Volkswagen 75 відгуків про автомобілі

простір салону, вартість обслуговування, об`єм багажника, якість збірки, керованість

Низька оцінка дизайну
Дизайн цього автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Volkswagen Passat B3

витрати палива, шумоізоляція

Дешевий в обслуговуванні , довезе в будь яку точку країни. Хороший варіант робочго авто , з мінусів це моноінжектор

Volkswagen Passat B3 1993

Хороший автомобиль ,никогда не подводил, цены на запчасти дешевле девятки. Легко поддается собственноручному ремонту. Хотел продать,но передумал.

Volkswagen Passat B3 1991

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, витрати палива

Машина супер. Не гниє, проста в обслуговуванні. Рекомендую всім..........

Volkswagen Passat B3 1993

динаміка, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, шумоізоляція

120 тис.км Сім'я

Доступный автомобиль. Неудачный дизайн, компенсируется невысокой стоимостью обслуживания.

Volkswagen Passat B3 1988

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, витрати палива, шумоізоляція

Хороший автомобиль. Есть возможность добавить гур и кондиционер. Как конструктор прост. Рекомендую

330 тис.км Сім'я

Надійне авто. Як кажуть, легенда німецького автопрома.Проста і не дорога в обслуговувані. Шикарний салон, кузов кріпкий, не піддасться корозії.Двигун RP, 1.8,. 90 к.с., працює як часи, не масложор. Ходова не вбиваєма.

Volkswagen Passat B3 1993

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Єкономне авто, хороший варіант для того кому потрібно пересуватись щодня. Доступні ціни на запчастини. Добре тримається дороги, добра шумоізоляція, хоча двигун досить шумний, в порівнянні з новішими авто. В цілому хороший і не дорогий варіант.

Volkswagen Passat B3 1990

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач, витрати палива

Подорожі

Якби німці й досі випускали такі машини,то Пасат Б3,мав би бути на горі Ейфелевої башти а ще краще в мавзолєї де дєд пролетар лежить.
Бездоганна машина.все чотко!!!!
Пасат-це інша свідомість.
Просто він найкращий!!!!

Volkswagen Passat B3 1992

Авто просто чудове ґ,як на свої роки поводить себе на дорозі жваво і проворно,з 2.0 бензином не уступала на трасі більшості новіших іномарок,вмістимість салону та багажника просто дивує,якби бкв кондиціонер,електроракет та круїз контроль по салону кращого б не було,єдиний недолік всіх старих vag-ів- освітлення,але і цим вдалося вирішити питання

дорожній просвіт, шумоізоляція

360 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Машинка в обслуженном состоянии просто бомба, если брать под убитую как в моем случае затрат будет не много, но все же неприятно ибо у меня был масложор и маслосток, из недостатков отнесу только слабый свет фар решается с помощью хороших диодных фар, а так же из минусов дверные ручки которые просят грамотного регулирования, так же из минусов возраст машина едет тихо, но некоторые детали салона дребезжат, но все решаемо если есть руки из нужного места и немного мозгов, так это моя первая машина и я скажу однозначно брать её как первую машину однозначно стоит, ибо обслуживание стоит копейки, жигуль иногда дороже обходиться, очень крепкая и надёжная ходовая часть, превосходный двигатель и из гамма какие угодно есть от 60л.с. до 176л.с., плавность хода просто изумительная едешь как на корабле по волнам, коробочка просто слушается идеально, проблем и хлопот при хорошем обслуживании не доставит, считай вообще, а если как в моем случае поставить газ то дешевле передвигаться только пешком, в остальном машина не без недостатков, но их меньшинство больше плюсов.

шумоізоляція

Хороший автомобіль для сім\'ї. Дуже багато місця для пасажирів та в багажнику. Надійний, запчастини доступні. Єдиний мінус в тому, що роки беруть своє і кузов потроху береться рижиками.

Volkswagen Passat B3 1992

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

витрати палива, гальма, ціна

Авто ідеальне: міцне, кузов супер, плавність хода бомба, мотора 1.8 моно хватає, проходимось супер
Такий автомобіль потрібно купляти однозначно обслуженим, якщо ні, то висосе багато коштів, тому, що сталося у мому випадку! Це не проблема авто, а проблема майстрів які не всіють обслуговувати такі старі авто і беруться...
Авто задоволений! В авто є все необхідне!

Сім'я

Понравилось в автомобиле всё, много места в салоне, в багажнике, под капотом тоже много. За 7 лет владения автомобилем нужно поварить пороги, лёгкая косметика. Сам при покупке поварил всю по кругу, но время прошло и опять просит, не критично, можно ездить ещё столько же. Двигатель в хорошем, рабочем состоянии, заливались только оригинальные масла, расходники и ходовая заменялись - своевременно.
Не понравилось - нет такого, всё хорошо, машина для ежедневного использования, отличный, надёжный друг.
Регулярное сервисное обслуживание.

Volkswagen Passat B3 1991

В пользовании имел 2 пассата В-3. Моно инжектор 1.8 ПФ, и 2.0 2Е. Так вот, если ищете себе такую машину, настоятельно советую 2.0, только восьми клапанный с маркировкой 2Е. Или в крайнем случае 1.8, но на инжекторе, ААМ его маркировка. 16 клапанный 9А обходите стороной. 1.6 и 2.8 тоже. После покупки авто полностью сделал по машине все, что было нужно, кроме сварок покрасок, так- как не нужно было. После этого, шесть лет безупречной службы! Менял только расходники и иногда кое-что по ходовке, и все!!! Возил что угодно {универсал}, накатал 104 тыс. По кузову крепче машин не встречал, по технике все выносливое, не хлипкое, не гремучее, в салоне тишина. Доп. обесшумка отсекает все, даже при скорости 130-150 км. 2Е двигатель просто огонь, расход газа 12 город, 10 трасса, это при быстрой езде. Тормоза все дисковые, стает как вкопанная. Свет. Свет конечно штатный плоховат. Я поставил лэд лампы. Становятся отлично и проблема решена. Одним словом пассат В-3 хороший, дешёвый в ремонте, выносливый автомобиль, только когда он в достойном состоянии. При надлежащей эксплуатации, прослужит ещё 100 лет. Вот я, продал пасика и купил Шевроле Лачетти. И жалею.

• Погано
    2.2

Volkswagen Passat B3 1991

якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, керованість, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна

120 тис.км 9.5 л / 100 км Сім'я

Имел дело с этим агрегатом в 1997 году. Был куплен с пробегом 120 тисяч. 12к баксов. 2х литровый мотор 16 клапанник с автоматом. По тем временам крутой агрегат. Сразу после покупки выяснилось, что задние стойки надо менять. Ну ок поменяли. Потом как то на трассе начал греться мотор, выяснилось, что датчик включения вентилятора полетел. Километров после 500 перестала включаться 4я передача. Земена масла и фильтра броблему не решила. Еще вскоре оказалось, что масло он жрет, как конь воду пьет. Постоянные проблемы с электро оборудованием. Хотя машина если не поломанна, то по трассе едет не плохо, хорошая шумоизоляция, кузов прочный, ходовая крепкая. Очень проблемная и не надежная. До сих пор вспоминаю с ужасом и обхожу фольсы стороной. Еле продал. По итогу взял тойоту и не парюсь.

Volkswagen Passat B3 1989

Їде добре, дороги тримається, ям не відчуває, кузов міцний, не ржавіє, не гниє, надійний

Volkswagen Passat B3 1989

Кузов міцний, в дорозі тихий, салон просторий, мотор з довгим ресурсом, запчастини доступні

Volkswagen Passat B3 1990

об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, гальма

1.8 газ\\бензин правда там вже він був перероблений під карбюратор. Розхід газу був 10л але машина взагалі була мертва, підкрутив подачу газу трішки краще стало але і розхід став більший 12л.
Запчастини не дорогі, і дістати просто, поломка ручок це неміф, але якщо правильно ними користуватися і норм виставити замки то будуть довго служити. Машина бойова, надійна якщо час від часу дивитися до неї, рекомендую тим хто купляє не економити на покупці, краще трішки переплатити ніж потім ці всі дрібнички купляти а їх назбирається повірте не мало. Після того як я перебрав половину їздив два роки і нічого не міняв з ходової, служить довго ходова, і машина мягенька якщо пружини від седана, інколи ставлять від універсала але тоді машина тверда
Про прозгін мовчу оскільки мій мотор був з карбюратором від ваз 2107 так мені казали, то динаміки не було ніякої
Взагальному машина хороша якщо купити в хорошому стані
В салоні дуже багато місця і в багажник вмістимий, комфортна машина для своїх років і для теперішньої ціни, купляйте не пожалієте. Дизель не рекомендую купляти оскільки машині вже багато років і це як в лотерею грати

динаміка, шумоізоляція

Отличный автомобиль. Дешёвый в обслуживании. Менял шруза, стоимость шрузов как на десятке.

Volkswagen Passat B3 1989

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

Не прихотливый, очень надёжный мотор, огромный салон и багажник.

Из минусов, стареет, моновпрыск, проводка.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Пассат Б3 по рокам