Lifan Відгуки про Lifan CityR

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 656 відгуків про Lifan
  • Lifan 520 2008

Lifan 520 2008

Lifan 520 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

За небольшие деньги считаю этот автомобиль хорошим вариантом, лучше того же ланоса. Не стоит забывать что он дешевый, и не ожидать чего-то заоблачного. Очень дешевые запчасти это плюс. Большой багажник и высокий клиренс. Отлично подойдет для сельской местности. Прошел на нем, за пол года, 10 тыщ без каких либо проблем. Основные проблемы нам оставил предыдущий владелец.

Виталий

Відгуки про моделі Ліфан авто

Хочете придбати Ліфан авто та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Lifan CityR від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про Ліфан авто будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.