232 відгука про 2020 року

Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

30 тис.км Поїздки в місті

Відмвнний автомобіль за свої кошти. Я не розумію чому скаржуться на його шумоізоляцію. Якщо порівняти з мерседесом, то погоджуюсь, а якщо з іншіми тачками його класу, то мабудь краще за теслу трійку. Заппс ходу реально 380 км влітку та 250 км взимку. Це перевірено мною особисто. Якщо пропонувати, то краще брати базову комплектацію, томущо не варто переплачувати за функціі які погано працюють. Наприклад роспізнавання знаків тощо.

Jaguar XE 2020

Jaguar XE 2020

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника, вартість обслуговування

Перший власник 25 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

Ніколи не думав що колись візьму нове авто. Але пошуки "свіжого" німця зводились до американського шроту а Giulia, яку хотів більше, була в дуже худій комплектації.
В той час дилер пропонував велику знижку на Jaguar в наявності 20го року. З нею вартість 250-сильного бензину в непоганій комплектації дорівнювала 320i в практично базі. Чогось більшого але простішого не розглядав так як машину шукав в першу чергу для душі з мінімальним акцентом на практичність.

Вже 3.5 роки і 25 тис. пробігу позаду - машина як нова. Жодних технічних проблем/звернень, окрім регламенту. Обслуговувати дорогувато, але знав що брав.

В рестайлі інтер'єр вийшов на зовсім інший рівень - сучасно і симпатично. По якості питань жодних - натуральна шкіра, що досі як нова, і мягкий пластик повсюди.
На ходу машина всіх дивує своєї м'якістю. Керованість очікуєш, а шумка і підвіска приємно дивують.
По динаміці - норм, але 330і чи 328і відчуваються швидше.

По практичності - головний нюанс це звуження в місці переходу багажника в салон. Сидіння то складаються, але через завуження щось таке як телевізор чи велосипед перевезти не вдалось.

Загалом - бомба! З появою другої дитини обмежена практичність більше нагадує про себе, але міняти ще не хочу.

Чи купив би ще раз? Однозначно так!

Volkswagen e-Golf 2020

Volkswagen e-Golf 2020

об`єм багажника

21 тис.км Подорожі

Придбав дане авто недавно. Дуже вражений економіею грошей на заправці. Жалкую що це прийшло до мене недавно. Мої переконаня такі , коли обирав авто. Перше надійність. Друге ремонтоспроможність. Трете комфорт і тд і тп. Для мене ці основні фактори вибору авто.Можливо у інших водіїв інші погляди.Але це мій відгук. Серед марок авто чому вибрав Гольф. Для мене все Китайське заборона. Амереканські авто по ремонту на даний час дорого, довго потрібно чекати запчастини / якщо щось трапиця/ Европейці тут поряд. Комфорт в гольфу на тверду 4+Вибачте після мерседесів трохи замало.На гольфу можливо подорожувати якщо людина нікуди не поспішае. С Кривого Рогу до Закарпатя легко добиратися з інтервалом 200 км приблизно. В мене на різні маршрути карта заправочних електростанцій, де скільки часу потрібно витрачати. Так все дуже ОК.

Ravon R4 2020

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна

Перший власник 44 тис.км 7.2 л / 100 км Сім'я

Брав свідомо після переглядів усіх, що зміг надибати, тестів та відгуків. Загалом очікування справдились. Перші 2 роки використовував щоденно з пробігом 100 км/день. За весь термін користування одна реальна поломка - термостат. За свої гроші мабуть найкращє авто. На той час, звичайно. п.с. Газ не встановлював, бо дешевий не працює, також потребує регулювання клапанів раз на 30-40 тис., процедура теж недешева, тому потрібно рахувати ретельно рентабельність такої операції.

Citroen C3 2020

Citroen C3 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Перший власник 23 тис.км Подорожі

Найкращий автомобіль! Купила в салоні в повній комплектації shine. Ідеально підходить для поїздок по місту та для подорожей. Кліренс достатній для ям на дорогах, для поїздок за місто. Випробовано по найгіршим дорогам. В багажник влізало 4 комплекти речей для походу в гори на кілька днів. Росхід трохи більше заявленого, але не критично. Салон з якісних матеріалів, просторо, супер зручні сидіння, прекрасна акустика.
Цей автомобіль - найкращий у світі!

• Погано
    2.2

Fiat Tipo 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування

Перший власник Комерційні перевезення

Хочу залишити свій відгук про дане авто, так сталося що я власник другого Фіат Тіпо, перший був 1.4 на механіці, попав в ДТП, тому було вирішено купити 2 авто також Фіат Тіпо АЛЕ!!! Купляти 1.6 на автоматі, чому??? Тому що мені виніс мозг на 2 роки 1.4 двигун так що я перед ДТП хотів продавати, основна причина це після 40тис км почав рости жор масла не в себе, гарантія коли норму превисило закінчилась, долив масла на пробігі 50-62тис км був 400-600 грам на тисячу, вибачте але це брєд, при спокійній їзді все одно жре, а якщо виїхати на трасу, і притопити 150-160 то ще чек мигає, чому не знаю, але за час володіння 1.4 я себе почував власником БМВ, тому що ЧЕКи і масложор постійно давали про себе знати, по своему місту зустрічав декілька власників 1.4, ті також скаржаться на масложор, але по 200-300 грам на тисячу, я от не розумію навіщо ці мотори випускають???? Або чому не модернізують??? Хоча! Честно, знаєте не проплачений відгук роблю, 1.4 для такої машини а вона не маленька, вона досить просторна і габаритна, її 4.6м, це не мало взагалі 1.4 слабкий двигун, якщо Вам 60 років і потрібна їзда по місту, інколи на дачу то ок, а так це кошмар, по трасі почуваєш себе на ДЕО матізі з 0.8, от чесно, обгони якщо бачите зустрічку не дуже далеко то краще не робіть, вцілому авто хорошо, я вдячний що спасло життя, були всі пристебнуті пасками безпеки, все відпрацювало ну дуже добре як для ФІАТа який постійно чмирять, в цілому якщо не говорити про двигун 1.4 то я совітую, як людина яка після 1.4 на мех, пересіла на такий же Фіат, також червоний седан тільки от 1.6 бензин на автоматі, так це всеодно не для гонок авто, але по динаміці зовсім по іншому їде, перший час було не привично що наче теж саме авто що і до ДТП, а їде ну зовсім по другому, в кращу сторону. Ну і доречі на 1.6 я зараз проїхав вже 53тис км то разу не бачив щоб хоч на 1мм рівень мастила впав на щупі, а це дуже приємно, особливо коли ще свіжа машина. По традиції проблема з тяжками стабілізатора, але мені по гарантії і на цьому авто замінили, щоб Ви розуміло я не знаю скільки раз на сервісі був з Тіпо 1.4, декілька десятків мабуть, то з 1.6 я був крім планових ТО тільки 1 раз, це коли тяжка застучала, це просто без коментарів друзі...я знаєте себе гидко почував навіть з 1.4, думав що це я якийсь не такий. Доречі якщо любите якісь плюшки, то зверніть увагу на комплектацію стріт, наприклад 16" тітанові диски вже є, бо до цього фіата вибору купити особо не має, а які і є то чомусь коштують наче це Порш або рендж ровер, я серйозно, на той час то різних кращих авто 16" коштували дешевше ніж до Тіпо, також враховуйте що магнітола тіки штатна, яка коштує кучу грошей, або з АЛІ, хоча все одно дорого, я заплатив 9тис, це не мало. По факту - авто Фіат Тіпо достойне уваги якщо це 1.6, ну казав ще таксист що 1.6 дизеля гарні, 1.3 є дизель, але казав не набагато краще за 1.4 бенз по динаміці, ну хоч без масложора... По комфорту без питань якщо говорити про бюджетні авто, бо син зробив шумку всієї машини на 1.6, навіть торпеду знімав і там проклеїв все, він цим у мене професійно займається і після шумки купив собі старого мерса 05 года без шумки, то все одно мерс тихіше їде, ніж Тіпо заклеїний наглухо де тіки можна було, по ходовій, електриці також авто без питань поки ,що буде далі не знаю, але продавати не хочу, не бачу поки в бюджеті до 20тис своєму щоб купити краще, декілька раз дивися на новий Тіпо крос, подобається все крім двигуна, літровий, але з турбіною на тесті не сподобалось як їде, боюсь не розчаруватися як у 1.4, хоча по іншим критеріям новий Тіпо на максималці дуже крутий, напічканий так що навіть на дорощу, в базі, але шкоду октавію туж дивитися не хочу, тому друзі!!! Хто шукає авто, і дивиться на Фіат Тіпо не пожалкуйте якусь тисячу грн на гарну перевірку, наголошу, якщо це 1.4 хай провірять гарно двигун ендископом, можливо ще якісь методи є яких я не знаю, але щоб Ви не посіділи з нею

Kia ProCeed 2020

Kia ProCeed 2020

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, ціна, шумоізоляція

Перший власник 45 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті

Купляв машину на столичному шосе,Київ,відбулася любов з першого погляду і з першого тест драйву,колір взагалі агонь!морська хвиля. Ціна нового авто,в салоні,завжди висока,але це того вартує,емоції від покупки машини в салоні непередаваемі.Це все був гарний вступ,далі по факту,саме цікаве - перші 30 тисяч,горя не знав,міняв масла,фільтра,заправляв і кайфував - місто 8,якщо наступав то максимум 9,траса 5-6 при швидкості до 110,після- 7.
Після 30 тисяч нормальної експлуатації,за регламентом,почалося саме цікаве-машину почало дригати на малих обертах,тобто я стою в пробці,або потихеньку їду і нову машину починає дригати,таке враження що вона троіть,я так і подумав і поїхав до офіціалів на столичному шосе де і купляв машину і там же обслуговувався,далі було ще цікавіше - машину продіагностували,до речі за мій рахунок,і зробили вирок - якась проблема із роботизованою коробкою,це заводське і в Кореї це страховий випадок який оплачується заводом виробником і усувається безкоштовно для власника. Як ви зрозуміли в Україні це звичайно оплачує власник і мені виставили рахунок 400$. На моє питання яка може бути роботизована коробка якщо навіть на офіційному сайті продаж,машина позиціонується як з коробкою автомат,але це піар хід,ніякої там коробки автомат немає,від слова зовсім. Порився я в своїх документах по продажу машини,акти,і знайшов в характеристиках що там дійсно роботизована коробка,вуаля… Я би зробив цю коробку за ті гроші,якби мені не попався толковий майстер з цеху,який пояснив що майже на всіх нових машинах є така суттєва проблема,і навіть ремонтом це питання не вирішується,тому що це як заводський брак і буде повторюватися знову і знову,це підтвердила власниця новенького x-ceed,яка в тей час була в салоні і вирішувала цю проблему.. Що хочу написати наостанок,хочу застерегти людей і уважно подумати перед покупкою данної машини і взагалі кіА автопрому. Всім дякую за те що прочитали,мирного неба над головою!
Ах,да,до речі,продав те га…но,і купив японця,з пробігом,не новий,але надійний,надійний і дуже надійний. Кайфую.

Renault Kadjar 2020

Renault Kadjar 2020

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

166 тис.км 5.2 л / 100 км Подорожі

Купували автомобіль із салону.
При виборі основна ставка була на надійність та економічність, звісно + комфорт. Тому вибір на механіку, і авто із двигуном К9К.
Комплектація мінімалка, але в принципі 4-ри імпульсні склопідйомники, пдігрів передніх сидіннь, клімат. датчик дощу і світла, круїз, електронна панель приладів, мультируль.
Єдиний недолік це штатна магнітола, дещо застарілий вигляд, але разом з тим свої функції вона виконує на 200%, і жодних проблем для дзвінків не викликає.

Авто експлуатувалось дуже інтенсивно, майже кожен місяць проходило ТО.

По несправностям.
На 110 000 виявили запотівання обраток із форсунок. Заміна на нові. Ціна питання в районі 4500 грн із роботою
На 120 000 був скрип верхньої опори двигуна. Заміна. Ціна питання 4000 грн.
На 140 000 задня ліва ступиця у зборі із підшипником, заміна плюс робота 10 000 грн.
На 150 000 заміна маховика щеплення, відповідно і сусіди маховика також, а саме диск. корзина, вижимний. В підсумку 40 000. Причина виходу більш всього що певний час автомобіль експлуатувався із причіпом, що відповдіно далось в знаки на маховик. Хоча можна було лише замінити маховик, адже і диск і корзина були в ідеальному стані.
Колодки зазвичай виходжують 60 000.
Тормозні диски десь до 100 000 км. Задні і 200 000 можуть проїхати.
Поамортизаторам, стойкам, шаровим, і т.д., замін не було.
По оливі, завжди рівень, але це мабуть тому що від ТО до ТО автомобіль не проїзджав більше ніж 10 000 км.

По салону. Сказати що дуже багато скрипів стуків, тощо не можу. Так вони є, але проявляються тільки на більших вибоїнах, чи наприклад на поперечних стиках дороги. Вважаю салон зібраний досить не погано.
По шуму в салоні, більше залежить від гуми. Особливо якщо зимня низької якості.

Із плюсів відмічу підігрів повітря в салоні
Мабуть встановлений тен, так за 4-ри хвилини в салоні тепло і вікна розмерзаються.
Також лобове скло, чи то подвійне чи із певним акустичним ефектом. Достеменно сказати не можу але складається враження що воно досить добре додає до загальної шумоізоляції.
По салону також є дефлектори на задній ряд, що в спеку допомагає освіжити пасажирів.
По багажнику: він не великий, але разом з тим за весь час задовольняв всі потреби.
Сам матеріал салону якісний, за весь час жодної хім чистки, лише ввчасно проводити прибирання і він служитиме досить довго.

Також плюсом вважаю добру керованість як для кросовера. Звісно не фольцваген, але в дорозі втоми від постійного слідкування за траєкторією атвомобіля не виникає.
Впевнено себе веде на швикостях 120 130 км/год, електропідсилювач добре довантажує кермо. По дорозі не особливо не рискає. В повороти також заходить прогнозовано, все таки задня незалежна підвіска додає свої плюсів.
Динаміка розгону. 1.5 двигун слабкий для стрімких обгонів, тим більше коли будуть пасажири в авто.
Разом з тим малий об'єм додає переваги експлуатації в місті, так в міському циклі до 6.5 л/100 км.
Загалом середній розхід авто за 166 000 км склав 5,1 л/100 км.
Якщо їздити на еко режимі, то можна виходити в змішаному циклі навіть на 4.7.
Рекорд по трасі склада 4,3 л/100 км, але це при швидкості 95-100 км/год.

По ходовим якостям. Підвіска досить комфортна, якщо швидкість підібрана коректна.
Рубані не глибокі ями звісно сприймає дуже жорстко.

Вартість ТО вважаю більш ніж прийнятною. 4.8 л оливи в офіціалів коштують в районі 1100 грн з ПДВ.

Оцінюю автомобіль як економний, досить комфортний, якщо їздити із розумом то має вистачити на довгі роки експлуаації.

Із мінусів відмічу профіль гуми 215/60/17, разом з тим такий профіль дає добру керованість на шосе, та не вистачає більш м'якого сприйняття на брущатці наприклад.

Mazda CX-9 2020

Mazda CX-9 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

коробка передач, гальма

8 тис.км 9.5 л / 100 км Подорожі

Володію данным авто вже 3 місяці, але вже проїхав 10т км з яких десь 50/50 місто/траса. Буду порівнювати з минулими авто infiniti qx60 2019 максимальна комплектація.

Тож Mazda cx9 2020 року в комплектації grand touring 2.5т мотор на 231 кс. Ціна між інфініті та маздою однакова, але у мазди багато переваг: набагато модерніший салон, автоматична безпроблемна коробка передач, є проєкція на лобове скло яка показуэ мертві зона на проєкції, жк дісплей /не дуже інформативний але милі чи км перемикається кнопкою/, є андроід авто та епл карплей у штатні магніколі /у фініка не було/, динаміка краща ніж у інфініті хоч там 3.5 мотор на 295кс, але через варіатор динаміка у фініка не дуже, обслуговування у офіціалів для такого авто дешеве /заплатив за заміну мастила у офіціалів за мазду 100$, в той час як на фініку платив 300$/. І там і там є адаптивний круіз, та круговий огляд. По шумці обидва на гарному рівні, але у фініка шумка все одно краща, була ще ауді так, от краща ніж навідь в ауді q5 2018 року. Підвіска збалансована, але у фініка краща, та ковтала ями не зважаючи що під колесами. Що до витрат пального, мій режим м Київ, або траси Київ - Львів, тож в місті у мазди в середньому показуэ до 10л /у фініка було 13л/, по трасі при швидкості 100-110 десь 8.5л, 120-140 десь 10л. /у фініка десь також/. Вважаю мазду найкращим варіантом за свої гроші і краще ніж інфініті. Єдиний мінус, він же і плюс - це коробка, вона надійна та гарно працює але тільки 6 передач. Тобто якщо їздити по місту то ви цього і не помітите, а от по трасі якщо булоб 1-2 додаткові передачи то витрата була меншою. Також мінус мабудь це тормоза, якщо їздити по правилам і спокійно то їх вистачає, але трохи агресивніще і вже ні.

Fiat Tipo 2020

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, вартість обслуговування

Перший власник 55 тис.км 6.5 л / 100 км

Гарний автомобіль за свою ціну серед нових авто станом на 2020 рік скажу так, спустя 3 роки, та 55тис км.
Використовую активно, більшість по роботі поїздки, авто вихідного дня у сім'ї інше, стареньке, але преміум класу, тому виявив на фіаті для себе такі переваги та недоліки.
Недоліки - мені не хватає з часом динаміки, якщо по місту її достатньо, то для траси її або ж дуже мало, або ж треба любити по гарній трасі їхати спокійно, нікуди не спішити ніколи, не люблю придавлювати на газ, але коли на трасу виїжаю на Тіпо 1.4 після старенької, 08 року Ауди ку 7, але 4.2 дизель, то Тіпо як велосипед проти вітру, я так декілька раз забув що дуже туга на розгін і чуть не влупився у зустрічку поки обгін зробив, але то таке....
Також замітив для себе такий мінус це вартість обслуговування, офіціали фіату...думають що олігархи купують його, бо у них ціни на обслуговування фіату майже такі як на звичайному СТО я обслуговую ку7, да-да, наприклад фільтр салону звичайний до фіату коштує 1050грн + заміна 150, а до Ку7 цей фільтр вугільний з роботою коштує 900грн, Фіат 2 роки у офіціалів не обслуговую, але все ж ціни і без орігіналу не низькі, на деякі з/ч дороще ніж на октавію А5, титанові диски, магнітола взагалі проблема купити, або ж ціна дурна просто буде та відсутність вибору, на магнітолу 2дін рамку безсмислено купувати бо зараз магнітоли ідуть такого розміру що не вставите в ту рамку
- клінерс, ну я працюю торговим представником і розумієте по яким дорогам потрібно їздити...тому для мене це мінус, краще за мазду 3, там взагалі жопа, але не кросовер
Ну - це для мене напряг з масложором, всі от кажуть щоб не звертав уваги, коли треба масло тіки доливав, таксист один тоже каже пробіг 260тис, масло долив і поїхав, каже всі 260 масло жре, але капіталки не було і машина їде як нова, але це зайвий напряг, хоч і грам 50-100 їсть у мене.
Про переваги -
Розхід - крутяк, без зайвих слів, максимум загальний бачив 8.5 зимою з печкою по місту.
Керованість - також дуже подобається, режим СІТІ приємна опція у місті, руль дуже легко крутиться, по трасі стає упругий, тут респект
Дизайн авто, тонованого по кругу + титани + лінзи це просто лялька, подобається всій сім'ї і друзям
Багажник тоже крутяк - метр на метр пінопласта листи лягають як раз полотно, він реально великий+ спинки откидуються і наприклад труба 2м довжиною під кутом лягає
Салон також просторий як для свого класу.
Авто супер, теоретично можу рекомендуватт, але не раджу обслуговувати у дилера, бо якість сумнівна, а ціни дурні, ну і просто наболіле- близько переда до бордюрів не підїжайте, бо бампер низький і на бордюр якщо наїдете то як дурачок будете або припіднімати авто на якийсь мм щоб назад відкотилися від бордюра, або буде ризик що просто бампер залишиться на бордюрі, в цілому машина не погана, у мене навіть сусід після мене купив таку ж, тільки 1.6 на автоматі, але їздить на ній дуже мало бо далекобійник і ще не зрозумів наскільки для нього це класна машина, єдине що нова каже, хоча от я проїхав 55тис на сьогодні за 3 роки по різнім покриттям,то поганого нічого не скажу, головне розхідники щоб замінювалися у свій час, а не коли проблема вилізе, у мене проблеми були за 55тис це з пропусками запалювання, керівництво давало талони на бензин на поганій АЗС, заправляв поганий бенз і чек мигав, але це проблема у якості палива, та за 55тис через погані дороги я 3 раз буду тяжки міняти, тормозні колодки замінив сам на 30тис і ще є запас за 25тис, но то також моя вина, бо по трасі люблю під жопу їй давати, на скорості 130 їде як укопана, в салоні не сильно шумно, але 150 і більше якщо швидкість то комфорт падає, максимум декілька разів розганяв до 187, більше не їде, але краще цього не робити, бо є відчуття що її зараз розірве, тому мій висновок такий - купуйте якщо нова і бюджет цей і не вище, якщо б/у то дивіться на стан та пробіг, +/-50тис км пробігу я вважаю це ще не багато і купувати без проблем можна якщо він реальний, якщо більше 100тис пробіг то тут таке, вважаю питання ціни авто

Mazda CX-30 2020

Mazda CX-30 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива, ціна

12 тис.км 9.8 л / 100 км Поїздки в місті

Мазда СХ-30, 2,5 з Америки Автомобіль класний, для тих хто цінує невелике та спритне авто. Динаміка 2,5 двигуна -супер, тягне в місті, обгоняє за містом. Якість матеріалів -якість Мазди, шумка є, підвіска не жорстка , але керованість на висоті. Росхід палива за містом-8,5 при 125, а вмісті в залежності від сили натискання педалі газу.

Citroen C5 Aircross 2020

Citroen C5 Aircross 2020

динаміка, коробка передач, витрати палива, ціна

простір салону

Перший власник 10 тис.км 7.3 л / 100 км Сім'я

На мой взгляд самым сбалансированным за свои деньги оказался Citroen C5 Aircross. Такую комплектацию за такие деньги ни одна другая марка не предлагает надо тыщ 4-7, а то и 10 долларов докинуть сверху.
Хороший двигатель. Шикарная коробка. 5 независимых сидений. Большой багажник. Хорошая подвеска, я бы сказал мягкая. Хороший и быстрый климат контроль греет и охлаждает с первой минуты
Надо четко понимать , за чем вам нужна машина, как вы ее будете эксплуатировать, поймите , что даже тойота прадик, это фаршированный паркетник, если мы говорим о настоящем джипе, то это Toyota Land Cruiser GRJ 76, можно... а оно того стоит?
За 32 000 $ считаю машина прекрасна, за 45 000 $ однозначно смотрел бы , что то другое.
Citroen если покупать новый с дорогими силовыми агрегатами, достаточно надежен

Теперь о реальных НЕДОСТАТКАХ
- нельзя плавно регулировать скорость стеклоочистителей , иногда это нужно
- на дальних поездках сидение водителя не очень удобное, при росте больше 183-185см у вас вся нога фактически весит в воздухе, по этому долго сидеть не очень удобно
- откровенно маловато места для задних пассажиров
- защелки ремней безопасности на 2м ряду откровенно впиваются в зад особенно если вы не ребенок
- ооочень сложное и запутанное меню бортового компьютера
- есть некоторые проблемы с слепыми зонами , хотелось бы их по меньше и нет кругового обзора
- ну и условный недостаток, это все таки задняя балка

Перший власник 84 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

В цілому все гарно працює за свої гроші, але є деякі моменти:
1 вентилятор пічки, постійні лишні шуми, вже була на заміні підшипників потім мінялась.
2 пластик салону дешевий і від цього шуми на нерівностях, а також дуже легко зробити подряпини.
Все інше працює як в звичайному авто.

Toyota Land Cruiser Prado 150 2020

Toyota Land Cruiser Prado 150 2020

вартість обслуговування, ціна

60 тис.км 13.4 л / 100 км Подорожі

Це чесний Land Cruser. Прохідність, надійність, комфорт - все на висоті. Зауваження до виробника, чи до дилерів: чому потрібно не дешеву машину доукомплектовувати та ще й по завищених цінах: металева сітка під решітку радіатора, підкрилки, захист двигуна та коробки. Я проживаю за містом, але по роботі щодня туди їду. Витрати пального - 13.4л/100км. Не ганяю, але і не плетусь - їду по настрою. Коли були проблеми з бензином - зміг при поїздках по Україні вкластися в 10л, але швидкість на трасі 90-100км/год. По обслуговуванні проблем не було, все згідно ТО. По гарантії замінили "жабку" на педалі гальм. Прийшлось викликати евакуатор. Все оплатив асистент. Поскільки запчастини не було в наявності, вибив з них авто на заміну [організували прокатне авто за рахунок асистента]. В цілому дуже задоволений авто. В салоні дуже тихо, просторо, сидіння комфортні, все необхідне під рукою. Прикольна штука - активний круїз, реально працює. Клімат працює дуже добре, краще ніж на інших машинах. Є нюас при всіх блокуваннях: задок сильніше пхає і керованість авто стає не прогнозованою. Тому є сенс вмикати блокування лише при наявності колії і дійсно тяжкому бездоріжжі. А зі звичайним болотом, снігом і так справляється чудово, лише потрібно відключити стабілізацію.

Spark SP 200R-27 2020

Spark SP 200R-27 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Перший власник 9 тис.км 2.5 л / 100 км Поїздки в місті

Мотоцикл цікавий, має непоганий вигляд як для бюджетного китайця. Має свої як переваги так і недоліки.
Ось що я про нього знаю за 3 роки володіння:

Плюси:
Невибагливий до бензину, головне щоб не етиловий.
Невилика витрата палива. В мене виходило десь до 2.5-3.0 л. / 100 і це при вазі моїх 90+кг і пасажира 55кг
Запчастини в відкритому доступі, є навіть офіційний сайт по даній марці, і там запчастини на весь модельний ряд.
Невисокий, людина ростом 160 - 175 відчуває себе комфортно.
Досить надійний двигун, на штангах. FT163FML
Дискові гальма в круг, причому 2-х поршневі.
Достатьно шутсрий і керований як для 198сс
Як я говорив вище, що моя вага 90кг і зріст 180 то цей 15 сильний двигунець зумів по трасі розігнати мене до 127 км/г
Досить непогана якість збірки, все надійно затягнуто і нічого не відвалиться. Але є і мінус.
Мінуси:
Крихкий і відносно дорогий пластик.
Якість поворотників жахлива, в перший рік використання уже запотіли і пожовкла плата.
Щоб добратись і сняти карбюратора потірбно весь передній і боковий пластик і бак ще в придачу
Звук вихлопної жахливий, і сама магістраль має вузький внутрішній діаметр, що навіть кажеться, що він задушений.
Накшталт двигуна, то стоїть масляна центрифуга. Аля технологія 70-х років.
Я за неї навіть і не знадував, аби не приходилось її знімати, адже для неї потрібен спец. ключ, і вона перекриває доступ, щоб сняти корзину щеплення.
І дуже дуже жорстка підвіска, а в придачу і "полу спортивна" сідушка.

УАЗ Патриот 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, шумоізоляція

По сути недочеты можно легко найти у машины любой марки. Например, у Патриота неудобно короткий рычаг включения сигналов поворота, но к этому можно привыкнуть. Есть и покруче недостаток - большой расход топлива, но это можно объяснить габаритами и весом, соответственно и понять. Особенно когда я вспоминаю про не сильно большие заплаченные за эту машину деньги. Регулируемая по углу и вылету рулевая колонка, подушки безопасности, электроподогревы и климат-контроль с кондиционером. Автомобиль едет по любой целине легко. Рессоры под грузом не просаживается. Положительного намного больше чем минусов.

Mazda CX-5 2020

Mazda CX-5 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

Двигун 2.5 турбо - єдиний в гаммі, який дає задоволення від водіння. Розхід змішаний 11 літрів по можливості 98-го, але емоції, які дарує авто саме з цим двигуном, вони того варті. Порівнюю з Мазда 3 2019 2.5 AWD i Volvo XC90 2016 T8 всі три машини були в мене одночасно, СХ5 подобалась найбільше. Дуже класно тримається дорого, на швидкостях до 160 аеродинаміка відпрацьовує на відмінно - мінімальний шум тільки від колісних арок. Водію та трьом пасажирам дуже комфортно на дальніх поїздках. Можна сказати, що дещо жорстка на 19х дисках - але той же Аутлендер на 18х жорсткіший, при цьому СХ5 виграє динамікою і дизайном. Рекомендував би до покупки хаме з турбо двигуном. Свою продав за місяць.

JAC S2 2020

JAC S2 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

шумоізоляція

Перший власник 40 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті

Прочитав низку огидних коментарів. Несправедливо. Їжджу на авто кожний божий день. Обїздив всю Україну вздовж і впоперек. Авто на свої гроші і годі шукати.
З мінусів це тільки жорскувата підвіска ззаду. На трасі це король. 180 їде без питань. Круїз контроль рулить. За час експлуатації взагалі нічого негативного не можу сказати. Я дбайливий власник, тому все робилось вчасно. Заміна масла в коробці, масло в двигуні по регламенту. Кожзам сидіння непогані. Перепробував багато тачок, тому кажу на опиті. Зверніть увагу на ціну авто і те шо він дає. Які можуть бути питання. Головне слідкувати і буде вам щастя.

УАЗ Патриот 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Перший власник 19 тис.км 14 л / 100 км Сім'я

Автомобиль большой, надежный и проходимый. Мощности двигателя для неплохой динамики движения ему вполне хватает. Места в салоне и багажнике очень много. Менял за это время свечи и по гарантии стартер. Эксплуатировать по полной Патриотабудет комфортнее, если сразу после покупки его немного дооснастить. Обойдется это недорого, но пользоваться автомобилем будет приятней, если заменить рукоятки МКПП и раздатки на демпферные, сразу снизит шум в салоне. Спойлер над задней дверью спасет от попадания дождевой воды в багажник когда эта дверь открыта. Вместо штатной резины летом у меня внедорожная, а зимой шипованная. Отлично держат машину везде на всех видах поверхности в любую погоду.

УАЗ Профи 2020

УАЗ Профи 2020

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів

Малотоннажку себе покупал в 2020 году. Смотрел все варианты. На уровне Профи по цене попадались только если Б/У, причем уже в очень плачевном состоянии. В итоге купил Профи на заднем приводе с блокировкой, газ/бензин. По размытым грунтовкам на нём не мотаюсь, в городе и без этого для таких машин работы хватает. Хотя думаю на хорошей резине можно и по легкому бездорожью проехать, подвеска высокая как у внедорожника. Вот только пассажирский диван как доска, это минус. А про расход топлива я даже не парюсь. Тем более что с ГБО еще и запас хода при полных баке и баллоне получается почти двойной. Менял только наконечники на тяге. Ремонт обошелся недорого.