ВАЗ / Lada 264 відгука про автомобілі

3.7

вартість обслуговування, якість збірки, керованість, дорожній просвіт, простір салону

якість матеріалів, шумоізоляція, гальма

Дивитися всі вживані ВАЗ / Lada 2101

ВАЗ 2101 1974

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

При нормальном обслуживании, нормальная машина, но мозги может поделать, благо запчасти есть на любом повороте и в любом продуктовом по цене семечек. Если нужна машинка чтобы чисто ехать вперёд, назад, перевезти с места на место и вы не примхливы к автовазу и его шумности - вполне отлично. Машина - конструктор, делай что хочешь и как хочешь, рай для фантазера, все равно хуже не станет. Если вы любите дать боком или как-то «похасанить», машина точно не для вас, хотя на 4х ступке 110 с горки и молитвами летел. А так, лучше возьмите модель 2106, там будет все получше, лучше добавьте денег и ездите в немного большем комфорте

ВАЗ 2101 1981

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, ціна

Перший власник 114 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобиль очень простой в эксплуатации и обслуживании, запчасти есть в любой "подворотне". При должном уходе, прослужил в семье 40 лет, был регулярно в использовании и ни разу не подвел.

ВАЗ 2101 1980

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, гальма, шумоізоляція

Топ машина, классика,не жрет масло жига как жига сказать нечего на газу едет нормально, на бензине жрет как какой-то колеос.за свою цену машины лучше нет

ВАЗ 2101 1977

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

якість матеріалів, ціна, шумоізоляція

Перед карантином , я про це не знав захотів дуже машину зима ну щось каже ніби давай. Я посовєщався з жінкою і найшов 2101 під Львовом у сторої бабусі,дєда помер машина рік стояла і вирішили продати... Перша машина 10к гривень. Запах машини не передаваємий. Все добре тільки щеплення не має їдеш 70 і буксує диск. Я зробив. І отже з часом я почав її ремонтувати і розбиратись як це працює. Отже мені попався мотор 1.2 кпп 4 ступка рідна,карбюратор вебер 2102. Після заміни щеплення я поїздив місяці 3-4 ну і мене ця машина не влаштовувала. Бо 1-2-3 передача хоч БМВ обганяй а на четвертій поганий розгін і більше 80 вона категорично не їхала,мотор кричить вона не їде. Я по досвіду туда кпп 4 ступку від 2105 ,просто в батька 2105 і о диво ну ніби на пятьорці їдеш. Скорість і 120 і більше можна але це вже цвга питання палива. Я дуже рекомендую цю машину, запчастини копійки коштують, все робиться своїми руками. Але головне не ціна а кузов, категорично не рекомендую купувати з поганим кузовом це утіль. Жигулі і без того небезпечні машини по сьогодняшнім міркам. Було замінено кпп,щеплення ,бендиск стартера,капітальний ремонт карбюратора,2 ступічних підшипника,сидіння від мерседеса w210. Задні пружини, передні амортизатори і резонатор ,1 шарова і сайлент блоки перід. Так що купити як є і їздити не получиться ,бо скоро вже 50 ювілей

ВАЗ 2101 1975

ВАЗ 2101 1975

дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Комерційні перевезення

Это легендарный автомобиль. Класс в своем классе подходит как для работы так и для семьи .это классика и этим всё сказано столько сколько ходят эти авто не один в мире авто столько ходить не будет вековой автомобиль.

• Погано
    2.8

ВАЗ 2101 1985

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Конструктор для дорослих. Ідеально підходить для першого авто. Можна ремонтувати практично на ходу. Ламається часто, але не серйозно. Бензину споживає відносно багато, але і їде досить непогано. Комфорт мінімальний. В хорошому стані мало залишилось, оригінальні деталі в хорошому стані досить дорогі.

ВАЗ 2101 1985

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

186 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Простий транспортний засіб для пересування. ВАЗ класика і цим все сказано. Автомобіль з непоганим кузовом, метал хороший, ходова нормально відпрацьовує на наших дорогах. Розхід палива як для такого авто я рахую завеликий - 10 л.

ВАЗ 2101 1974

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, шумоізоляція

Дуже був здивований автомобілем до цього була Іномарка і коли купував цю щоб їздити за місто з одного міста в інше не думав що вона так буде вірно служити
Всі знайомі казали що не купуй фігня ці Жигулі швидко ламаються не знаю як швидко в мене пів року нічого крім акума не підвела ,авто настільки просте й дешеве в обслугуванні що на мій велосипед запчастини дорожчі суперський автомобіль як перший або 2й щоб навчитись їздити та звикнути бути у потоці

ВАЗ 2101 1973

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, гальма, керованість, шумоізоляція

Запчастини коштують копійки. Відповідно час від часу щось відвалюється. Краще чинити самому на сто або відбивають або чинять не якісно. В цілому з точки А в точку Б пересувається.

200 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

очень очень хорошая быстрая и надежная машина никогда не ломалась Очень приятный салон На дороги очень уважают всегда уступают дорогу очень заметная машина хороший радиус разворота Тихая тёплая и приятный запах в салоне ездил и не мог нарадоваться слёзы счастья вытирал????

ВАЗ 2101 1978

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Перший власник 140 тис.км 10 л / 100 км Поїздки в місті

Замечательный автомобиль конца 60-х годов прошлого века. Ремонтопригодность на высоте. Максимальная скорость и динамические характеристики ограничиваются инстинктом самосохранения водителя. Тормозная система без вакуумного усилителя позволяет всегда держать правую ногу накачанной. Учитывая особенности педали сцепления, левой ноге тоже прийдется поработать. Это классика для людей, рождённых в СССР, для современного использования в условиях города и трассы подарит владельцу здоровое чувство отрешенности и бренности бытия. Мой совет - брать однозначно, если вы не умеете водить авто. Справившись с ВАЗ 2101, Вам покорится любой другой автомобиль.

ВАЗ 2101 1977

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

гальма, шумоізоляція

Надежный автомобиль. При должном уходе служит долго и надежно. Ремонт не сложный и не дорогой. Запчасти доступны. С карбюратором Вебер, хорошая как для данной машины, динамика разгона.

ВАЗ 2101 1980

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, гальма

Хорошее авто для работы и семьи, удобная в использовании в городе, хороший расход

ВАЗ 2101 1973

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

дизайн кузова, керованість, шумоізоляція

10 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Авто вже старе для якихось оцинок.його епоха закинчилась.
В машини нада просто возити з собою инструменти,и запчясти запасні,обичьно ремонт происходит по среди дороги.
Авто ремонт провожу сам,запчасти стоют копийки,и найти их можна найти в любого сосида.

ВАЗ 2101 1978

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, шумоізоляція

Как первая машина очень отличная на свои года, владею до сих пор ею, она очень живая по кузову в отличие от того хлама, что здесь продают. Из минусов это пожалуй слабый двигатель и нехватка 5 передачи на скоростях больше 80. В целом повторюсь машина подойдет всем как первая, поучиться поездить, самому ремонтировать узлы и агрегаты. В общем всем советую ее к покупке

• Погано
    2.6

ВАЗ 2101 1983

Машина ніколи не підводила. Дешева у обслуговувані. Підійде для навчання водінню.

ВАЗ 2101 1979

ВАЗ 2101 1979

динаміка

дизайн кузова, витрати палива, шумоізоляція

9 л / 100 км Сім'я

Автомобіль автомеханіка. Автентичні елементи. Добрий стан. Регулярно обслуговавалося.

ВАЗ 2101 1981

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість

Перший власник 5 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Ксенон ,машина куплена з автосалона ваз в Кременчуге ,подвеска ваз/2102

ВАЗ 2101 1976

ВАЗ 2101 1976

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, витрати палива, керованість, шумоізоляція

Машина супер, проверенная годами! Аналогов нет! Народный автомобиль! Трудяга!

ВАЗ 2101 1986

ВАЗ 2101 1986

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, простір салону, шумоізоляція

авто в своем классе отличное. дешовые. всегда есть запчасти и легкая в ремонте отличная в управлении авто отличное рекомендую кто купит не пожалет. так как это авто вечное авто лутче нет

Відгуки про моделі VAZ / Лада

Відгуки про VAZ / Лада Копійка по рокам