4 відгука про автомобілі

4.0 Добре
  • 4 Керування
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
Мали автівку 2001року. Якщо за ним доглядати, то дуже робоче і хороше авто, хоче за собою догляду і бережливого ставлення. Плюси: Запчастини відносно дешеві,економне, в подорожі на далекі відстані поводило себе чудово, ніколи не підводило за весь час шо в нас було. Мінуси: Для сім\'ї навіть з 3 людей замаленьке. Авто яке потребує уваги та бережливого ставлення, бо дуже тендітне.
Юлія10 листопада 2021

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
6.1 л / 100 км Сім'я
4.8 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Придбав у Чехії вже з пробігом. Наїздив близько 50 тисяч км. Економічне авто, запчастини недорогі, обслуговування теж. За цей час машина не підводила. Двигун хоч 1.2, але по місту його повністю вистачає. На трасі теж добре тримається і розхід палива радує.
Віктор15 вересня 2021

об`єм багажника, ціна
динаміка, вартість обслуговування
110 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті
3.4 Добре
  • 3 Керування
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Придбати будь які запасні частини для автомобиля Reno Thalia є проблемою. Таких машин дуже мало, тому запасні частини підбираю тільки в інтернеті. При цьому запасні частини до данного автомобіля не всі підходять саме до цієї моделі. Хоча при заказі вказую ВІН код авто. Так що те що пишуть продавці зазначеного авто про його дешевість не є правдою. Запчастини не є дешевими...на жаль... Дуже слабий двигун 1,2, при цьому він не є економним. Салон автомобіля маленький, при цьому багажник вмісткий. А так машина нормальна, назва авто викликає подив і посмішки людей....
Сергій12 серпня 2020

4.6 Відмінно
  • 4 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Надёжный и дешёвый в ремонте автомобиль.оцинкованый кузов для города отличный вариант
Владимир Андрушко09 січня 2020

Відгуки про Рено Талія по рокам