Volkswagen 3 відгука про автомобілі

Volkswagen T-Roc 2020

Volkswagen T-Roc 2020

динаміка, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Перший власник 1 тис.км Поїздки в місті

Що можу сказати про машину ! машина коштує своїх коштів !
Тиха, охайна, маленька.
Брала у салоні, перший власник я.
Немає ніяких проблем взагалі !
Як на мене, машина з салону одні плюси,
Машина нова, машина на обслуговуванні у салоні, як на жінку ця машинка супер.
З оформленням у салоні таких як проблем то і не було, усе спокійно. Купляла в Івано-франківську.
Менеджери окрема відзнака, не нав\'язували свою думку, я просто прийшла поглянула і купила, підібрали під мене.гарно вам і за то дякую.

Volkswagen T-Roc 2019

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість

вартість обслуговування, ціна

Перший власник 68 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

Машину покупал для перевозок, новой с автосалона, покупал в Киеве в Атлант-М Лепсе, выбрал самую базу, потому что как по мне переплачивать за средние и самые фуловые комплектации не стоит... Машинка за всё время не подвела из плюсов понятная мультимедиа и качество Фольксвагена, хоть и самого базового, что не понравилось, это конечно цена, но в скором времени она всё-таки оправдалась, и за такую цену можно было поставить и нормальные легко сплавные диски, потому-то на колпаках машина смотрится дёшево... Из расходов я купил конечно же диски и поменял одну лампочку в переднюю фару ближнего света. Лампочку купил после 60 тыс. км.... А так автомобиль экономный, вместительный и надёжный...

Volkswagen T-Roc 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, шумоізоляція

7 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобіль реально здивував! Компактний, але місця вистачає всім. На трасі двигун переходить в режим 2 циліндри і розхід вражає, від 3.2- 4.7 траса. Середній виходить до 6.5. Дуже динамічний, зручна посадка і хороша керованість. Добре проходить всі нерівності на дорозі. Хороше світло на LED оптиці. Шуму не багато, тільки на бруківці деколи з\'являється.

Дивитися всі 6370 відгуків про Volkswagen
  • Volkswagen Golf IV 2000

Volkswagen Golf IV 2000

Volkswagen Golf IV 2000

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, простір салону, шумоізоляція

Экономный автомобиль, не нравится только низкий клиренс...Ездить удобно, ремонтировать удобно, менять масла, фильтра тоже удобно, ставлю 7/10 именно своей модели, 1.6 16v

Богдан Мультан

Відгуки про моделі Фольксваген