, очень резвая. В целом однозначно советую, считаю что цена на эту машину немного завышена, но ее вид в потоке выбрасывает эти мысли, машина действительно выделяется, особенно при обвесе AMG, задних led стопах и красивых дисках

Mercedes-Benz E 230 1996

Mercedes-Benz E 230 1996

дорожній просвіт

Дуже кайфове авто 2.3 бензин механіка. Володію три роки дуже задоволений!!! Ціна на Запчастини адекватна двигун бомба від заміни до заміни ні граму масла! шумоізоляція на свої роки: мазди 6 , Рено лагуна... можна ще багато перелічити просто отдихають!!На дорозі іде плавно, простий атмосферний двигун розгін наберає до сотні 10 сек. але як набирає розгін то йде як корабель. Машині 22 роки а 200 км/год просто їде як новеньк з салону! Із мінуса дорожній просвіт, але якщо у вас авангард то вони робили спеціально низький просвіт бо підвіску робили спорт. Якщо вчасно не міняти задні чтойки будуть дуже грати на ямках! І ще мінус шкода що антикорозійною не оброблювати ці квзова!

Mercedes-Benz C 220 2007

Mercedes-Benz C 220 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону, гальма

258 тис.км 7 л / 100 км

Очень шустрый авто , комфортный и тихий .
Плавный .
2.2 cdi на 170 лс .
Немного маловато места в салоне , за рулём шик, пассажирам не очень .
5 человек в салоне не очень комфортно .
В целом авто отличное , при правильном обслуживании будет ездить долго .
Тормоза лучше поставить перфорацию .

Mercedes-Benz C 300 2013

Mercedes-Benz C 300 2013

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Прекрасний автомобіль, дуже якісний салон, надійний мотор, міцна підвіска, чудово витримує наші дороги.
Користуюся в основному в місті, але часто їздимо і в дальні поїздки. Для сім'ї + 1 дитина ідеально підходить.

Mercedes-Benz Vito 111 2004

Mercedes-Benz Vito 111 2004

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

350 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Вито покупал не новым, с пробегом 247 тыс. Родной ли пробег? Вряд ли.
Продавец слукавил, и о многом умолчал, что позднее вылезло при эксплуатации, что и натолкнуло на мысли, что пробег скурчен
Но в общем и целом, несмотря на возраст моей Белочки за три года она не подвела ни разу.
Эксплуатация проходила два года в условиях Карпат. Перепады температуры, морозы, нащрузки на все системы-имели место.
Дальние поездки приносили лишь удовольствия.
Надёжность Мерседеса-факт, не рекламный ход
Комфортно, надёжно. Недостатки- плохая шумоизоляция салона и кузов, который склонен ржаветь.
Запчасти все есть, ремонтопригодность на уровне.
Полюбил я эту марку и для меня мерс теперь желанная марка.
Всем хороших поездок и безаварийного вождения!!!

Mercedes-Benz E 250 1993

Mercedes-Benz E 250 1993

Володію мерседесом більше 4 років!
Хочу вам донести, що до цього я володів
Багатьма автомобілями і постійно мене не влаштовувало щось.- дорогі поломкі!
Мерседес w124 це танк який витримує наші дорогі дає власнику конфорт в їзді !!!
За 4 рокі міняв масла фільтра
Дуже полюбив цей автомобіль!
Вдумайтесь машині 27 років вона жива
Незнила як ланос через 3рокі
Дуже товстий метал !!!

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц

Хочете придбати Мерседес-Бенц та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 910+ відгуків відгуків про Мерседес-Бенц будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.