Відгук Land Rover Freelander 2012

Позашляховик / Кросовер Кузов
Газ / Бензин Двигун
Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

Одразу було якесь передчуття, що це той самий надійний автомобіль, а знайомі не знаючи цю саме машину робили поспішні висновки що вона буде стояти на СТО весь час. З цією думкою я не погоджуюсь, тому, що авто дуже надійне та не вибагливе. Двигун стоїть 3,2 атмосферний від Volvo як всі не знали, мабуть, то Land Rover, та Volvo входили до концерну Ford. Двигун міліон миль чи то км заявлено виробником. Легко стає на нього ГБО і майже не заміною різницею при зміні палива бензин-газ. Відмінність є від дизельного двигуна що цей мотор тягне що на дорозі, що в болоті з легкістю тільки надавити на педаль акселератора. Шкіряний салон. Салон з панорамним дахом, преміальної акустики з сабом придає авто розкоші. Придбавши, перший час я хвилювався чи не заціплю бордюри високі, об\'їжджаючи по нашім танковим дорогам, здоровенні вирви й згодом зрозумів, що він все своїм кліренсом може подолати. Придбавши, як мій 2012 року, ви отримаєте авто з заводською шумкою, яка інколи пропускає тільки приємний звук мотора розкрутивши його більш як 5 тис. обертів. Що можу сказати, хто не бачив Фріла з доброю резиною на бездоріжжі, той багато пропустив в житті. Раджу таке авто купувати в сім\'ю.

Leonid
17 березня 2021