Volkswagen 351 відгук про автомобілі

динаміка, керованість, простір салону, якість збірки, витрати палива

Дивитися всі вживані Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Пересів з 12 річного корейця, якого купляв в салон і відверто був дуже вражений
Хороший якісний автомобіль
Потужний, класно навалює і чудово керується
Проблеми будуть з двох масовим маховиком і клапаном ЕГР. В салоні часто є скрип в районі пасажирської повітродувки. Також як і в багатьох інших тріснула задня права пружина
Обслуговування дорожче ніж в корейця, але дуже радує витрата палива, вписуюсь до 9 л/100км при комбінованому використанні.

Volkswagen Tiguan 2017

Volkswagen Tiguan 2017

Перший власник 191 тис.км 6.8 л / 100 км Сім'я

Надійна машина, має все необхідне для відчуття комфорту. Витрати пального вмісті 6,8-8л за містом 5,5-6,8л. Чудова динаміка, бомбове адаптивне світло вночі, добре продуманий
та легкий в керуванні адаптивний круїз на трасі.
Дорожньго просвіту вистачає, місця в салоні теж.

Volkswagen Tiguan 2016

Volkswagen Tiguan 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Мав три моделі Tiguan з Америки 2016-2017 років випуску: R-line / SE Sport передній привід / Sport повний привід. Найбільш вдала комплектація Tiguan Sport: Диски 18 це саме для наших доріг, на R-line-19 дюймів - по нашім дорогам жорстко. По болотах не їздив, але повний привід в ожеледицю зайвим не буває, машина прилипає до дороги. В іншому SE Sport та Sport 4х4 однакові: Бі - ксенонові адаптивні фари, це фантастичне освітлення і безпека, світло випереджає поворот авто чи підйом. Навігація та мультимедія - дуже якісна. Електрорегулювання передніх сидінь, з пам\'яттю на три користувачі для водія - дуже зручно. Посадка дуже зручна, висока, огляд для водія шикарний, розміри авто для міста - супер поворотка. Шкіряний салон з високоякісної натуральної шкіри. Клімат контроль на дві зони. Інфрокрасна камера заднього виду - вночі дуже зручно паркуватися. Коробка автомат надійний гідротрансформатор Aisin.
Розширені накладки на колеса, накладки на дверях у колір кузова, змінений бампер - дуже привабливий вигляд має авто. Витрати на обслуговування: я міняю оливу кожні 8-тис. По місту витрати 11-л по трасі якщо 90-км/г - 7-8-л, але складно так тихо їздити. Дуже зручна у керуванні та стійка у повороті. Валкості НЕМАЄ! Маса різних плюшок та примочок у салоні. Скляний дах є, але це для дітей забава.
Якщо є гроші беріть у комплектації Sport або SEL - хоча там 19 дюймів на любителя. Ця модель й комплектація вам дуже сподобається

Volkswagen Tiguan 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

об`єм багажника, ціна, шумоізоляція

Кросовер СУПЕР надійна машина. Витрати пального вмісті 8-9-л за містом 5-6-л. Недолік має 1 це мале багажне відділення для подорожей, для цего ставлю бокс на кришу.

Volkswagen Tiguan 2012

Машина класна, проблеми будуть з маховиком і сажовим. Часто лопає права задня пружина. TDI i DQ500 надійні.

Volkswagen Tiguan 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

Действительно абсолютно универсальный автомобиль, и на трассе и в городе и на бездорожье. Особенно радует динамика, управляемость и практичность.

Volkswagen Tiguan 2015

об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Мотор 5+ на Stage 1 200 к.с
Кропка DQ500 7-та на тюнінгу Бомба!
Ходова мягка проте є незначні звуки на що офіціали кажуть зауважень немає
Багажник що є що немає
Максимум в гори на пару днів
Мультимедія Діскавері Компожишинс з кар плей чудова
Просвіт+4Motion дозволяють заїхати будь куди
Дорога ціна+дороге облуговування якщо на офіціалі але авто того вартує!!!

Volkswagen Tiguan 2010

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, гальма, керованість

Авто понравилось. Специально покупали для зимы. Очень удачный автомобиль. Никаких проблем при любой погоде. Клиренс один из самых высоких. Плюс колеса r18.
Ездили на volvo s60. Это для лета.
А для всего остального Тигуан. При росте 190 см чувствую себя очень комфортно. Ездит больше супруга, только положительные эмоции.
Масло не берет вообще от замены до замены.

Volkswagen Tiguan 2019

Брал с США для личного пользования.Машиной очень доволен, 7ми местный достойный автомобиль, запас мощности как показалось при нажатии, немного сравним с BMW f10 520 бензин, хотя вообще разные бренды.Практически всё на высшем уровне, как по мне шумка храмает , был передний привод.Зимой не использовал!Расходники приятно удивляют, хоть и год 19.Советую

Volkswagen Tiguan 2013

Дуже жвавий і комфортний автомобіль. Повний привід і потужний двигун дають змогу завжди відчувати впевненість на дорозі. В принципі адекватний розхід палива як для такого авто. Також в принципі помірні ціни на запчастини.

Volkswagen Tiguan 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, ціна, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування, керованість

12 л / 100 км Сім'я

Отличный кроссовер за свои деньги. Динамика радует. Из минусов, большой расход 12л в лайт режиме по городу, хотя наверно для этого класса норма.

Volkswagen Tiguan 2019

Машина огонь,даже с не полным приводом.Приёмистая,вместительная,удобная,проще говоря вариант очень достойный на свои деньги.Остался доволен.Причина продажи-смена Авто классом выше

Volkswagen Tiguan 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Наша зустріч з цим авто мене приємно вразила.... після БМВ х3 2,0 автомат тігуан приємно здивував. Я прихильник КПП механіка і з 2,0 тді, машинка бадьоро поводиться, особливо з 1 по 4 передачу. 140 коней більш чим достатньо. в мороз чудово заводиться.
Салон просторий, якість матеріалів на 5, екземпляр не заїжджений, чистий і комфортний, зимою радує наявність підігріву сидінь і вебасто...
повний привід один раз себе проявив на засніженій дорозі, а так і переднього мені хватає.
З мінусів, які я спостеріг :
- експлуатація не дешева, фольксваген все ж таки.
- тді євро 5 з сажовим фільтром і системою рециркуляції вихлопних газів можуть пред\'явити вам неприємні сюрпризи, заміна цих вузлів не дешева, як варіант вирізати цю екологію і перепрошивка мозків.
- також вентилятор пічки є не надійний, і зимою ви можете це відчути коли вам холодно, а він ні бум.
- думаю з часом ще щось проявиться....
А так авто заслуговує уваги, головне перед покупкою уважно перевірити та не купити котика в мішку, а то вам він довго буде про себе давати знати й грошики з кишені тютю і тютю....

Volkswagen Tiguan 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Тигуан, наверно лучший автомобиль в своём классе, полный привод, быстрый, надежный, не прихотливый! Проблем с этим авто ни когда не было, расход бы чуть поменьше для бензина, но всё-таки 200 лошадок плюс полный привод кормить нужно

Volkswagen Tiguan 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість збірки, вартість обслуговування, шумоізоляція

Авто за свои деньги отличное, довезет вас из пункта А в пункт Б всегда! за весь период были нюансы 1 раз с компрессором кондиционера и часто дымит дизель, но сейчас делают прошивку и дым пропадает. Очень доволен машиной!
Расход лучший, кушает ничего почти.

динаміка

Для меня очень важно, как автомобиль выглядит внутри! А он великолепен! При этом есть все электро регулировки, поясничный упор, современная мультимедиа с Android auto, посадка и обзор прекрасные! Ходовые качества также на высоте, динамика отличная, полный привод,200 лошадок и все это на надежном автомате! Ну и расход вполне оправданный!

2.2

Volkswagen Tiguan 2010

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, керованість

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Кому-то возможно покажется предвзятое отношение к Вагу, но это один из самых разочаровавших меня авто. Возможно это личное мнение, но по сути это тот же Гольф, только выше и на полном приводе, но он гораздо более жёсткий, да, неплохо управляемый на трассе, но в любом случае не соотносимо стоимости, расход большой. В общем личное моё мнение, его стоит покупать, только если очень дешевле предложение. Динамика тоже слабая, да, забыл добавить, у меня был классический автомат, а не Dsg, а так на одну проблему больше было бы.
Забыл рассказать, окончательно я в нем разочаровался, когда на 100 тыс. пробега у меня треснула трапеция дворников, ремонт который обошёлся в 380 euro;, такого я даже на Ваз не встречал.

Перший власник 230 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Автомобілем дуже задоволений, з салону виїхав 05.01.2011р., модельний рік 2011, за два роки гарантії накатав 80000 км, по гарантії поміняв поворотні підшипники й передні сайлен блоки. На 90000 з\'явився шум в підшипнику корданного валу, тому, що автомобіль обслуговувався тільки на офіційній станції і була вся сервісна історія, замінили за 50% вартості. Приблизно на 120000 загорівся чек, діагностика показала що забився радіатор вихлопних газів, офіційний дилер відправив виробнику в Германію і мені компенсували 90% вартості зап. частин і роботи, також це велике планове т.о. з заміною ременя, роликів і всіх мастил.
До 210000 нічого не робив крім планових т.о., після поміняв перший раз з моменту купівлі передні стійки стабілізатора, коли знімали не могли повірити що вони стільки пройшли..
На останньому т.о. 235000 друге велике планове т.о. заміна ременя, роликів, всіх мастил.. були зауваження до передніх сайлен блокам.
Вважаю що це дуже надійний автомобіль, економічний, не дорогий в обслуговуванні, продав тільки тому що для сім\'ї замаленький багажник..

об`єм багажника, ціна, шумоізоляція

Купив Tiguan 2015р новим за акц.ціною під час розпродажу, незабаром мали випускати друге покоління, тому віддавали дешевше на 12% - 40 тис дол,стара ціна 45 тис.
Авто привабило зовн.виглядом, якістю оформлення інтер\'єру, принаймні в тій комплектації, що вибрав - Extreme Life, а також набором опцій у цій компл.- з найцікавіших, то поворотні біксенонові фари, повний привід, камера задн.вигляду,парктроніки,коробка - класичний автомат гідротрансформатор Aisin, салон алькантара, дзеркала складаються, задній ряд сидінь регулюється вперед-назад, offroad передній бампер, 17 диски.
Що сподобалося в експлуатації - дуже приємна вражаюча динаміка як для такого авто, для офіційно заявлених 10 сек 0-100 і 140 конячок на 2л дизелі їздив він дуже достойно, набір швидкості особливо 0-60 цілком достатньо для пересічного користувача і дозволяє залишити позаду 90% всіх авто, принаймні в умовах України. Сподобалася робота клімат контролю, швидко прогрівається взимку і охолоджується влітку. Клімат працює стабільно і не задуває потоками повітря як звичайний кондиціонер чи пічка. Варто похвалити як авто тримається на дорозі - впевнено і чітко тримає трасу - все таки маса близько 1700 кг, а також керованість - бездоганно слухається. Також варто відзначити якісну роботу системи курсової стійкості - у Карпатах неодноразово рятувала нас на засніжених дорогах від втрати керування і шансу опинитися у кюветі або в ущелині попід горою. Звичайно, якщо ви не будете економити і купите зимові шини з преміум сегменту. І ще дуже добре вигрібає зі снігових заметів, ніколи не мав проблем з цим питанням. Кліренс, відповідно, теж цілком пристойний як для зими гребти зі снігу, так і для літа - заїхати на будь-який бордюр в умовах міста. Гальма середнього рівня, працюють у більшості випадків достойно, але хотілося би трохи кращого зчеплення і реагування. Були випадки, коли пару раз ледве не заїхав у бампер переднього авто через те, що воно гальмувало більш ефективно.
Що не сподобалося після 3.5 років експлуатації:
1. звук двигуна - реально дизельний трактор, я розумію,це найпопулярніший у Європі диз.двигун 2.0TDI - його куди тільки не ставять,на Пасат,Кадді,Гольф,Шаран,Октавію,Сеати - АЛЕ! - він мене почав нервувати і дратувати після пари років, можливо, то якесь суб\'єктивне враження, мені почало здаватися, що він все голосніше працює, особливо на початкових розгонах.
2. шумоізоляція - хоча й автоблогери хвалять його - мабуть, в рамках класу - але моя думка,це фальшива похвала - досить паршива ізоляція, на швидкостях 140+ досить складно висидіти довгу дорогу, давить на вуха і голова тріщить півдня після поїздки.
3. багажник малуватий, як для сімейного авто.
4. тупенький і не особливо якісний мультимедіа центр - екран хоч і сенсорний, але торкатися його треба із зусиллям, ніби придавлювати пальцем, кольоропередача так собі, хоча для радіо і камери заднього вигляду було достатньо.
5. два рази за цей час довелося звертатися на сервіс через "чек" - промивали паливну систему і міняли фільтр, заправлявся на ОККО і ВОГ - але нехай це буде недолік не авто, а нац.мереж заправок.
6. неплановий ремонт, зненацька обламався патрубок біля радіатора охолодження коробки і все масло витекло на землю - завод на щастя визнав це гарантійним випадком і оплатив ремонт у вартості 600 євро - запчастини плюс робота.
Витрати на ТО були порівняно незначні, за 86 тисяч пробігу пройшов 6 ТО - вартістю від 2200 грн за перше до 22 тис за найдорожче. Сумарно за 3.5 роки на ТО та супутні матеріали витрачено близько 100 тис грн. Але це враховуючи заміну всіх гальмівних колодок на 45 тис передні і 60 тис задні, стійки роздовбуються від наших доріг, амортизатори передні двічі мінялися, стійки стабілізатора, підшипники опори амортизатора, саж.фільтр двічі, масло коробки на 60 тис пробігу - не добровільно, а по причині, описаній вище - неплановий ремонт. Після 86 тис на цьому авто не їздив, продав і вирішив спробувати щось інше. Вирішив не випробовувати долю і не катати більше 100 тис.

Volkswagen Tiguan 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Машина дуже активна, все-таки майже 200 к.с. Добре підходить як для поїздок по місту, так і для далеких подорожей, на обгонах будете почувати себе дуже впевнено!. Великий зручний салон чудово підійде для сімейної машини. За час володіння 6 місяців машиною дуже задоволений, єдине що розхід міг бути б трохи меншим, хоча іншого очікувати від такої потужності було б нерозумно.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Тігуан по рокам