9 400+ відгуків про автомобілі

Skoda Fabia 2003

Skoda Fabia 2003

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт

Володію 8 років. І ще буду володіти "залишу як підмінне авто". Авто для міста, якщо їхати 3+ годин по трасі, то устаєш. В мене 1.4 газ/бензин, фуру обігнати на трасі на газу не так легко. Тому при виборі враховуйте ці факти. Якщо подорожі постійно будуть за містом, то розгляньте варіант Октавія або суперб. Авто супер. Не велике і не мале, дуже надійний авто. Не шкодуйте гроші на запчастини. Якось купив шарову опору бренд Турция, іншого не було. Проїхав приблизно 5000 км. І вийшло з ладу. Поставив у два рази дорожче, забув що вони є. Те саме з усіма запчастинами. Я купив свою після ДТП, і продавець намагався це скрити. Я все ж її купив, і все рівно не шкодую. Я і сам раз попав у ДТП, Рено не витримало, а я вигнув обратно задній бампер, купив задню фару, і їздю. Якби пофарбував, то ту легенько погнуту ляду, ніхто і не побачив . Розборок багато, ляду з бампером купив за 2700грн. Чекаю перемоги щоб замінити, бо сьогодні немає сенсу. Немийте охолоджувальну систему лимонною кислотою. Або не зловживайте як я. Потік радіатор, одразу міняйте.Міняйте не тільки цеп ГРМ, і ролики, а і дивіться на стан помпи. Зіпсував помпу лімонною кислотою. А перед тим засипав суміш щоб закрити течію. Піч правда запрацювала Знайдіть нормальне сто, і ремонтуйтесь постійно у одному місці. Вчасно робіть регламенті роботи, і міняйте масло кожні 8000км.. І проблем з цим авто, ви не будете знати.

Peugeot 407 2007

Peugeot 407 2007

простір салону

325 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

На сам перед хочу зауважити що в даного автомобіля немає конкурентів в ціновій категорії, це його основний плюс та перевага над конкурентами з D класу.
Пропоную звернути увагу на те що дає це авто а саме: міцну ходову, надійні дизельні двигуни окрім 2.7,чудову якість кузову та салону, ви ніколи не почуєте жодного «жучка» в салоні ,все підігнано на вищому рівні і з мягких та зносостійких матеріалів.Шумоізоляція та ходові якості рівень мерседесу E класу,мав з чим порівняти.Власне кажучи чудове авто подібне до шкоди суперб, проте вартує як «мертвий» гольф.
За час експлуатації не було жодних проблем,ні з електрикою ні з технікою.Проте 1.6hdi більше підійде для спокійної їзди,з невеликим споживанням топлива.
Авто 10 з 10,вбите стереотипами

коробка передач

Автомобілем володію 4 роки , з - корозія задніх дверей, , відклеюється торпеда біля лобового, жорстка ходова ,кожна нерівність відчувається ,скрип заднього відділення багажника, з + в загальному надійна машина за 4 роки жодного разу не підвела проїхав більше 60 к пробіг більше 260 тисяч .

Peugeot 308 2016

Peugeot 308 2016

дорожній просвіт

5 л / 100 км

Е один мінус цього авто це його кліренс,а от плюсві багато це автоматична коробка aisin дуже надійна,класне лед освітлення,суперове кермо,зручні сидіння,величезна панорама,хороший огляд, комфортна підвіска,класна функція самопаркування паркується сама просто ідеально.

Renault Laguna 2003

Renault Laguna 2003

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

285 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Загалані враження від володіння авто двоякі. Спробою донести всі недоліки і переваги володіння даним авто.
Отже почну з переваг по пунктах.
1. Авто D класу з не поганою оснащенністю.
2. Приємна витрата пального для мотору 1.9 дизель. При гарному стані мотора. І оптимальних швидкостях - місто 60 км/год, траса 110 км/год. Витрата місто 7.5 літрів, траса 5 літрів дизелю.
3. Просторий салон, навіть при зрості більше 190см ви не будете відчувати що двері і стеля на вас "тиснуть"
4. Доступність запчастин. Уніфікація багатьох запчастин з іншими моделями рено.
5. 6ступенева безпроблемна механічна коробка.
6. Дуже гарна корозійна стійкість кузовів. Всі кузова оцинковані, передні крила пластик, капот алюміній. Тому рижики в 20 річних авто відсутні як такі, звісно якщо авто не було в дтп і оцинковка не пошкоджена. Якщо ви бачите ржу на кузовщині авто, значить авто мало серйозний удар.

Тепер перейдемо до мінусів.
1. Мабуть найбільшим мінусом цієї моделі є її електропроводка. А саме погана герметичність контактів, що призводить до постійних поганих контактів і окислів в електронних блоках. Низька якість ізоляції проводки, в теплонавантажених місцях ізоляція пересихає і може оголитись провід що призводить до кз і глюків електроніки.
2. Скрученість пробігів. 99% авто продається з пробігами в рацоні 250-320 тис. Хоча реальні станом на 2024 рік вже давно біля 500+ тис. Врахуйте це якщо бажаєте придбати цю модель авто.
3. Конструкторські заводські недоліки. Які досить неприємні, і вимагають постійного контролю. Такі як закисання задніх супортів, забиття дренажу лобового скла і як наслідок потрапляння води на блок bcm, або як в рено він називається блок цекбс. Знос втулок трапеції двірників, поломка шестерней дверних замків, обломані привода пічки в комплектаціях з клімат контролем, відломані вусики картоприймача і поломки ключ карт, відмова джойстика автоскладання зеркал і виведення з ладу моторів дзеркал через особливість заміни джойстика, обрив тросів і шестерень склопідіймачів передніх, слабкі опорні підшипники передніх стійок, при потраплянні в яму шток стійки пробиває опору і впирається в капот.

Загальні враження від володіння авто як підсумок. Авто з приємною витратою палива і гарним рівнем комфорту, але яке потребує постійної уваги до себе і постійних дрібних ремонтів. Так це не дорого в більшості випадків, але це витрачає ваш час. Тож це авто не підходить як перше, тому що щоб ним володіти потрібно вже мати водійський досвід щоб самому виправляти мілкі поломки, в іншому випадку будьте готові раз на місяць до відвідування сто або електрика. Якщо оцінювати від одного до десяти то мабуть десь 5.5-6.

MINI Clubman 2009

MINI Clubman 2009

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, гальма, керованість

якість матеріалів, ціна

190 тис.км Поїздки в місті

MINI Clubman - це авто для людей, які не бажають бути подібні до інших, для людей, які хочуть вирізнятись у потоці і отримувати неймовірні емоції від керування.
Так, тут ненайкращий двигун, із характером, але якщо його доглядати і вчасно обслуговувати - серйозних проблем не отримаєте. Головне при виборі - обирайте перевірений чи доглянутий варіант. Все просто.
Стосовно коробки - взагалі без питань. Надійний Aisin, який чудово налаштований і лише додає приємні враження.
Підвіска - жорстка, але ваші зуби залишаться на місці, це не М3.
Кермо - гостре. Адекватна витрата палива, а на додачу до звичайного хетча - маєте додатку, місце для багажу і 2 задніх пасажирів.
Дизайн - може тільки подобатись чи категорично відвертати.
Стосовно шуму - для міста ще норм, на трасі - вже так собі, але це й не Мерседес, та й при бажанні - можна зашумити. Хоча в дальній дорозі - спина не буде нити. Перевірено на відстані у 800км.

Чудова "запальничка" для міста, яка може бути практичною та довозити ваших діточок до школи, а на зворотньому шляху - дати відчути за кермом карту.

Проте якщо вам потрібне непримітне, максимально надійне і економічне авто - цей вибір не для вас. Це факт.

MINI Clubman у кузові R55 - це останній з подібних. Нове покоління вже не має настільки оригінальний кузов, хоча й зберегли задні дверцята у притаманному для цієї моделі дизайні. Безрамкові двері, оригінальні задні двері, suicide-door, капот із отворами під фарами - і це лише зовнішні фактори привертання уваги. Усередині - це данина класичному MINI/Austin. Нео-классика.
І загалом спільнота людей MINI - це окрема історія, яка заслуговує аби кожен спробував відчути і побути її частиною.

Skoda Octavia 2014

Skoda Octavia 2014

Перший власник 230 тис.км 4.5 л / 100 км Подорожі

Чудове авто на свои года и деньги.ОТЛИЧНИЙ ОБЗОР А РОСХОД ТОПЛИВА ПРОСТО РАДУЕТ.

• Погано
    2.6
Nissan Primera 2002

Nissan Primera 2002

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

Брав з рук, не знаю можливо така попалася.
Просто найгірше авто що у мене коли небудь було, ВАЗ 21093 і то в рази краще.
Обслуговування часте та дорогезне, постійні проблеми з датчиками АBS та постійно минає лампочка подушки безпеки, посилку навчився скидати сам, вистачає на пів року максимум, постійна проблема з датчиком пасажира на правій передній сідушці, пікаж навіть як пристебнутий. Роз'єднані клейму і все рішення. Постійні заміни стабілізаторів, перед/зад, поміняв демфер дорогий капець...
Одним словом один негатив, продав і видихнув. До неї мав, ВАЗ, Паджеро потім знову ВАЗ і потім примеру, зараз їзджу на Гранд Вітара і отримую задоволення...

Kia Ceed 2010

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція

Моє друге авто, моя ластівка та любов на колесах. Механіка, бензин 1.4. Непоганий бюджетний варіант для початківців - хоча через довжину кузова можуть виникати проблеми при паркуванні, у такому разі краще розглядати хетчбек.

Адекватна, на мою думку, витрата палива - не 5 літрів, але у 7 по трасі можна вкластися, при русі 110+ км/год. Місто - 9-10, залежно від трафіку та стилю водіння. Максималка на бориспільському - 180 км/год, далі авто швидкість на набирає, але і не дивно - двигун маленький, комфортна швидкість, знову ж таки, в діапазоні 120-130 км/год. Не вистачає 6-ої передачі. По місту динамічна, як на свій двигун та потужність, на третій-четвертій можна досить комфортно обігнати.

Дуже місткий багажник, розкладаються задні сидіння, що робить можливим завантажити машину великою кількістю речей. Також при розкладених сидіннях можна досить зручно лягти майже у весь зріст, якщо виїхали на природу/десь подорожуєте. Регуляція водійського сидіння та руля по висоті, але незручне колесико регуляції нахилу самого сидіння. Відсутність задніх електричних склопідйомників є мінусом. Хороший звук. Мультируль, з якого можна кереувати гучністю та - один з великих плюсів - круїз-контролем. Магнітола підторможує, кнопка круїзу також.

Погана якість матеріалів салону - з часом увесь пластик починає репіти та скрипіти, а особливо з настанням холодів та мінусової температури за бортом. Шумоізоляція не на найвищому рівні. Не вистачає кліренса, особливо, якщо машина навантажена/їдуть декілька пасажирів. Неймовірно чутливі тормоза - не знаю, можливо, це особливість саме мого авто. Я звик, мені подобається, але для когось може бути мінусом. На першій передачі машина сильно дьоргається, іноді передача "туго" вставляється. Не знаю, можливо, справа у навичках, але на Рено Кенго - першій моїй машині - такого не було.

За декілька років експлуатації та 45 000 км, окрім розхідників, мінялися дві катушки, зчеплення по пробігу, датчик стоп-сигналів, прокладка пробки маслозаливної горловини коробки з датчиком заднього ходу, одного разу потікло масло з коробки - саме через цю прокладку. Аморти та пружини, ричаги/сайлентблоки, підвіска б'ється досить часто. Є "родова" проблема з підшипником первинного валу - на 230к+ починається свист з коробки, при натисканні зчеплення шум проходить. На сервісах часто кажуть, що винувате саме зчеплення, але ні, по факту справа в деталі за 800 гривень, щоб замінити яку потрібно, грубо кажучи, розбирати півмашини. Окрема тема - датчик стоп-сигналів. Може зламатися, усю ніч будуть горіти стопи, сяде акум. При заміні датчика ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно його налаштувати - міняв НЕелектрик, не вкрутив його правильно, стопи працюють некоректно, почала пропадати тяга в двигуні на низьких передачах. Думали знову катушка, але помилику не давало. Виявляється, це безпекова превентивна штука від конструкторів - не працюють стопи - ми тобі будемо про це нагадувати тим, що пропадатиме тяга, поки ти їх не полагодиш. Вичитали в інтернеті, вкрутили нормально датчик - фух - почала працювати як нова, проблема не поверталася.

Загалом, машинка чудова. Сідай, їдь куди треба. На дальніх відстанях по Україні - 600 км і більше - показує себе добре.

Поставив би 8/10.

Усім миру та удачі!

Opel Astra 2013

Opel Astra 2013

Володів даним авто 2 роки. Задоволений динамікою. ЯК таких проблем по техніці не виникало.Замінив тільки всі аморти. і трос ручника.Обслуговував кожні 8тисяч.
Конкретно моє авто мало погану стійкість до корозії. Також на аналогічних машинах є багато вікових пробленимх місць де лізе іржа. Слід вибирати краще і уважно дивитися на проблемні місця.
Керується легко завдяки ел. рейці.Зібрана чудово у салоні нічого не тріщить не рипить.Дизайн салону і ззовні актуальний навіть на 23-24 рік.
Мені зі зростом 190 трохи була тіснувата.
До мінусів можна віднести оглядовість..реально через стійку можна провезти на капоті пішохода.
В загальному авто варте уваги, якщо брати АКПП то не слід боятися 2 літрових моторів .давно вже все лікується і мотор НЕ ЗЛОВИТЬ КЛИН.

Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Було два аутбеки підряд 2011р. Проїхав 200тис. Майже з нуля європа. І 2013р. Америка 50тис. Брав більше150тис.пробіг Майже нічим не відрізняється окрім керування електро рейка і дорогі амортизатори на європі повністю викреслюють америкаця на гідрачах, повністю розумієш різницю в ціні !!!!!!. Європа краще траса, америка місто. Різне передаточне число варіатора. Росход був на три літра менший в європі при однаковій манері руху. Раджу вчасно міняти масло і фільтр в варіаторі, буде їздити до 500тис. Без проблем тягає причіп, човна, впевнений на бездоріжжі, снігу, кризі. Як по мені чудовий універсал без претензій на гоночний автомобіль. Ще одне 12-13 роки, багато від кого чув на 200х тисячах пробиває прокладку головки блока-заводський брак.

Volvo V50 2011

Volvo V50 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону, вартість обслуговування

Автомобіль в ідеальному стані,на 17 колесах. Машина жостка досить, була низькувата тому поставив спереді і ззаду проставки по 3 см,маш на стала ще м’якша . Шумка хороша . 6 передач, недавно появилась проблема з турбіною,реставровував на сервісі ,не получилось толком,далі мені іншу турбіну ту забрали, машина стала живіше їхати ,форсунки також реставрував ,тому що купувати нові не дешево,900$ нові коштують з роботою. Також проблема з музикою є,телефон можна підключити тільки через кабель,черкз блютуз не іде.

Renault Laguna 2013

Renault Laguna 2013

134 тис.км 4.6 л / 100 км Подорожі

Автомобіль є досить недооцінений ринком і є топовим в своєму ціновому сегменті.
Машина із дизелем 2.0 має більш ніж достатню потужність, чудову динаміку, просторий салон, величезний багажник, стрімкі лінії в дизайні. Двигун дуже надійний і витривалий, представник ,,старого,, покоління моторів які ще робили із металу. Надійна ходова частина і трансмісія+ дуже багатий функціонал. Кузов має чудову обробку і не піддається корозії.
Якщо вам вдасться знайти живий екземпляр, що доволі тяжко в наш час- не пошкодуєте!
Із мінусів для супер економних власників є майже 8л моторної оливи, але для дбайливого власника це є великим плюсом, так як ресурс цих моторів далеко за 500000км.

Mercedes-Benz C-Class 2013

Mercedes-Benz C-Class 2013

дизайн кузова, якість матеріалів

вартість обслуговування

Пригнав авто для себе, вигляд вогонь, чорний амг диски, повна шкіра, амг пакет. Все було добре. Поки не прогорів поршень, в Німеччині добре давали, я думав форсунками обійдусь, а попав на капремонт мотора. Всі боялись роботи om651, думали, що вкладиши провернуті. Поки не найшов одного майстра, поміняв все що потрібно, розхідники всі, вкладиши і тд. ГОЛОВНЕ: якщо робите мотор ом651, міняйте відразу масляний насос і ставте заглушку масляного насоса!!! не жалійте грошей, зробив і слава богу їздить мерс по цей день, вже після мене декілька власників, нещодавно бачив, казали питань до машини немає!
також було питання, руль почав важче крутитись, недомайстри зразу, міняти насос гідрача і тд. Але проблема виявилась в датчику рульової рейки, датчик новий 400 уо, купили на розборці за 100, і все ок.

Машина топ, але рекомендую на фулі авто, вони мають вигляд, а не на галогенках і стандартній комплектації, якщо нехватає грошей візбміть щось інше . Бо цю машину точно не можна на останні гроші брати, дуже дорога в обслуговуванні, бо платиш за Сшку, а обслуга така ж як в Ешки

Коробка для мене була 7г тронік тупа, умовно дсг в пасатів швидше реагує. Дав в пол, секунду дві і тоді іде.

Audi A4 2000

Audi A4 2000

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

395 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Привіт.
Відгук про колишню автівку якою володів майже 2 роки. AUDI A4B5, двигун 1.9tdi AJM, насос-форсунка, багато чув з приводу того що насос-форсунки проблемні і тд., можливо мені пощастило, а можливо просто авто мало належний догляд. За весь час володіння авто не було нічого критичного, жодного разу не підвело, звісно були поломки, але дрібні типу згорів насос омивача чи зламався вакуумний кран пічки. По двигуну є болячка - це потіння маслом по прокладці клапанної кришки, що я ніяк не міг вилікувати, а купувати нову кришку за 200$ не зовсім хотілося. Мотор тяговитий та дає гарну динаміку за прийнятної витрати палива - 7.5-8 по місту та 5-6 по трасі. Коробка не викликала питань ніколи - звичайна 5ст, навіть за 24 роки все вмикалось плавно та чітко. Підвіска - це страх кожного хто їздить на ауді чи пассаті в кузові Б5, бо вона нереально дорога відносно ціни машини, ще й з нашими дорогами ламуча і часто потребує уваги. Зате якщо авто моноприводне то ззаду просто балка і два сайлента які міняються раз в 100тис. Салон - якість матеріалів дуже гарна, за стільки років стерся тільки руль в верхній частині, трохи обліз софт-тач на картах дверей та обвисла стеля, яку я перешив. Кузов - цинкований, якість металу добра, сколи не цвітуть навіть за рік, якщо ще збереглася заводська фарба. Особисто у мене були проблеми по кузову - прищ на стойці лобового скла який я не помітив при покупці, та гниль на середньому крилі яке просилося на заміну. Не сподобалося світло в авто, розумію що більш за все винний час та вигорівші лінзи з відбивачами. Загалом враження позитивне про авто, заводських болячок у машини не багато і вони вирішуються. Довго вагався чи продавати чи їздити на ній далі, але вік бере своє, і нажаль метал не крепшає з часом.

Volkswagen Golf VI 2011

Volkswagen Golf VI 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, ціна

250 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Дуже дороге обслуговування, поганий обзор з водійського місця, корозія кузова. Якщо і купувати таку машину то з мінімальним пробігом, або після повного капремонту, бо після 200тис вилазять всі недоліки - масложер, форсунки, демпфер зчеплення, каталізатор, ходова і ржавчина. Щоб це все зробити треба в неї вкласти ще мінімум половину вартості цього авто.
З переваг це комфорт їзди на високих швидкостях за 100км/год, якість зборки, великий багажник, розхід.

Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

якість матеріалів

210 тис.км 6.3 л / 100 км Подорожі

Вітаю усіх!Автомобіль був пригнаний з Голандії з пробігом 179 тис.км.На мою думку автомобіль без конкурентів,а ні з Фокусом а ні з Лансером вона на мою думку не може конкурувати, Октавія вище по усім параметрам , як на мене.Зараз пробіг 210 тисяч, з моменту покупки нічого не зламалось ,лише заміна лампочок.Мотори загалом усі хороші які встановлювались на цих авто.У мене 1.6 BLF 115 к.с.,дуже задоволений ним. Розхід 5.4-8.6 літра.Авто яке без сумніву потрібно купувати, задня незалежна підвіска яка чудово тримає дорогу,6 подушок безпеки, мінімальний розхід палива.Рекомендую купувати бензинові версії , так як там є можливість купити авто з малим пробігом,+бензинка буде значно комфортніша ,тихіша та дешевша в обслуговуванні.Загалом мінусів не виявленно, автомобіль який комфортно довезе вас з комфортом в любу точку світу.Мотори , які оснащенно прямим впорскуванням бензину потрібно заправляти лише хорошим бензином ,а це 2.0 FSI,1.6 FSI,1.8 TSI.,за це вони дарують вам динаміку та економію палива.Наприклал мій 1.6 їздить на 100 бензині і чудово себ почуває,так як по заводу потрібно в нього заливати 98 бензин,якщо немає такого то не нище ніж 95 .Якщо ви до цього не готові беріть 1.6 MPI, зі звичайною системою подачі палива , на 105 кс.там лийте яке забажаєте але майте на увазі що розхід буде значно вищим.Всім дякую за увагу!5 зірок з 5!Всім вдалих покупок.

Renault Megane 2011

Renault Megane 2011

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

275 тис.км 5 л / 100 км

Задумка флагмана як сімейне та економне авто, дійсно має місце. І росхід, багато місця, великий багажник. Двигун 1,5 багаторесурсний. ЕDS4000 надійна коробка, хоч і роботизована, але. Коли воно їздить до 150 тисяч пробігу. Потім, як всі автівки потребує заміни запчастин. 1. Це диски щеплення. Їх у Франції ніхто не міняє. Їздять до упору. Бо ціна за висока, та робіт багато. 2. Блок ЕБУ, який гріється від коробки. Сама плата плавиться. Ціна його захмарна. Хоча роботи по його заміні, адаптуванню мало. 3. Ремінь ГРМ, помпа, всі роліки. Так. Якщо по штучно, то все не дорого. Помпа 90$, ремінь 40$. По роботі, там день. Але в тому то і прикол, що треба все і разом міняти. А разом все, це знову ж 400$ 4. Вже під 300 т.пробігу, прокладка ГБЦ. Матеріали, робота з шліфовкою голови. Знову ж 1000$ Це про ходовку мовчу, про кондиціонер, про компрессор, про екологію, про дринажі через які вода пряміком в салон. Тормозні диски, колодки, та датчик масла, подушку двигуна, та таке ще, турбіна, патрубки. А так авто надійне та хороше.

Peugeot 407 2008

Peugeot 407 2008

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт

В двох словах 1.6нді коли тепло половині міський цикл на 50л проїжаю спокійно 730-750 км в активному режимі різкі старти траса 110-140км виходить 6.5 -7л
Салон шумоізоляція на 5 з 5
Є все панорама всі датчики і тд довго писати
Керується тримається дороги супер на високі швидкості відчуття що вжимаєттся в дорогу не їде а утюжить
Жодного сліда ржавчини кузов супер оцинкований
Із мінусів
-зад багаторичажка раз вклав тисяч 6 І забув що таке
-Низький звіс бампера не раз черкав десь
-коротка кпп 5 ступка фото додам
Комфортно їхати не більш 125км далі просить 6 сту і її немає чути вже двигун далі
При 130 3 тис обертів 2.0 ідеальний був би варіант
Хто хоче брати нікого не слухайте будите кайфувати їздити за таку ціну кращого не бачу авто в районі 5$+

Skoda Fabia 2007

Skoda Fabia 2007

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, гальма

Хороша машина в категорії ціна-надійність-комфорт. Достатньо збалансована в цьому плані. На свої гроші добре зібрана. Їжджу по Львівській бруківці і пластик не розлітається не сильно скрипить. По розходу теж приємно. В мене 1.4 дизель bnv на 80 сил. По проблемах мотора виділю лише підтікання масла через тандемний насос. Більше не мав з двигуном жодних проблем.