ЛуАЗ 3 відгука про ЛуАЗ 969М

3.7
    3.7
    2.7
    3.3

дорожній просвіт, дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника

витрати палива, шумоізоляція, динаміка, якість збірки

Дивитися всі вживані ЛуАЗ 969М
ЛуАЗ 969М 1992

ЛуАЗ 969М 1992

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

76 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Джип за невеликі гроші з гарною проходимістю але з мінімальним комфортом

• Погано
    2.8

дорожній просвіт, вартість обслуговування

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, шумоізоляція

Простий і практичний автомобіль, який можна ремонтувати в гаражі. Відслужив мені вірою і правдою 16 років. Я був його другим власником. Універсальна машина, можна возити все і пасажирів і вантажі. Проходимість бездоганна проїзджав всюди ,де можна і де не можна. З недоліків: великий розхід палива на такий об\'єм двигуна, повна відсутність якогось комфорту, повна відсутність звукоізоляції, який звук ззовні, такий і в кабіні. Автомобілем був завжди задоволений. Шкода, що його зняли з виробництва.

ЛуАЗ 969М 1991

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 4 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Я установил на ЛуаЗ 969 М,мотор от ВАЗ 2103,. Зделал документы на переоборудовани автомобиля,эти документы обезательно должны быть. И не жалею.,автомобиль супер по всех параметрах,я сам её поднял на торционах,диски колёсные от москвича 412,R 13, 175-70,резина жигули,очень мягкие.Если вы зимой часто ездите,или строите или надо чего либо привезти,машинка под тентом,я его сложу и могу грузить всё что надо,двигатель 1500 кубов,а это пол газа в любую гору,эта машина не для гонок по асфальте она для роботы,такой маленький вездеход.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 28 відгуків про ЛуАЗ
  • ЛуАЗ 967 1989

ЛуАЗ 967 1989

ЛуАЗ 967 1989

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, витрати палива, шумоізоляція

ЛуАЗ - 967М - ТПК Автомобиль - космический Луноход!!! Везде пролезет ,хоть после ливня по рыхлой пахоте ,хоть по снегу в колено, хоть реку переплыть!!! Преодолевает на пониженной передаче углы и высоты с более 56% !!! В советском и пост советском автопроме лучше вездехода нету!!! Управление очень удобное! Правда двигатель маломощный! Но до 1000 кг он вынесет на себе с любой грязи!!! Запчасти подходят от ЛуАЗа, колёса и тормозная система от Москвича, Волги, ГАЗона.. Но требует периодичности ТО ! 10 ёмкостей по заливки масла (Двигатель,коробка,Приводной Вал, Задний мост, 4 колёсных редуктора, рулевая колонка и картер лебёдки!) Друзья Шурави-Афганцы делились многими добрыми отзывами об этом Луазике, что спасала раненых и вытаскивала от обстела духов.. Наши ,советские, военные советники и лётчики и десантники по Африканской саванны летали на этих амфибиях! Автомобиль очень любят коллекционеры в Европе и США! Всего выпущено с 1967-1989 около 25.000 шт. Автомобиль уникален и уже очень редкий в заводской комплектации!!! Через 5-10 лет такие редкие экземпляры будут стоить очень дорого!!!

Владимир

Відгуки про моделі ЗАЗ ЛуАЗ

Відгуки про ЗАЗ ЛуАЗ 969М по рокам

Хочете придбати ЗАЗ ЛуАЗ 969М та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про ЛуАЗ 969М від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 відгука відгуків про ЗАЗ ЛуАЗ 969М будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.