Land Rover 4 відгука про Land Rover Discovery Sport 2018 року

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, гальма, керованість

вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Land Rover Discovery Sport 2018

56 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

В пользовании почти два месяца.
По качеству сборки все на высоте. Машина очень сбитая, на дорогах не трясет, уверенно едет. Динамика на высоте, легко входит в повороты, даже лучше, чем седан, набирает скорость фактически моментально, запаса на трассе с головой. Шумоизоляция на высоте, не всегда понимаешь даже что движок работает - настолько тихо в салоне. Акустика Меридиан - это очень и очень! Правда ее нужно настроить, низкие высокие и тогда все шикарно. Багажник довольно большой, в салоне комфортно и просторно. Все вызывает положительные эмоции.
Уже сделал пробег больше 5000 за это время. В дороге не устаешь, 9 часов за рулем не проблема. Куча доп опций водителю.
Расход по трассе в режиме 90-100 км порядка 7.2 л, по городу в спокойном режиме 9-10.
Доволен более чем!

Land Rover Discovery Sport 2018

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, вартість обслуговування

Авто зарекомендовало себя отлично, универсальная и практичная машина хорошо подходящая как для города так и для путешествий. К минусам можно отнести довольно дорогой сервис, но это компенсируется надежностью

Land Rover Discovery Sport 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування

Перший власник 30 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Ленд ровер диско спорт 2018 рік. Після обкатки витрати пального впали до 7.5 по трасі, без обгону, якщо педаль в підлогу 10-11 л. Недоліки АЕВ як не працювало, так і не працює. На сервісу ставили коробки , збивали ...машина не гальмує. Сказали передзвонять. Чекаю....другий рік... А так в принципі все добре.Особливо фарбування, ні сколов, ні подряпин, як нове. Місяць назад в\'їхав в зад опель..Бідолага поїхав без бампера, фар і зім\'ятим капотом.На моїй машині три подряпин на задньому бампері...УВАЖУХА британцям за броньовик...

Land Rover Discovery Sport 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

1 тис.км Подорожі

Купив авто 2018 року випуска в лютому 2019 . Динаміка добра, дизайн гарний ... і всеее.... Недоліків тьма : весь пластик та гумові штучки дрючки тіліпається і я думаю , що на довго не хвате.. Пальне глотає на УРА по місту 11-12 літрів . по трасі 6,5 заявлене я не бачив ні разу , 8,0 це да , без обгонів. Нащо брехати ??? Хоч може це буде після обкатки , не знаю. Про надійність відпишусь пізніше.. Зазори між дверями в пів пальця., Якщоб не значок ленровера подумав би , що китаєць.. Чого вибрав ???? Підбила ціна 41000 уе.

Відгуки про моделі Ленд ровер

Відгуки про Ленд ровер Дискавері Спорт по рокам