ЗАЗ 214 відгука про автомобілі

3.1

витрати палива, вартість обслуговування, ціна, керованість, об`єм багажника

якість матеріалів, шумоізоляція, простір салону, дизайн кузова

Дивитися всі вживані ЗАЗ 1103 Славута
ЗАЗ 1103 Славута 2014

ЗАЗ 1103 Славута 2014

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Перше моє авто після автошколи. Цікавий досвід. Дісталася скажемо у спадок. Батько зробив повну обробку авто «мотюлем», авто не гнило. Машина супер дешева в обслуговуванні. Щоб часто щось ламалося, не скажу, але постійні хвороби були. Тросик щеплення, рвався раз в рік точно. Датчик оборотів, кожні кілька місяців міняв. Решта вроді норм була. Ціна запчастин супер дешева, але якість жахлива. Із плюсів, воно їхало і було по кишені. І можна накачати руки, там підсилювача керма немає. Комфортно їхати було 90-100. Далі вже ревіло надто гучно. І машина була, як жива, все рухалося і це страшно. Гальма там відсутні, але на той час призвичаївся і гальмував норм, знав коли починати гальмувати. Навіть зимою проблем особливих не було, але нюансів купа. При найменшому дощику лобове скло пітніло, і ти нічого не зробиш з тим. Той дуйчик то жах. Зимою в мороз звідти летів сніг. Як згадую, аж тіпає. Якість матеріалів супер погана. Комфорт відсутній і навіть від'ємний. Світло від фар, як від свічки, однієї. Склоочисник виконує свою функцію тільки з легеньким дощем, у іншому випадку там ніц не видно. Багажник там є і в принципі для моїх потреб його вистачало. Доречно буде сказати, що в машину влазило 3-є чоловік вагою по 100 кожен і ми могли їхати. Чи я б колись купив це авто собі, навряд. Чи я б купив це авто, як перше, для навчання - теж ні. Чи я б хотів на ньому ще поїздити - точно ні.

ЗАЗ 1103 Славута 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Перший власник 50 тис.км 8 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобіль в сім'ї з 2007р. Інвалідка з ручним управлінням, 1.1 інжектор.
Розглядаючи її, як авто з пробігом в 50т.

Загалом автомобіль непоганий за свої кошти. Він простий, доволі свіжий, передньоприводний, має непоганий дизайн, багажник ідеально підходить для сільської місцевості. На кожен день - просто і дешево. Поки нова то надійна.
Якщо брать бу варіант то 50/50 від авто до авто відрізняються. В когось може ламатись кожен день, а хтось буде їздить і тільки обслуговувать.. ото тобі і якість збірки.

Непогана Славута допоки не познайомишся з чимось покращим по типу Ланос-Нексія.. з ними і рівнять не можна. Тісна, устарівший салон родом із 80х. в ночі та ще і в дощ ти їдеш, як в бтр, незручна посадка від якої болить спина, відсутність хоч якоїсь шумки, устарівша платформа .. її єдиний плюс це маневреність між ямками. Вона викликає двоякі відчуття, вроді і чудовий стан і безпроблемна їзда, але з другої сторони ти просто не хочеш на ній лишній раз виїзжать. Інколи після 5 км поїздки по Черкаським дорогам в тебе втрачається настрій і починає боліть голова через торохтіння і шумність в салоні... з цим приходиться мириться.
В усіх випадках вона програє більш менш нормальному АВТО, але зважаючи на ціну/рік і враховуючи, що це чудо розробки середини 75х років їй пробачаєш. Їздить, виручає, грошей не просить - тому 3. В іншому випадку Краще підсобирать і взять китайця

ЗАЗ 1103 Славута 2004

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

коробка передач

200 тис.км 7 л / 100 км

Купувалась як основний і єдиний, перший транспорт. Для роботи і поїздок. Найбільша відстань за один раз долала 750 км. За час експлуатації, як придбав, замінив один раз кермовий наконечник, як не дивно перед цим їздив на 2109 міняв постійно. Решту ходової зробив і їздиш рік два нікуди не лізеш. Мешкаю в селі дорога гімняна, асфальт теж тільки назва одні ями. І нічого. Високий кліренс і вузька колія роблять дива.

ЗАЗ 1103 Славута 2004

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, шумоізоляція

Машина хорошая. За 1,5к +- лучше варианта в своём ценовом диапазоне нету. Копеечные запчасти, надежность, простота использования!

ЗАЗ 1103 Славута 2001

ЗАЗ 1103 Славута 2001

якість матеріалів, простір салону

В сравнении с другими авто этой ценовой категории довольно не плох, дешевый в обслуживании, можно самому отремонтировать пол машины, экономичный и быстрый, малогабаритный автомобиль, удобный для начинающих водителей.
Из недостатков - недолговечные запчасти, мало места в салоне, зимой может замёрзнуть всё и двери и замки.

ЗАЗ 1103 Славута 2002

ЗАЗ 1103 Славута 2002

якість матеріалів

Поездив 3 года хотел поделиться впечатлениями о покупке и эксплуатации Славуты в наших Украинских реалиях.
Плюсы и причины по которым я советую к покупке как "первый" данный автомобиль:
1 Доступность
Что можно взять за 1000-2000 у.е?
Жигули, Таврия/Славута, Москвичи, Волга, Импорт80-е года и старше
Славута/Таврия — здесь заметил тенденцию, что именно славуты с небольшим пробегом и в действительно хорошем состоянием встречаются регулярно и можно выждать авто за адекватный ценник.
2 Запчасти
Их много и везде, есть как дешевое так и не очень, но тут как говорится цена-качество.
3 Надежность
Я понимаю, что данный параметр, возможно звучит абсурдно в отношении такого класса авто, НО я сейчас говорю именно о машинах с малым пробегом и в хорошем состоянии, за которыми следили и ухаживали. В таком случае вы можете быть уверенны что она довезет вас куда нужно не доставляя лишних хлопот. Естественно при должном уходе за автомобилем.
4 Вместимость
Я всегда был сторонником универсалов и их практичности. Поюзав славуту я более чем доволен форматом 5 дверного хетча, если б не ступенька из заднего стекла и ляды, практически "сарай". Трансформирующийся салон это сказка. Я при росте 180см могу лечь в полный рост по диагонали в багажном отделении, не сгибая колени. Да, ты не повезешь на ней 800-1000 кг хотя может и возят, но мне жалко так насиловать машину, но и для таких задач есть другая техника.
5 Простота
Особенно карбюратор, авто чуть сложнее велосипеда:
Практически все можно сделать самому имея трезвый ум, и прямые руки.
И чуть не забыл о минусах
1 Мощность
В основном достаточно, но груженым бывает с трудом ездить особенно в местах резких перепадов высот г. Хмельницкий например. Ну и лишний раз на обгон не лезу.
2 Колеса
Тут ситуация какая? Простота конструкции чуть сложнее велосипеда, но и ширина колеса тоже чуть больше велосипеда , 3 болта конечно это отдельная история...
3 Эргономика
Я конечно все понимаю, но как так? пепельница есть , прикуривателя нет; места под колонки есть, магнитолы нет.
Но это я уже придираюсь.
На такие минусы можно спокойно закрыть глаза и не париться.
Конечно имея на руках достаточную сумму ассортимент выбора существенно расширяется. Но это совсем другие расходы и уровень авто.
Надеюсь кому-то информация окажется полезной, ну или хотя бы вспомните, как вы начинали/продолжаете свой водительский стаж вместе со Славутой.
Машинку продал, ничего плохого сказать не могу, останется в памяти как верный друг подаривший кучу эмоций и не раз выручавший.

ЗАЗ 1103 Славута 2004

коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Хорошая машина как для новичка так и для работы расход минимальный ремонт дешовый простая в эксплотации довезет до конца

ЗАЗ 1103 Славута 2004

витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, простір салону, шумоізоляція

150 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Простий, невибагливий автомобіль. Дешевий у ремонті. Ідеальний для першого авто або як робоча конячка.

ЗАЗ 1103 Славута 2004

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Перший власник 215 тис.км 7 л / 100 км Сім'я

Простая, удобная, економная. Из не достатков внешний вид и реакция на него людей

дорожній просвіт, вартість обслуговування

дизайн кузова, шумоізоляція

Якщо дбати та доглядати за авто то воно збережеться в гарному стані і новий власник буде задоволений та вдячний. Любіть свої авто та ставтесь до них з повагою.
Тільки позитивні враження від володіння Славутою.

якість матеріалів, шумоізоляція

200 тис.км Поїздки в місті

Доволі непоганий варіант для сільських доріг тай не тільки.
Економічна, маневрина бджілка.

ЗАЗ 1103 Славута 2003

дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

102 тис.км Поїздки в місті

Авто подходит, как первое, для обучения. Инжектор то, что надо. На дальние поездки больше 100км не подходит, очень утомительно.

ЗАЗ 1103 Славута 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

99 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Хороший бюджетный автомобиль, для начинающих чем хорошо небольшая, хороший обзор, вот детали на машину не очень качественные часто выходят из строя, большой багажник у кого дача будет хороший помошник.

ЗАЗ 1103 Славута 2007

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

простір салону, витрати палива, гальма, керованість

8 л / 100 км Поїздки в місті

За свої гроші одна з найкращих пропозицій на ринку. З очевидних мінусів є жахлива стійкість кузова до корозії. Однозначно краща класики. За 10 т.км не було ні одної поломки.

ЗАЗ 1103 Славута 1999

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Машині 22 роки. Їздить нормально. Карбюратор 1.1. В основному на дачу, та до мами.
Як за машиною дивися - так вона і їздить
Основна проблема зараз - відсутність гарантії на китайські запчастини.
Вітчизняних, на жаль, уже мало.
Основні болячки машини: амортизатори, гальмівна система.
Ці речі потребують безперервної уваги.
Ще, погані задні склопідйомники та коректор фар.
Все інше залежить від кваліфікації механіка-власника.
В машині не вистачає місця ззаду та кондиціонера.
Решта, на ці гроші, від лукавого.
Машину брав за $3500.
Продавати не збираюся.

дизайн кузова, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Як за машиною дивися - так вона і їздить
Основна проблема зараз - відсутність гарантії на китайські запчастини.
Вітчизняних, на жаль, уже мало.
Основні болячки машини: амортизатори, гальмівна система.
Ці речі потребують безперервної уваги.
Ще, погані задні склопідйомники та коректор фар.
Все інше залежить від кваліфікації механіка-власника.
В машині не вистачає місця ззаду та кондиціонера.
Решта, на ці гроші, від лукавого.
Машину брав за $3500.
Продавати не збираюся.

ЗАЗ 1103 Славута 2005

ЗАЗ 1103 Славута 2005

коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Автомобиль в целом неплохой, но, как и практически любой отечественный автопром, не может похвастаться стабильностью в работе и высоким комфортом. Как рабочая лошадка, вполне годится, но нужно учесть, что иногда может очень неожиданно выйти из строя та или иная запчасть и такое случается в этой машине периодически. Большим плюсом этой машины является то, что, в некоторых ситуациях, при наличии прямых рук и смекалки, её можно починить даже в поле, "на коленке", по крайней мере, чтобы доехать до сто. Слабым местом, не знаю во всех Славута или только в моей, был кронштейн для тросика сцепления, возле педали. Он постоянно гнулся, из-за чего сменил тросиков 6, пока не обварил там всё, как следует. Плюсом могу назвать неплохую вместительность багажника, он довольно просторный, и свободный по умолчанию, газовый баллон, если присутствует, устанавливается под багажником, запаска спереди, в капоте. В плане прожорливости, моя кушала достаточно много для такой машины, в районе 10 бензина, и 12 газа, но это в последнее время, потому что там периодически что-то сбивалось, перенастраивалось и в итоге вышло так, по началу расходовала литров 10 газа и в районе 8 бензина. В общем и целом, можно взять, как первую машину. Если толком не разбираешься в машинах и их устройстве, через год - два, будешь отлично разбираться. Или же как бюджетную рабочую лошадку, особенно если поставить на крышу багажник, то можно перевозить достаточно много на ней.

ЗАЗ 1103 Славута 2006

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів

70 тис.км 9.9 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобиль покупался у знакомых с пробегом 60 тысяч. Вместе с машиной мне вручили листочек а5 со всеми запчастями, что менялись за их время эксплуатации. Передо мной была оливковая Славутка 1.2 инжектор в комплектации люкс, с немного ушибленным капотом и решеткой, с чистым ухоженным салоном, сигналкой и почему-то порезанными задними картами. Я был третьим владельцем авто. Сразу же после покупки поменял фильтра-масла, ремень ГРМ. Закрыл вмятину на капоте дефлектором-мухобойкой и поменял решетку. Полностью обесшумил и обработал мовилем.
Откатал за 14 месяцев владения 12 тысяч, для моего города это даже много, т.к. расстаяние дом-работа у меня около 2-х км. Первое время, каждую неделю еще катались в другие города погулять, но потом начался Ковид. И еще машина некоторое время работала на доставке суши. Маленький город - это маленький город, все таки...

Как-то раз оставил машину на неделю в дворе - уехали на море. После моря машину - труп. Акумулятор новый был. Затолкали машину в гараж и обнаружили странную вещь - в машине непонятный звук в ногах водителя. Оказалось что на сигналка постоянно коротила. Из-за нее за пару месяцев пришлось сменить блок управления, датчик ХХ и коленвала. Как только мы сняли сигналку - все проблемы исчезли, ничего больше не коротило и не мешало жить. Как оказалось самая дешевая сигналка была засунуту в систему абы как. Потом пришлось ехать к электрику и он три дня собирал все, чтобы машина адекватно работала. Это одна из самых дешевых машин рынка - тут хотя бы на запчастях и мастерах не надо экономить.

На дороге машина вела себя хорошо, главное чтобы была хорошая резина и она правильно хранилась. Клиренс у Славуты замечательный, наша Лачетти с проставками и на высокой резине все равно не проезжает там где стоковая Славута.

Ездил в основном на газу, на бензине только заводился и до 20-30 градусов грел. Расход газа по городу в среднем 11 литров, траса 7!

Машина очень недорогая и простая в эксплуатации. Для работы и поездок по городу или на дачу отлично подходит. С трассой не дружит, больше 80-90 на страшновато ехать.

В целом автомобилем остался доволен, продал так как надо были деньги. Сейчас езжу на отцовском Лачетти и даже топовая комплектация его не спасает, не то...

ЗАЗ 1103 Славута 2006

витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, коробка передач, керованість, шумоізоляція

Перший власник 78 тис.км 8 л / 100 км Поїздки в місті

Дёшево, и сердито. Ездить можно, если правильно эксплуатировать. Расход небольшой можно и без газа ездить.

ЗАЗ 1103 Славута 2004

вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Машинка для своєї цінової політики норм, запчастей багато, але якість цих запчастин жахлива, можна міняти частіше в два рази чим потрібно, в машині мало місця, для здорового чоловіка зі зростом вище 180 буде не комфортно взагалі, шумоізоляція для цієї машини не знайома як Американський ринок, у карбюраторних версіях розхід бензину великий як на 1,2 двигун 8-9 місто

Відгуки про моделі ЗАЗ

Відгуки про ЗАЗ 1103 Славута по рокам