186 відгуків про автомобілі

Мої відгуки →
  • 4 Ціна
Авто дуже зручне, в ньому більше плюсів ніж мінусів. Не вибагливе в обслуговуванні, дешеві запчастини, для прикладу всі фільтра і масла в авто обходиться +-1700-грн з хорошими фільтрами. 1 мінус в тому, що не рекомендується купувати авто з 2.0 мотором, тому, що говорять, що мотори одноразові та дуже дорогі в обслуговуванні.
Сергій Миколайович Годунко27 листопада 2020

дорожній просвіт, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Дуже гарне економічне ,потужне і просторе авто. Хороша комплектація , супер авто для міських та міжміських подорожей. Дуже легка в керованості , якість зборки - досить не погано. Авто досить резве , об’єм багажного відділення великий , навіть без розкладання задніх сидінь. Хто надумає купляти такий автомобіль , не пожалкує. Авто дійсно варте вашої уваги.
Максим29 вересня 2020

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
коробка передач
  • 5 Ціна
Отличный вместительный семейный автомобиль с хорошей подвеской и продуманным салоном, просторный, вместительный хорошо держит трассу !
Алексей15 вересня 2020

якість матеріалів, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Коротко. Автомобиль 2.0 дизель , мокрая DSG, очень трезвый и в то же время экономный двигатель. Коробка работает без нареканий. Расход по трассе 5.5, город до 8- 8.5. За время владения никаких поломок не было. Ходовая работает отменно. Салон просторный и легко разбирается для увеличения места. Минуса: ходовая с 17 катками немного жестковата, но умеренно. Так же много твёрдого пластика в обшивки салона, могли бы побольше сделать мягких деталей. Шумка на 3. Больше не обнаружил реальных проблем.
Вадим Кондратович08 вересня 2020

290 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Дуже хороший автомобіль. Відповідає всім вимогам комфорту. Не продавав би, якби не потрібно було авто 4х4. Купили будиночок в горах, дороги в горах потребують іншого класу авто.Розхід палива траса 4.5 місто 6. Ходова надійна. Дуже задоволений тураном. Другий, буде також фольцваген, туарег. За 1.5 року пройшов ТО не міняв по ходовій нічого. Заміна масла кожні 10000 км. Масло, фільтра всі разом з заміною виходили 2000 грн.
Роман12 липня 2020

290 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Дуже хороший автомобіль. Відповідає всім вимогам комфорту. Не продавав би, якби не потрібно було авто 4х4. Купили будиночок в горах, дороги в горах потребують іншого класу авто.Розхід палива траса 4.5 місто 6. Хадова надійна. Дуже задоволений тураном . Другий, буде також фольцваген, туарег. За 1.5 року пройшов ТО не міняв по ходовій нічого. Заміна масла кожні 10000 км. Масло, фільтра всі разом з заміною виходили 2000 грн.
Роман12 липня 2020

витрати палива
  • 5 Ціна
Очень довольны, всем. На мой взгляд нужно ставить проставки 20мм и тогда ей всего хватает. Хороший вариант в соотношении цена качество.
Борис21 квітня 2020

вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
194 тис.км 4.8 л / 100 км Сім'я
  • 4 Надійність
  • 3 Ціна
Хорошее семейное авто, очень экономное. Своевременное обслуживание, если хотим иметь надежного друга на дороге. По пяти балльной шкале оценка 4+...
Юрий17 березня 2020

якість матеріалів, ціна
194 тис.км 8.3 л / 100 км Сім'я
  • 4 Ціна
Машина полностью себя оправдывает как семейный авто. Салон трансформер, расход в пределах разумного. Очень удобно садится в авто если вы большой человек. Места в салоне море. Масса разных ящичков полочек все продумано.
Владимир27 лютого 2020

шумоізоляція
Перший власник 220 тис.км Сім'я
  • 4 Ціна
3 года пользуюсь, автомобилем доволен. Динамичный, легкий в управлении, дсг работает плавно, удобный салон-трансформер.
Сергей 19 лютого 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість
  • 5 Ціна
Хороший автомобиль для семьи. Комфортный и просторный, вместительный багажник. По расходам ничего критичного, как любая иномарка. Период владения не долгий по этому много рассказать не могу, но в целом впечатления позитивные, автомобиль понравился.
Дмитрий 15 лютого 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна
202 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
Взагальному авто хороше, трохи жорстковате для наших доріг а якщо правильніше то напрямків, головний мінус цього авто це кліренс
Taras07 лютого 2020

160 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
  • 3 Ціна
Автомобіль рекомендую.Якщо використовувати авто для своїх потреб.та вчасно обслуговувати.Автомобіль надійний.
Ник05 лютого 2020

простір салону
динаміка
  • 4 Ціна
Хороший авто для семьи, спокойная комфортная езда, вместительный салон.
Александр28 січня 2020

дорожній просвіт, шумоізоляція
280 тис.км 6 л / 100 км Подорожі
  • 4 Ціна
В місткий багажний відсік багато місця для пасажирів говорять що високо і зручно сидиться.Постійно подорожуємо в Карпати 5 чоловік всі рюкзаки по 80л. влазять без проблем.Дуже економне і потужне авто.В мене автомат 6ти ступка103 kw.Мороз не мороз заводиться і не підводе ніколиДуже задоволений
Василь28 січня 2020

Сім'я
4.0 Добре
  • 4 Ціна
Об этом автомобиле могу рассказывать долго, но попробую кратко дать информацию. Пробовал катать на многих известных брендах авто, и фольксваген в наше нелегкое время стал абсолютным лидером. У меня 5 мест, дизельный 1.9 77кВ, на шести ступке, искал именно такой расскажу почему: Если выбирать семиместный то отсутствует запаска, да и на задних местах очень мало места, почти нет багажника, а так полноразмерная запаска и еще дополнительный отсек для мелочевки. 1.9 выбирал так как это легендарный мотор который не нуждается в коментариях. Не хотел АКПП потомучно DSG на ручке все таки поуверенней. Ходовка от пятого гольфа, все доступно, и просто в подборе. В машине очень много потайных мест, например, под передними сиденьями по два кармана, под ковриками задних пасажиров еще по лоточку кстати в правом и находится номер кузова. Клиренс автомобиля вполне для наших дорог. Расход топлива в городе 7.5 трасса 5.5 Из минусов как по мне рост 168, слегка трудно запрыгнуть на водительское сиденье, и по музыке динамики стоят только в торпеде и водительских дверях, хотелось бы еще и в задних.
Сергей28 січня 2020

4.6 Відмінно
дизайн кузова, якість збірки, простір салону
дорожній просвіт
  • 4 Ціна
Машина просто класс. Для семьи то, что нужно. Много карманов. Салон трансформер. При росте 1.90 и весе 110 очень удобно садится и выходить. Двери большие, очень удобно.
Владимир23 січня 2020

динаміка
  • 4 Ціна
Хорошее авто для семьи. Высокая посадка, комфортный салон, компактный размер.
Александр22 січня 2020
Дивитись ще 186 відгуків про Volkswagen Touran →

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція
якість матеріалів, коробка передач, витрати палива
4.0 Добре
  • 3 Надійність
  • 3 Ціна
Брать только с дизелем и механической коробкой. 1,4 жрёт много бензина. DSG-частые поломки.
Ігор21 січня 2020

• 5 Ціна
Доброго времени суток. Владею данным автомобилем. Только положительные отзывы. Недорогой в обслуживании. Расход топлива в городе 10л газа.
Слава21 січня 2020

Відгуки про Фольксваген Туран по рокам