120 000+ відгуків про автомобілі

Volvo XC60 2019

Volvo XC60 2019

150 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Якість збірки на висоті,дизельні мотори міліонники,по трасі відчуття їзди як пливеш на яхті.Єдине авто це вольво з 2018х років де нереально зкрутити пробіг.Про безпеку я мовчу,адже вона одна з кращих у світі в цьому ціновому діапазоні.
Хтось пише про дороге обслуговування, дурня,всі запчастини коштують як на звичайний автомобіль, заміннків безліч,неоригінальні запчастини взагалі копійки коштують.Недешеві тільки кузовні запчастини адже вони міцні та безпечні тому і ціна.
Дуже задоволений дизельним 2л.дизель

Subaru Forester 2013

Subaru Forester 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

вартість обслуговування, шумоізоляція

Доброго дня шановна спільнота автовласників. Ну що можна розказати про цю автівку, взагалі що очікував то і отримав: хорошим прохідний кросовер, повністю управляємий, в порівнянні з опонентами хороший розхід палива, якість авто на рівні японського середнього класу. Як то кажуть, японський уазик. Доволі збалансована машинка, вже на порядок більша за 2 форестер. Рахую, що машина коштує своїх грошей. Хейтерам цієї марки хочу сказати , що вона повністю обслуговується, газ нормально експлуатується на ній, коробка їздить, і не дорожча в обслуговуванні за любий середній японський автомобіль.
Всім мирного неба та бережіть себе на дорогах!!

Mazda 323 1994

Mazda 323 1994

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, витрати палива

Сім'я

Хочу поділитися враженнями від володіння маздою 323 bg в кузові седан. Дуже гарний варіант першого авто. Обирали так, щоб була на автоматі, невелика та більш менш в пристойному стані.
Порада майбутнім власникам: в першу чергу дивіться на стан кузова, бо це головна проблема цієї машини. Нажаль через свій вік схильна до іржі. Але це єдина та головна проблема цього авто. А загалом - ідеальне перше авто за 2000$, яке не витрясе з вас останні гроші.

Обслуговування недороге, трохи дорожче лади або ланоса. Всі запчастини є в наявності, є багато якісних та недорогих аналогів.

Незважаючи, що в цілому машина невелика, на задніх сидіннях не тісно зі зростом 180, ще залишається простір, навіть якщо передне сидіння повністю здвинуте назад.
Сів після нього в Хендай Акцент - там просто неможливо сидіти на задньому ряду, при тому, що машина трохи більша.

Вмісткий багажник - влізе все, що будете возити і навіть більше.

Низький кліренс вирішується проставками під пружини. По місту його в цілому достатньо.

Всі агрегати надійні, навіть незважаючи на вік.

Авто однозначно рекомендую, як варіант першого авто до 2000$, або для спокійного пересування.

Toyota Highlander 2009

Toyota Highlander 2009

витрати палива

Перший власник 78 тис.км 18 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобилем пользуюсь полтора года ! За это время делал только то . Перед Highlander был Prado 120d . Машин было много но все таки Тойота есть тойота . Конечно жаль что нельзя объединить два авто в один у каждого есть свои плюсы и минусы . Можно сравнить не много эти авто 120 боится кренов на крутом повороте чуть не перекинулся - зато хайлендер держит отлично . Сказывается высота и рама на 120 м . но все таки вернусь к хайлендеру все отлично но есть минусы : нет регулировки фар , посадочное место воздушного фильтра - короб нужно менять , да и не много жестковат, а самое главное сильно прожорлив . Но за все хорошее надо платить . Зато салонище большой на природе спиш как на кровати ноги не упираются для туристов большой плюс .Ехать на большие расстояния можно без проблем , движок мощный на обгон идет не напрягаясь в салоне более менее тихо . Вообще машина отличная !

Haval Jolion 2021

Haval Jolion 2021

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, витрати палива

Подорожі Автоматичне паркування , тримання в полосі, підігрів передніх та задніх сидінь, мінімалізм у кнопках, це прям моє. Експлуатую авто не довго , але досвід володіння різних авто великий , тому порівнювати маю з чим. Не усі авто з цінником понад 30 тис. $ мають плюшки такі, як в ньому. Щоб зрозуміти, що я хочу донести , варто сходити на тест драйв різних автомобілів. В цілому автомобіль достойний уваги! Авто хороше, країна виробник ні.

Kia Ceed 2010

Kia Ceed 2010

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція

Моє друге авто, моя ластівка та любов на колесах. Механіка, бензин 1.4. Непоганий бюджетний варіант для початківців - хоча через довжину кузова можуть виникати проблеми при паркуванні, у такому разі краще розглядати хетчбек.

Адекватна, на мою думку, витрата палива - не 5 літрів, але у 7 по трасі можна вкластися, при русі 110+ км/год. Місто - 9-10, залежно від трафіку та стилю водіння. Максималка на бориспільському - 180 км/год, далі авто швидкість на набирає, але і не дивно - двигун маленький, комфортна швидкість, знову ж таки, в діапазоні 120-130 км/год. Не вистачає 6-ої передачі. По місту динамічна, як на свій двигун та потужність, на третій-четвертій можна досить комфортно обігнати.

Дуже місткий багажник, розкладаються задні сидіння, що робить можливим завантажити машину великою кількістю речей. Також при розкладених сидіннях можна досить зручно лягти майже у весь зріст, якщо виїхали на природу/десь подорожуєте. Регуляція водійського сидіння та руля по висоті, але незручне колесико регуляції нахилу самого сидіння. Відсутність задніх електричних склопідйомників є мінусом. Хороший звук. Мультируль, з якого можна кереувати гучністю та - один з великих плюсів - круїз-контролем. Магнітола підторможує, кнопка круїзу також.

Погана якість матеріалів салону - з часом увесь пластик починає репіти та скрипіти, а особливо з настанням холодів та мінусової температури за бортом. Шумоізоляція не на найвищому рівні. Не вистачає кліренса, особливо, якщо машина навантажена/їдуть декілька пасажирів. Неймовірно чутливі тормоза - не знаю, можливо, це особливість саме мого авто. Я звик, мені подобається, але для когось може бути мінусом. На першій передачі машина сильно дьоргається, іноді передача "туго" вставляється. Не знаю, можливо, справа у навичках, але на Рено Кенго - першій моїй машині - такого не було.

За декілька років експлуатації та 45 000 км, окрім розхідників, мінялися дві катушки, зчеплення по пробігу, датчик стоп-сигналів, прокладка пробки маслозаливної горловини коробки з датчиком заднього ходу, одного разу потікло масло з коробки - саме через цю прокладку. Аморти та пружини, ричаги/сайлентблоки, підвіска б'ється досить часто. Є "родова" проблема з підшипником первинного валу - на 230к+ починається свист з коробки, при натисканні зчеплення шум проходить. На сервісах часто кажуть, що винувате саме зчеплення, але ні, по факту справа в деталі за 800 гривень, щоб замінити яку потрібно, грубо кажучи, розбирати півмашини. Окрема тема - датчик стоп-сигналів. Може зламатися, усю ніч будуть горіти стопи, сяде акум. При заміні датчика ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно його налаштувати - міняв НЕелектрик, не вкрутив його правильно, стопи працюють некоректно, почала пропадати тяга в двигуні на низьких передачах. Думали знову катушка, але помилику не давало. Виявляється, це безпекова превентивна штука від конструкторів - не працюють стопи - ми тобі будемо про це нагадувати тим, що пропадатиме тяга, поки ти їх не полагодиш. Вичитали в інтернеті, вкрутили нормально датчик - фух - почала працювати як нова, проблема не поверталася.

Загалом, машинка чудова. Сідай, їдь куди треба. На дальніх відстанях по Україні - 600 км і більше - показує себе добре.

Поставив би 8/10.

Усім миру та удачі!

Opel Astra 2013

Opel Astra 2013

Володів даним авто 2 роки. Задоволений динамікою. ЯК таких проблем по техніці не виникало.Замінив тільки всі аморти. і трос ручника.Обслуговував кожні 8тисяч.
Конкретно моє авто мало погану стійкість до корозії. Також на аналогічних машинах є багато вікових пробленимх місць де лізе іржа. Слід вибирати краще і уважно дивитися на проблемні місця.
Керується легко завдяки ел. рейці.Зібрана чудово у салоні нічого не тріщить не рипить.Дизайн салону і ззовні актуальний навіть на 23-24 рік.
Мені зі зростом 190 трохи була тіснувата.
До мінусів можна віднести оглядовість..реально через стійку можна провезти на капоті пішохода.
В загальному авто варте уваги, якщо брати АКПП то не слід боятися 2 літрових моторів .давно вже все лікується і мотор НЕ ЗЛОВИТЬ КЛИН.

Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Було два аутбеки підряд 2011р. Проїхав 200тис. Майже з нуля європа. І 2013р. Америка 50тис. Брав більше150тис.пробіг Майже нічим не відрізняється окрім керування електро рейка і дорогі амортизатори на європі повністю викреслюють америкаця на гідрачах, повністю розумієш різницю в ціні !!!!!!. Європа краще траса, америка місто. Різне передаточне число варіатора. Росход був на три літра менший в європі при однаковій манері руху. Раджу вчасно міняти масло і фільтр в варіаторі, буде їздити до 500тис. Без проблем тягає причіп, човна, впевнений на бездоріжжі, снігу, кризі. Як по мені чудовий універсал без претензій на гоночний автомобіль. Ще одне 12-13 роки, багато від кого чув на 200х тисячах пробиває прокладку головки блока-заводський брак.

Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

витрати палива, гальма

Добрий день. хотів би розповісти про свою джетту. Це джетта мк6 з двигуном 1.8TSI. володію з 2020 року та досі не було серйозних проблем. восени поставив STAGE 1. він дав +30% тобто було 170к.с. а стало 221к.с. Двигун масло не під'їдає. їде бодро. пробіг на даний момент 80к. авто американка з КПП айсін. комплектація SE. місяць тому поставив ГБО. проблем покищо ніяких не вийшло. все стало добре. Якщо брати до покупки то рекомендую це авто. Єдине що недавно почались так званні «пінкі» грішу на подушку двигуна.. А так то бере по місту 12 газа. по трасі 7. в цій машині не вистачає гальм. дуже дубові.. поставив з пасата б7

Ford Focus 2015

Ford Focus 2015

динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника

Перший власник 72 тис.км 7.7 л / 100 км Поїздки в місті

Авто привезене з США на замовлення. Звісно, у певному сенсі, це завжди чорний ящик. У моєму випадку чорний ящик то пофарбований з балончика шкіряний салон. Скоріш за все таким чином "вирішили" проблему плям чорної фарби на світлому салоні у прекрасному штаті Техас. Щодо приємного - це пробіг, двигун, комплектація TITANIUM та механічна коробка передач. Машина "прийшла" з початковим пробігом у 42 тис. км. Наразі ця цифра дорівнює 72 тис. км. За 3 роки експлуатації авто ніразу не підвело: ні у місті, ні на дистанціях у 700 км.
Із того, що подобається так це динаміка авто. Вона просто неймовірна: 2-літровий двигун з 163 к/с у додатку з МКПП це нереальна суміш. Загалом я прихильник спокійної виваженої їзди, проте, коли необхідно зробити випередження чи обгін, чи різко змінити темп - це авто виконувало свою функцію на 100%.
Витрати палива також дуже приємні:
місто - 7.4 - 7.7 л;
траса - 5.0 - 5.6 л;
Витрат на ремонт майже не було через те, що машина з достатньо невеликим пробігом, проте обслуговування я проходив раніше встановлених норм і завжди проводив заміну мастил або інших рідин виключно оригіналами, що вказані в мануалі.
Сама комплектація заслуговує окремої сторінки: це і двухзонний клімат контроль, підігрів сидінь, підсилювач електрокерма, електросклопідйомники з безліччю функцій, система управління SYNC 2 з голосовим керуванням, обігрів дзеркал, старт/стоп, безключовий доступ, кодовий замок, автоналаштування фар, підсвітка салону з можливістю вибору кольору, просто нереальна аудіо система с сабвуфером і підсилювачем, датчики світла і дощу та багато іншого. За такі кошти я не знаю ніодної марки авто яка б мала подібні функції.

Попри усі плюси, я не можу не сказати про деякі незручності:
кліренс - з урахуванням наших доріг це може стати проблемою;
об'єм багажнику трішки замалий;
якість матеріалів, навіть у цій комплектації не дуже зносостійка;

Volvo V50 2011

Volvo V50 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону, вартість обслуговування

Автомобіль в ідеальному стані,на 17 колесах. Машина жостка досить, була низькувата тому поставив спереді і ззаду проставки по 3 см,маш на стала ще м’якша . Шумка хороша . 6 передач, недавно появилась проблема з турбіною,реставровував на сервісі ,не получилось толком,далі мені іншу турбіну ту забрали, машина стала живіше їхати ,форсунки також реставрував ,тому що купувати нові не дешево,900$ нові коштують з роботою. Також проблема з музикою є,телефон можна підключити тільки через кабель,черкз блютуз не іде.

Volvo XC90 2005

Volvo XC90 2005

вартість обслуговування

273 тис.км Подорожі

Авто яке купується не на останні гроші, так як при пробігу є певні вкладення до яких треба бути готовому матеріально.

Я перший власник, який обслужив - ходову, повний привід.

Специфіка авто така - робити треба комплексно і все. Якщо пропустите хоча б один елемент - будете переробляти все.

Будьте готові до самого дорого ТО , так як з чесним пробігом машин мало.

Витрати палива : місто 10,2 траса 7,1 дуже залежить від стилю керування.

По двигуну проблем із запчастинами немає, так як це двигун рено. Все в наявності на наступний день.

Коробка айсин - правильно обслуговуйте і вона буде ходити довго.

Халдекс - треба обслуговувати регулярно.

Є свої болячки, але маючи прямі руки їх можна вирішити в мінімальні кошти.

Renault Laguna 2013

Renault Laguna 2013

134 тис.км 4.6 л / 100 км Подорожі

Автомобіль є досить недооцінений ринком і є топовим в своєму ціновому сегменті.
Машина із дизелем 2.0 має більш ніж достатню потужність, чудову динаміку, просторий салон, величезний багажник, стрімкі лінії в дизайні. Двигун дуже надійний і витривалий, представник ,,старого,, покоління моторів які ще робили із металу. Надійна ходова частина і трансмісія+ дуже багатий функціонал. Кузов має чудову обробку і не піддається корозії.
Якщо вам вдасться знайти живий екземпляр, що доволі тяжко в наш час- не пошкодуєте!
Із мінусів для супер економних власників є майже 8л моторної оливи, але для дбайливого власника це є великим плюсом, так як ресурс цих моторів далеко за 500000км.

• Погано
    2.0
Dodge Dart 2013

Dodge Dart 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, гальма

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Поїздки в місті

Повне гімном, ходова дубова. Росхід пального по місту стабільно 10+ літрів, це враховуючи 1,4.
Запчастин дорогі та дуже рідкісні, робот ремонтується максимально важко так як усі спеціалісти посилають тебе за руським кораблем. В цілому купіть краще Ланос бо за ціну такого коли береш його до 8к доларів то це 100% буде мертвий кусок металу

SsangYong Actyon 2009

SsangYong Actyon 2009

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

коробка передач, вартість обслуговування

Машина 2009 року. В цілому супер.
З мінусів - 6 Ступка АКПП. Ненадійна. Буває пинається. Її кап Ремонт до 2000 у.е. І проблема навіть не в ремонті, А в запчастинах. Мотор чудовий, ходова сильна, але треба дивитися за підшипниками на задніх колесах. Розхід змішаний 10. По місту 11. Траса 8. Якщо багато 4*4 то 13.
4*4 відпрацьовує по повній. В цілому, якщо дивитися то невбиваєма крім АКПП.

Nissan Qashqai 2023

Nissan Qashqai 2023

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива, ціна

Перший власник 3 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Володію новим кашиком близько 3 х місяців, до цього був також кашкай попередньої генерації 1.2 МТ. Якщо порівнювати з попереднім кашкаєм то звісно відчувається що авто побудовано на новій платформі. Двигун 1.3 в поєднанні з електродвигуном дуже потужний , варіатор працює також класно, якісні матеріали в салоні, підігрів керма та ін. додають комфорту. Цей кашкай став м'якше їхати , більше місця в салоні , трохи покращили шумку. Єдиний мінус це поки що по місту високий розхід палива 12-13 але це якщо в режимі спорт чи стандарт , якщо в економ режимі 7-8 літрів, є перемикач на 3 режими спорт,стандарт та еко. Загалом авто задоволений

ВАЗ / Lada 2106 1990

ВАЗ / Lada 2106 1990

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, ціна

динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

120 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Купляв з пробігом 90 тисяч, в рідній фарбі, двигун 1.3, стан був дуже хорошийй. За 3 роки їздив поклав 5-ступінчату кпп від поделі 2107. Двигуна 1.3 л трохи не вистачає, особливо при їзді в гору. Головним недоліком цих авто є те, що немає якісних запчастин, все доводиться ремонтувати по другому і третьому колу ...
Для їзди на Жигулях потрібно бути механіком та вміти багато що робити самостійно, не варто забувати що це конструктивно авто зроблене на базі Фіату 1960-х років.
Всім хто планує купляти варто пам'ятати про вік авто ... Доречі авто випущені до 1991 року кращої якості
Якщо ви далекі до самостійного ремонту авто і не бажаєте цього вчитись тоді така машина не для вас.

Mercedes-Benz E-Class 1994

Mercedes-Benz E-Class 1994

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

динаміка, керованість

340 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Їздив на w124 протягом 3-х років, чудовий надіний автомобіль, простота запорука надійності.
Дуже витривала ходова, чудова якість матеріалів, простий механічний ПНВТ та механічні форсунки, єдиний недолік двигуна 2.0 дизель це мала потужність 75 к.с. на 1600 кг це справді замало.Витрата палива була 5.5-6л по трасі, 8-10 по місту. Серед дизелів найкращі це om605, 2.5 дизель, 1993-1995-тих років.
Стосовно двигунів цих авто: всі двигуни але від 1993 року, до 1993 року там встановлена система вприску KE-JTRONIC - по суті це карбюратор який керується електронікою, потужності в таких двигунах мало а проблем багато.
При купівлі варто звертати увагу на кузов: арки, пороги, крила і не просто подивитись візуально подивитись а перевіряти товщиноміром, або хоча б магнітом, бо це все могло вже згнити, його зашпаклювали і так продають, таке через рік вже знову вилізе.
Якість збірки салону 5+
Вартість запчастин адекватна, всі розхідні матеріали легкодоступні, стосовно деталей кузова чи салону, або різних додаткових опцій таке вже знайти важче.
Бажаючим купити раджу купляти авто дорожче ніж середня ціна по ринку, щоб стан авто був якомога кращим, переконався що краще 1 раз заплатити дорожче ніж потім витрачатись на ремонт.
Після цього авто маю w210 - вічні проблеми з електрикою, знав би що таке буде залишив w124

Peugeot 408 2023

Peugeot 408 2023

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Всім привіт!
Хочу поділитися враженнями про 408 пиж. Інформації на сьогодні по авто замало, хоча з'являються хороші відгуки та огляди. Критерії мого майбутнього вибору були такими: тільки нове авто, цікавий дизайн екстер'єру та гарний салон, нормальна коробка без ремонту на 100 тис. пробігу, двигун хоч би середньої потужності. Вибирав довго, але що далі, то більше приходило розуміння, що в моєму бюджеті 408 найкращий варіант.
Отже. Машина прийшла у жовтні 23, чекав близько 2 місяців. Колір синій-той що фірмовий, без доплати. Комплектація алюр. Двигун у них зараз один-1,6 турбо. Коробка айсин, 8 передач.
На сьогодні пробіг трохи більше 2 тис., переважно містом, один раз вибирався на трасу.
Що можу сказати з невеликого поки що досвіду експлуатації? Однозначно вибором задоволений, емоції лише позитивні. Якщо сумніваєтеся, брати чи ні, однозначно раджу.
Дизайн дуже незвичайний та цікавий. Єдине, будьте готові, що на всіх парковках, мийках, дорогах на машину звертають увагу, всім подлбається. Оновлений логотип Пежо не всі дізнаються та цікавляться, що за звір.По салону-все чудово, сучасно, зручна мультимедійка. Найнезвичайніше - невелике кермо, яке перший день відчувається дивно. Але швидко звикаєш, дуже зручно. Тепер якщо сідаю в іншу машину не розумію, як раніше було зручно з величезним кермом на пів машини. Посадка в машину не найзручніша, з високим зростом підозрюю, що потрібно спробувати на тестдрайві спочатку, але мені норм зі 173 см. Місця в салоні ззаду більш ніж достатньо, багажник середній+, все ок. Кліренс дуже високий, проблем із бордюрами немає. Розгін, особливо після фокусу 1,6, просто вогонь. Заявлено 7,9 с, я не перевіряв. Але головне, що відчуття дуже приємні. У будь-якій ситуації у місті більш ніж достатньо. На трасі набирає дуже жваво з будь-якої швидкості. Обгін комфортний, дороги тримається чудово.
Купа електронних помічників, котрі працюють коректно, дуже допомагає.
Шумоізоляція хороша, попереду подвійне скло. Єдине, при дощі або гравію тарабанить днище злегка.
Але, звісно, не буває все ідеально. Перше-ззаду балка, що не супер, але французи на цьому розуміються і на багато машин їх ставлять. З керованістю все добре, але довелося трохи пожертвувати комфортом. Відчувається жорстка підвіска.
Друге-витрата. Не найекономічніший автомобіль у принципі, але 1,6 бензин, що видає 215 коней, економічним не може бути. Їжджу на невеликі відстані, тож це не критично для мене. Нині виходить 12,6-13 л на сотню. Але це короткі поїздки містом, спочатку обкатка 1000 км, а потім старт з кожного світлофора.

Підсумок: на мою думку, однозначно найкраще авто за свої гроші. Якщо готові миритися з комфортом підвіски та витратою, то більш сучасного та технологічного авто за ці гроші не знайдете.

Mercedes-Benz C-Class 2013

Mercedes-Benz C-Class 2013

дизайн кузова, якість матеріалів

вартість обслуговування

Пригнав авто для себе, вигляд вогонь, чорний амг диски, повна шкіра, амг пакет. Все було добре. Поки не прогорів поршень, в Німеччині добре давали, я думав форсунками обійдусь, а попав на капремонт мотора. Всі боялись роботи om651, думали, що вкладиши провернуті. Поки не найшов одного майстра, поміняв все що потрібно, розхідники всі, вкладиши і тд. ГОЛОВНЕ: якщо робите мотор ом651, міняйте відразу масляний насос і ставте заглушку масляного насоса!!! не жалійте грошей, зробив і слава богу їздить мерс по цей день, вже після мене декілька власників, нещодавно бачив, казали питань до машини немає!
також було питання, руль почав важче крутитись, недомайстри зразу, міняти насос гідрача і тд. Але проблема виявилась в датчику рульової рейки, датчик новий 400 уо, купили на розборці за 100, і все ок.

Машина топ, але рекомендую на фулі авто, вони мають вигляд, а не на галогенках і стандартній комплектації, якщо нехватає грошей візбміть щось інше . Бо цю машину точно не можна на останні гроші брати, дуже дорога в обслуговуванні, бо платиш за Сшку, а обслуга така ж як в Ешки

Коробка для мене була 7г тронік тупа, умовно дсг в пасатів швидше реагує. Дав в пол, секунду дві і тоді іде.