Chery 15 відгуків про автомобілі

Chery Tiggo 2 2022

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка

2 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Всё отлично. Претензий к авто нет. Своих денег машина стоит. Внешний вид выше всяких похвал. В салоне всё очень удобно, всё под себя подогнал. Рост 170. В комплектации конд, стеклоподъёмники, и т.д. Парктроников, климата и разной не нужной ерунды нет, да я и сам этого не хотел. Очень радует расход, даже при обкатке - 6,5л трасса город. Кто сам хочет ремонтировать, то под капотом достаточно места, всё можно достать, с минимальной разборкой. Так что советую брать этот автомобиль. Но в основном для тех . кто любит нормальную и размеренную езду.

1 тис.км 5.8 л / 100 км Подорожі

Перед тим як купляти авто Тигго 2 дуже багато прочитав відгуків і через 1.5 року купив в автосалоні нове авто. На сьогоднішній день дуже задоволений автомобілем, розхід за містом 5.3 л/100 км, кліренс високий, місця хватає, на водійському сидінні комфортно, мій зріст 190 см, вага 125 кг. Нікого не слухайте, купляйте нове авто і щасливо експлуатуйте. Міг собі особисто пригнати б/у авто з Німеччини, але не хотів збирати європейський металобрухт. Тому раджу купляти нові авто!

Chery Tiggo 2 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Перший власник 34 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Авто до пробігу 3500 км було неквапливе, думав помилився у виборі, але після обкатки його як підмінили з того часу весь час експлуатації приносило лише позитивні емоції, жодних проблем чи поломок лише планові ТО, надіюсь так буде і надалі.

Chery Tiggo 2 2021

динаміка, якість матеріалів, гальма, керованість, ціна

Перший власник 1 тис.км 7.9 л / 100 км Сім'я

На першій-другій-третій передачі автомобіль їде дуже добре,
на 4-5 таке відчуття, що чогось не вистачає. Обгін треба планувати завчасно, або перемикати на нижчу передачу.
Думаю це спеціально двигун так налаштовано для економії палива.
Також є підозра, що бортовий компьютер не правильно показує середню витрату пального, але ще не перевіряв по заправці до повного.

Chery Tiggo 2 2021

дизайн кузова, дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

Покупал авто с высоким клиренсом,так как устал от маленьких легковушек. Вообще так купил авто, не успел выехать из салона загорелся блок. Подушки б.з.,сразу хотели устранить, не вышло,только замена по гарантии. Авто жесткое,клиренс норм,брал простую комплектацию. Из минусов слаб мотор,не всем подходит посадка в авто для водителя,у меня рост 170 см и я, за пол года так и не настроил удобное положение,но мне потом и в салоне об этом говорили. Багажник мал,но так что-то можно по мелочам положить. По кузову,нужно обрабатывать антикорозийкой и ставить защиту двигателя. По управляемости, я думаю 3+.ну вот как то так.

Chery Tiggo 2 2019

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Перший власник 15 тис.км 6.7 л / 100 км Сім'я

Автомобіль мені подобається,середній розхід топлива не перевищує 6.8 літра в змішаному циклі...їжу по комп\'ютеру. Поломок не було, авто відповідає моїм вимогам,задоволений навіть що я 180 зріст і 115 кг вага...а жінка 90 вага і 167 зріст, Місця в салоні хватає, авто в лакшері комплектації. Не гримить ні ходова, ні салон ,все держиться кучі. Запаху в салоні нема, це вже не ті Чері що були раніше. Машиною задоволений..

Chery Tiggo 2 2021

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, коробка передач, шумоізоляція

Перший власник 5 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Машина пройшла 5000 км. В попередньому відгуку писав про слабку динаміку. Десь після 3500 км почала потрохи їхати, не ракета, але значно краще. Заправляти краще якісним пальним. Зміна фаз газорозподілу відчувається при інтенсивному розгоні. Якщо не гарцювати, то розхід по місту буде 7,2-7,5, знову все залежить від якості палива. Вважаю чіп-тюнінг виправить ситуацію. ЄВРО-5 для цього двигуна забагато, знизимо до ЄВРО-3 і буде ОК. Коробка. Дві вади друга підспівує, задня буває не вмикається, треба трохи відпустити зчеплення і вскакує. Ходова. Все гарненько. Гарантія закінчиться вдосконалю шумоізоляцію, вона, м\'яко кажучи, ніяка. Салон - все ОК. Але! Замок водійського паску безпеки скрипить як скажений!!! Задовбав!!! Датчик, що пристебнутий ремінь працює як захоче. Кузов. Задні стійки дуже широкі, огляд при русі заднім ходом обмежений, тому будьте уважні.
В цілому все одно враження непогані. Косяки не смертельні. Про них просто треба пам\'ятати й все буде добре.

Chery Tiggo 2 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 18 тис.км 10.5 л / 100 км Сім'я

Розхід від 10-л по трасі ... Якщо дуже старатися, то буде 9 літрів траса, але це без кондиціонеру і швидкість до 90-км/год і потрібен якісний газ який буває дуже рідко.
При поїздках на роботу по одному змішаному режимі траса+Київ маршрут 50+50км за день 100-105-км розхід менше 10.5 не буває і це в економрежимі на механіці
Люди або переоцінюють авто або невірно міряють розхід палива.
В мене розхід газу міняється від заправки і до пустого балону
Так авто в цілому гуд, але не думайте що розхід буде менше чим у ланоса з таксі або Авео.
У Києві дуууже дороге обслуговування звичайне ТО1 буде з газом 4800 грн це просто ганьба Укравто.

Chery Tiggo 2 2021

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

Перший власник 2 тис.км 7.7 л / 100 км Сім'я

Все супер, зручно, все на своїх місцях. Підвіска комфортна, піймав яму, спрацювала на 5+. На обгонах та підйомах треба бути дуже уважним. Динаміка слабкувата. Навіть при переході на нижчу передачу підхват слабкий. Але для поміркованого та комфортного пересування потужності достатньо. Після 3000 вже чутно, що під капотом є двигун, як нагадування, що Ви не за кермом спорткара і швидкість перевищує 120 км/год. Розхід приємно здивував, 6,2 траса, звісно не пустий 3 людини+150 кг в багажнику + кондиціонер, місто 7,7 . В авто 21 року в базі вже є блютуз та вільні руки для телефону.

Chery Tiggo 2 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Перший власник 31 тис.км 7 л / 100 км Сім'я

Машинка бралась на замену Шевроле лачетти низкая посадка.Учери почти такая база,но высокая посадка машинка хорошая пусть не врут ездить надо до 120 км в час и все будет хорошо

динаміка, шумоізоляція

Перший власник 1 тис.км 7.5 л / 100 км

Машинка очень крутая! За такие деньги, то что нужно . Кстати расход до 8 литров будет, если переключать передачи до 2‑х тис оборотов .
Пока что все очень нравится.
Из минусов: хотелось бы шумку получше и динамику лучше.

Chery Tiggo 2 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

коробка передач, вартість обслуговування, шумоізоляція

1 тис.км 8.8 л / 100 км Сім'я

Якщо врахувати, що дане авто коштує в еквіваленті 9800 USD, то всі недоліки можна пропустити.
Брав на заміну Geely MK, 2010 р.в.
Розумів, що багато не отримаю, але нове авто є нове.
З мінусів - слабка шумоізоляція.
Підвиває КПП - скоріше за все вилікується заміною мастила.
А в іншому - непогано збалансований мінікросовер для провінційних, далеко не якісних доріг.

коробка передач, витрати палива

31 тис.км 11.5 л / 100 км Поїздки в місті

Внешне машина красивая, в салоне просторно, красиво, сидеть высоко хорошо, хорошая обзорность, музыка неплохая, ходовая в меру упругая, расход топлива как не старайся ехать по Киеву меньше чем 11,5 л. не получается, АКПП это вообще кошмар, особенно до 50 км/ч. едет, вечно дёргает, не знает какую включить передачу, такое ощущение, что двигатель живёт своей жизнью, а АКПП своей, на 30000 тыс. порвало радиатор печки, в спорт режиме при трогании с места, может вообще заглохнуть, на холостых оборотах идёт вибрация и ничего сделать нельзя.

Chery Tiggo 2 2019

дизайн кузова, дорожній просвіт, керованість, ціна

динаміка, коробка передач, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 7.3 л / 100 км Поїздки в місті

Хочу поделиться впечатлениями эксплуатации чери того 2 ,брал в 19 году в Харькове.если говорить мягко автомобиль не очень, много косяков 1 воет коробка, у всех, 2 сразу полетел гидрач, :поменял по гарантии, 3 на запчасти цены Космос, 4. На 8000 застучал наконечник, чтоб его поменяли по гарантии надо заплатить за ТО, 3200 гривен, 5 . Автомобиль набирает скорость рывками на сто разводят руками, так и должно быть, зато 3200 отдай и это далеко не полный набор косяков этого горе авто. Хочу уточнить, до этого брал с салона эмгранд ес-7, на оптиме, 6 лет эксплуатации, ни одной поломки. Вот такая правда, про тиго 2 , об этом никто не скажет автомобиль Г.

Chery Tiggo 2 2017

Отличная машина для города, и не только... Автомобиль на гарантии, пока стоимость ремонта неизвестна, так как не ломалась. На трассе очень хорошо держит дорогу и управляемость отличная! Высокий клиренс, экономичная по расходу, отлично работает Автомат. По комплектации и удобству вообще не вопросов, в машина есть абсолютно все что нужно! Камера и парктроники сильно помогают при движении задним ходом. По машине все нравиться, претензий нет!

Відгуки про моделі Чері

Відгуки про Чері Тігго 2 по рокам