1 из 1

106 тис.км 8.5 л / 100 км Подорожі
Позашляховик / Кросовер Кузов
Більше 5 років Водійський стаж
1-2 роки Час володіння

Про авто Можна багато додати позитивных вражень,я нічого не знав про цей автомобіль друзі порекомендували і я придбав цей авто із США з мінімальними пошкодженням в комплектації reserve на повному приводі і з усіма сучасними обціями,скажу від себе було до цього в мене багато автомобілів різних марок від Японців та Німців,але коли став володарем цього авто зрозумів що це найкраще надійне і досить комфортне авто яке в мене було, Амеріканці молодці все зроблено для людей які цінують комфорт,від володіння цім авто тільки задоволення адаптивна підвіска у моїй комплектації що надає плавності ходу по будь якій дорозі авто мягке а також можна змінювати жорсткість підвіски на спорт що відразу відчувається,на цьому авто невтомлюєшся при довготривалий їзді, і не переймаєшся можна зїхать на бездоріжжя в пределах розумного

Інші відгуки Lincoln MKC

Відгук про Lincoln mkc 2014 роки
Відгук про Lincoln mkc 2015 роки
Відгук про Lincoln mkc 2018 роки

Відгуки про моделі Lincoln

Відгуки про Лінкольн МКЦ по рокам

2017 (3) 2014 (2) 2019 (1) 2018 (1) 2016 (1) 2015 (1)