Volkswagen 346 відгуків про автомобілі

динаміка, керованість, простір салону, якість збірки, витрати палива

об`єм багажника

Дивитися всі вживані Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування

Купував з пробігом 220 тис. Реальна витрата палива до 8 літрів в середньому траса, село, місто. У мене мотор на 190 к.с. У порівнянні за Santa Fe 2,2 дизель 202 к.с. Їде не гірше. По коробці на холодну є невеликі поштовхи на перших передачах. За увесь час експлуатації авто мінялись тільки розхідники. На 220 тис. Замінені передні стійки. Є стукіт в рейці рульовій, потрібно міняти підшипник, вже скріплять пружини. Дуже економна, можна на трасі зменшити витрату до 5,5 при їзді до 100км/год. Класна річ webasto заводське, реально прогріває швидко авто. Перевірив на прохідність по снігу в полі, впевнено проїздах якщо сніг не дістає до днища

Volkswagen Tiguan 2018

Volkswagen Tiguan 2018

коробка передач

Покупал авто в Германии под заказ у официального дилера Ауди-Фольксваген. Пол года езжу, никаких проблем. Очень доволен покупкой. Отличная управляемость, расход город 7 литров, зимний ближе к 9. Двигатель тянет с низов на ура. Шумоизоляция на высоте. Хорошая управляемость, дорогу держит цепко, хотя подвеска и не слишком мягкая, при проезде неровностей не всё гасит. Удобная мультимедиа.

Volkswagen Tiguan 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

Перший власник 252 тис.км 9 л / 100 км Сім'я

Купили в семью этого красавца 10 лет назад, машиной очень довольны.хорошие управление быстрая резкая на 2012 год самая технологичная, хорошая качество сборки спустя 10 лет у меня кожаный салон как новый, по поломкам 250 тыс поменяли только кардан из серьезного. Из минусов конечно ходовка живу в регионе с плохой дорогой то она конечно не выдерживает, ну и багажник маловат все пишут хотя у одноклассников не осо бо больше как по мне.

Volkswagen Tiguan 2015

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

Перший власник 80 тис.км 12 л / 100 км Сім'я

Чудовий автомобіль на кожен день. Надійний, зручний, з достатнім кліренсом для виїзду за місто у вихідні. За 2,5 років експлуатації та 45 тис км пробігу єдине що робилось це періодичне ТО та заміна опорних підшипників вартість та заміна яких не є високою. Однозначно рекомендую!

50 тис.км Сім'я

Дуже задоволена машиною, рекомендую. Легка в управлінні , все було супер навіть в обсуглвуванні

Volkswagen Tiguan 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, витрати палива

145 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Зручний автомобіль для змішаної їзди, як за містом так і у місті.
Нереально зручно кермується, прекрасний кліренс.
Дуже зручно у міських реаліях з парковками. За рахунок кліренсу та компактності авто - легко з парковкою. З легкістю переніс зиму на передньому приводі з погано розчищеними дорогами. Під капотом більше 200 к.с, що дозволяє спробувати більш бадьорішу їзду, за рахунок чого при обгоні час, коли ви перебуваєте на зустрічній смузі значно зменшується. Автомобіль не з економних, тому це напевно був єдиний мінус.
За час експлуатації замінював тільки розхідники. Жодного разу не підвело.

Volkswagen Tiguan 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Пересів з 12 річного корейця, якого купляв в салон і відверто був дуже вражений
Хороший якісний автомобіль
Потужний, класно навалює і чудово керується
Проблеми будуть з двох масовим маховиком і клапаном ЕГР. В салоні часто є скрип в районі пасажирської повітродувки. Також як і в багатьох інших тріснула задня права пружина
Обслуговування дорожче ніж в корейця, але дуже радує витрата палива, вписуюсь до 9 л/100км при комбінованому використанні.

об`єм багажника

Перший власник 191 тис.км 6.8 л / 100 км Сім'я

Надійна машина, має все необхідне для відчуття комфорту. Витрати пального вмісті 6,8-8л за містом 5,5-6,8л. Чудова динаміка, бомбове адаптивне світло вночі, добре продуманий
та легкий в керуванні адаптивний круїз на трасі.
Дорожньго просвіту вистачає, місця в салоні теж.

Volkswagen Tiguan 2016

Мав три моделі Tiguan з Америки 2016-2017 років випуску: R-line / SE Sport передній привід / Sport повний привід. Найбільш вдала комплектація Tiguan Sport: Диски 18 це саме для наших доріг, на R-line-19 дюймів - по нашім дорогам жорстко. По болотах не їздив, але повний привід в ожеледицю зайвим не буває, машина прилипає до дороги. В іншому SE Sport та Sport 4х4 однакові: Бі - ксенонові адаптивні фари, це фантастичне освітлення і безпека, світло випереджає поворот авто чи підйом. Навігація та мультимедія - дуже якісна. Електрорегулювання передніх сидінь, з пам\'яттю на три користувачі для водія - дуже зручно. Посадка дуже зручна, висока, огляд для водія шикарний, розміри авто для міста - супер поворотка. Шкіряний салон з високоякісної натуральної шкіри. Клімат контроль на дві зони. Інфрокрасна камера заднього виду - вночі дуже зручно паркуватися. Коробка автомат надійний гідротрансформатор Aisin.
Розширені накладки на колеса, накладки на дверях у колір кузова, змінений бампер - дуже привабливий вигляд має авто. Витрати на обслуговування: я міняю оливу кожні 8-тис. По місту витрати 11-л по трасі якщо 90-км/г - 7-8-л, але складно так тихо їздити. Дуже зручна у керуванні та стійка у повороті. Валкості НЕМАЄ! Маса різних плюшок та примочок у салоні. Скляний дах є, але це для дітей забава.
Якщо є гроші беріть у комплектації Sport або SEL - хоча там 19 дюймів на любителя. Ця модель й комплектація вам дуже сподобається

Volkswagen Tiguan 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

об`єм багажника, ціна, шумоізоляція

Кросовер СУПЕР надійна машина. Витрати пального вмісті 8-9-л за містом 5-6-л. Недолік має 1 це мале багажне відділення для подорожей, для цего ставлю бокс на кришу.

Volkswagen Tiguan 2012

Машина класна, проблеми будуть з маховиком і сажовим. Часто лопає права задня пружина. TDI i DQ500 надійні.

Volkswagen Tiguan 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

Действительно абсолютно универсальный автомобиль, и на трассе и в городе и на бездорожье. Особенно радует динамика, управляемость и практичность.

Volkswagen Tiguan 2015

об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Мотор 5+ на Stage 1 200 к.с
Кропка DQ500 7-та на тюнінгу Бомба!
Ходова мягка проте є незначні звуки на що офіціали кажуть зауважень немає
Багажник що є що немає
Максимум в гори на пару днів
Мультимедія Діскавері Компожишинс з кар плей чудова
Просвіт+4Motion дозволяють заїхати будь куди
Дорога ціна+дороге облуговування якщо на офіціалі але авто того вартує!!!

шумоізоляція

Брал с США для личного пользования.Машиной очень доволен, 7ми местный достойный автомобиль, запас мощности как показалось при нажатии, немного сравним с BMW f10 520 бензин, хотя вообще разные бренды.Практически всё на высшем уровне, как по мне шумка храмает , был передний привод.Зимой не использовал!Расходники приятно удивляют, хоть и год 19.Советую

Volkswagen Tiguan 2013

Дуже жвавий і комфортний автомобіль. Повний привід і потужний двигун дають змогу завжди відчувати впевненість на дорозі. В принципі адекватний розхід палива як для такого авто. Також в принципі помірні ціни на запчастини.

Volkswagen Tiguan 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, ціна, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування, керованість

12 л / 100 км Сім'я

Отличный кроссовер за свои деньги. Динамика радует. Из минусов, большой расход 12л в лайт режиме по городу, хотя наверно для этого класса норма.

шумоізоляція

Перший власник 32 тис.км 12 л / 100 км Сім'я

Машина огонь,даже с не полным приводом.Приёмистая,вместительная,удобная,проще говоря вариант очень достойный на свои деньги.Остался доволен.Причина продажи-смена Авто классом выше

вартість обслуговування, ціна

250 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Наша зустріч з цим авто мене приємно вразила.... після БМВ х3 2,0 автомат тігуан приємно здивував. Я прихильник КПП механіка і з 2,0 тді, машинка бадьоро поводиться, особливо з 1 по 4 передачу. 140 коней більш чим достатньо. в мороз чудово заводиться.
Салон просторий, якість матеріалів на 5, екземпляр не заїжджений, чистий і комфортний, зимою радує наявність підігріву сидінь і вебасто...
повний привід один раз себе проявив на засніженій дорозі, а так і переднього мені хватає.
З мінусів, які я спостеріг :
- експлуатація не дешева, фольксваген все ж таки.
- тді євро 5 з сажовим фільтром і системою рециркуляції вихлопних газів можуть пред\'явити вам неприємні сюрпризи, заміна цих вузлів не дешева, як варіант вирізати цю екологію і перепрошивка мозків.
- також вентилятор пічки є не надійний, і зимою ви можете це відчути коли вам холодно, а він ні бум.
- думаю з часом ще щось проявиться....
А так авто заслуговує уваги, головне перед покупкою уважно перевірити та не купити котика в мішку, а то вам він довго буде про себе давати знати й грошики з кишені тютю і тютю....

витрати палива

Тигуан, наверно лучший автомобиль в своём классе, полный привод, быстрый, надежный, не прихотливый! Проблем с этим авто ни когда не было, расход бы чуть поменьше для бензина, но всё-таки 200 лошадок плюс полный привод кормить нужно

Volkswagen Tiguan 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість збірки, вартість обслуговування, шумоізоляція

Авто за свои деньги отличное, довезет вас из пункта А в пункт Б всегда! за весь период были нюансы 1 раз с компрессором кондиционера и часто дымит дизель, но сейчас делают прошивку и дым пропадает. Очень доволен машиной!
Расход лучший, кушает ничего почти.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Тігуан по рокам