441 відгук про 2019 року

Мої відгуки →
16 тис.км 4.7 л / 100 км Сім'я
  • 4 Ціна
Я завжди вибрав автомобіль за критеріями поширеності, рейтингами надійності та іншими речами. Але цей був обраний просто емоціями. Максимальна комплектація SHINE, чорний з червоним стайлінгом: дах, дзеркала, елементи в накладках та протитуманних фарах.Тут і камери, і парктроніки, стеження за полосами дороги, еплкарплей і андроід авто, пдігріви, клімат, можна робити фото через передню камеру автомобіля. З заводу сталевий захист картера, а також повноцінні шафки в крилах. Автомобіль тихий - на чистому асфальті та швидкості 100, ви можете говорити пошепкою. Дуже економічний - у місті з світлофорами, близько 6 літрів\100км. На шосе 3,9-4,2 літрів. З Києва в Житомирську область, відстань до 250км, привезли витрату 4,1л. Підвіска м’яка, але без зайвої обгрунтованості та гойдалки. Машина 2019 року, дійсно технологічно на рівні. Той самий мультимедіа з Android Auto - це чудова річ. Дзвінки, навігація з пробками та управлінням голосами - це вже 21 століття.
Юрій19 квітня
Дивитись ще 136 відгуків про Citroen C3 →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, простір салону
178 тис.км Сім'я
  • 5 Ціна
Придбав Tesla Model 3 в 2023 році в США цілою по кузову та безпеці. Пошкодження були лише по ходовій/підвісці. Сам замінив пару ричагів, стійки стабілізатора, ступічні підшипники. Авто стало значно нижче ринку, враховуючи що на ринку по аналогічних цінах продають одні "битки" відновлені з Китайських запчастин, основною проблемою яких є ржавіння через 1-1,5 року. За 150тис пробігу батарея має ідеальний стан, пробіг відповідає паспортним даним. Авто дуже добре керується, значно економить кошти в моєму випадку коли воно стало мені нижче ринка. Серед мінусів - низькуватий кліренс, але у мене особисто проблем не було. Для тих хто хоче придбати собі таке авто після ремонту в наших СТО будьте особливо уважні при огляді авто. Наші СТО, в більшості випадків так ремонтують авто, що Ви потім будете говорити що Tesla - гівно. Але це проблема саме наших СТО...
Дмитро28 лютого
Дивитись ще 12 відгуків про Tesla Model 3 →

• 5 Ціна
Рекомендую це авто За свої кошти просто супер, керованість супер, динаміка на рівні з авто які коштують 50 і більше тисяч $ Зробив собі stage і отримав 3.8 сек до 100 на задньому приводі З старту рівних майже не було, всі нові Audi rs4, bmw 340, Mercedes c43 і тд дуже впевнено програвали і без настрою їхали додому. Тому якщо ви молодий, енергійний, то я можу на 100% рекомендувати цей автомобіль Автомобіль не залишить вас без уваги За 1.5 року володіння, не підвела ні разу, окрім обслуговування не робив нічого. Сам колись шукав відгуки коли обирав собі швидке авто, тому залишу його тут, думаю комусь допоможе прийняти рішення
Андрій 21 лютого
Дивитись ще 26 відгуків про Infiniti Q50 →

150 тис.км 5 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Якість збірки на висоті,дизельні мотори міліонники,по трасі відчуття їзди як пливеш на яхті.Єдине авто це вольво з 2018х років де нереально зкрутити пробіг.Про безпеку я мовчу,адже вона одна з кращих у світі в цьому ціновому діапазоні. Хтось пише про дороге обслуговування, дурня,всі запчастини коштують як на звичайний автомобіль, заміннків безліч,неоригінальні запчастини взагалі копійки коштують.Недешеві тільки кузовні запчастини адже вони міцні та безпечні тому і ціна. Дуже задоволений дизельним 2л.дизель
Іван20 лютого
Дивитись ще 99 відгуків про Volvo XC60 →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість
  • 5 Ціна
Несправедливо мало відгуків на це покоління Фітів - Джазів, спробую хоч частково виправити. Майже всі Фіти цього покоління ввезені в Україну з Америки, здебільшого це битки з аукціону Копарт, але мій автомобіль 2019р. – досить рідкісний виняток, його привезено з Японії цілим з пробігом аж 5тис км. Був праворульним від народження але переобладнаний як вимагають закони України на лівий руль. Вже три роки машиною просто насолоджуюсь. Сукупність опцій саме моєї машини абсолютно задовольняє – повний привід AWD, адаптивний круїз, безключовий доступ, кліматконтроль, підігріви сидінь-дзеркал-стекол включаючи лобове, LED оптика, утримання в смузі руху завдяки камері і опції безпеки завдяки радару -екстрене гальмування -тьфутьфу покищо не знадоблялись, всілякі помічники для стабілізації руху і гальмування, економічний режим і ще купа хондовських технологій, скажімо вібрація руля при ослабленні хвату на визначений час… Варіатор, - дуже подобається – їзда наче на дитячій машинці, набір швидкості плавно без жодних клацань. Деякі покращення зробив сам – на додаток до задньої камери поставив три додатково – спереду і в бокові дзеркала, тож паркування і зміна смуги руху стало зовсім просто, шкіра на руль і ручку, поличка в багажник, ще якісь дрібниці. Перевезення габаритного вантажу завдяки унікальній миттєвій трансформації сидінь дуже зручно. Мені не вистачало в комплектації тільки рейлінгів, тому сам обладнав місцями швидкого монтажу поперечин під гумовими молдінгами -купив спочатку поперечини на дах за дверні пройоми, -не сподобались самим способом кріплення. Безумовно машина створена для міста – тут прекрасна динаміка і управління, габарити для зручного паркування і маневрування і при цьому просторний салон. Але і траса на цій машинці без напрягу – крім українських доріг зльотав до Нідерландів, ще раз до Хорватії, гірськими дорогами. Досить економічна. Найкращий розхід зафіксував 4,0 літра на 100км – це якщо 70-80 км/год тошнить. Десь 4,7 -5,2 л при звичайному для мене стилі за містом. По місту залежатиме від багатьох факторів, у мене десь плюсмінус 7 л. До речі вибору економного режиму їзди тут дуже допомагає кольорова і мнемонічна індикація на мультидисплеї. Які мінуси? – Досить жорстка, на поганій дорозі це відчувається. Малолітражка - саме моя з двигуном 1.3 і на трасі хотілось би кращої динаміки при рискованих обгонах, тому в таких випадках ставлю варіатор на положення «спорт» і вже звик. В цілому дуже збалансована і практична машина. Якщо вибираєте таке авто, порадив би – придивитись саме до рестайлінгу третього покоління, це роки 2017-2020, де були враховані дрібні недоліки початку випуску цього покоління з 2014р., покращена шумоізоляція і водозахист. Дуже рекомендую шукати з опціями Хонда Сенсінг: це адаптивний круїз, радар безпеки і т.п., бажано з безключовим доступом і варіатором -хоча є інша думка – механіка для любителів більш спортивного стилю їзди.
Анатолий20 січня
Дивитись ще 99 відгуків про Honda Fit →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція
витрати палива
  • 5 Ціна
Авто брал американское [а точнее канадское, что имеет плюсы в виде нормальных поворотов сзади], но уже в Украине, хоть и не до конца доделанное. Итак, по порядку. Запчасти: Кое-что доделывал сам, по-этому скажу с уверенностью - ценник на запчасти довольно высокий [особенно после хюндая]. ТО: ничего значимого еще не менял, масла и фильтры по обычной цене, как у всех [в коробку даже дешевле]. Поменял тормоза вкруг, не помню сколько обошлись, но не космос, ощущения дороговизны не осталось. Динамика: Кратко - супер. Написано что до 100 набирает за 7.2 сек., склонен верить. Для такого немаленького сарая очень неплохо. Спокойная коробка - при умеренной езде переключения не ощущаются вообще. В общем - ездить комфортно. Внутри: просторно, комфортные сидения с кучей регулировок, кожа, подогревы [у меня без вентиляции], большой багажник. Там где не кожа - материалы средние по тактильным и визуальным ощущениям. Кое-где покрасил в глянец - стало получше. И внутри и снаружи - ЗАЗОРЫ. Но я так понял - это фирменная "фишка" Форда, внимания не обращаю. Достаточно неплохая шумка, хотя стекла у меня одинарные. Совершенно ублюдская мультимедиа, на которую Форд [как я понял, при участии Майкрософт] не может за столько лет запилить нормальную прошивку без ошибок. От нее вас могут ожидать сюрпризы абсолютно любого уровня сложности. Расход: как по мне - главная особенность автомобиля. Те кто пишет про 10 л. по городу - врут беззастенчиво. При всех моих стараниях по-началу опустить ниже 13 по городу не смог. А я очень старался. По-этому я плюнул и поставил хороший дорогой газ и перестал париться. Сегодня средний расход по городу - 19. Но езжу достаточно агрессивно. На трассу особо не выезжал, не скажу, но, думаю, ниже 13-14 не будет. Клиренс: клиренс как клиренс. Как у всех. Сборка: при всех зазорах и всем остальном, достаточно неплохо сколочено - не стучит, не скрипит, не гремит. В общем, машина не без нюансов, но за свои бабки - огонь.
Ярослав20 січня
Дивитись ще 45 відгуків про Ford Edge →

ціна
30 тис.км 12.7 л / 100 км Поїздки в місті
  • 4 Ціна
Мав досвід різних марок Тоyota -3шт. WV- 4шт. Honda та інші, але так як рулиться ця BMW ще не мав такого рівня. При вході у поворот зовнішні колеса провертаються швидше ніж внутрішні, ніякого заносу. Комфорт в салоні та комфорт водіння попереджають втому. Освітлення - максимально якісне - далі в описі, постійно на дальному світлі авто самостійно вирізає зустрічне авто. Двигун 3л бензин економічний по трасі 10.5-11.5, по місту 12-12.8 Можно і більш економно їздити, але не хочеться. 360 л.с. дає безпечний обгін та стабільну впевненість. Обслуговування: тільки ТО, воно не критичної вартості. Авто практично у максимальній комплектації на 2019 рік, від комфорту яких вже не відмовлюсь. За основними опціями все не розписую, але виділив би: Акустичний регульований вихлоп. Спортивна ходова частина M- S704A Спортивні гальма M- S2NHA Спортивна АКПП- S2TBA Спорт.рульове управління зі змінним коефіцієнтом S2VLA Шкіряне кермо в M-стилі S710A підрульові пелюстки перемикання передач Аеродинамічний комплект M Technic S715A Преміальна акустика Harman-Kardon об'ємного звучання S5DNA Проекція на лобове скло S610A Сигнализация від BMW S302 Внутр/нар.дзерк.з затемненням S430A Система Контроля Дистанції Парковки PDCS508 Адаптивні LED фари з підсвічуванням поворотів full led adaptiveS552A максим.led оптика Автоматичне дальне світло S5ACA - щоб не сліпило інші авто Декодування антивідблискового асистента дальнього світла-S5AP щоб не сліпило зустрічні авто Помічник з водіння S5AS-попередження про зіткнення з транспортом, що йде попереду; -про зіткнення з пішоходом; -про виїзд зі смуги руху; -Контроль сліпих зон; -Розпізнавання дорожніх знаків Сидіння з активною вентиляціею S4FH Індикація тиску в шинах S2VBA Система обігріву рульового колеса S248A Амбіентне підсвічування салону S4URA зі зміною 9 кольорів Комфортний безключовийдоступ S322A Багажні двері відкривання рухом ноги Apple Carplay S6CPA Якісне авто, що дбає про водія та пасажирів.
Олександр19 січня
Дивитись ще 188 відгуків про BMW X3 →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, гальма, керованість
якість матеріалів
  • 4 Ціна
На мою думку це один з кращих варіантів для міста на кшталт Києва, де одночасно поєднуються ідеальні дороги з вирвами і стирчащими в гору каналізаційними люками. Кліренсу вистачає щоб, з розумом, штурмувати бордюри і комфортно себе відчувати на будь-якому покритті в місті та за його межами. Поєднання двигуна та коробки доволі вдале, швидкість цієї комбінації немає сенсу заперечувати, розгону для міста за очі і на трасі аж ніяк не відчуваєш недостатність потужності. Основна претензія «знавців» до якості матеріалів, дешеві пластики. Дійсно це так, але мені це ніяк не заважає, до нього все одно майже не торкаєшся, а от технологічність рішень на високому рівні. В середній, офіційній комплектації Style вже є адаптивні фул лед фари з автодальнім, фул безпека, утримання в смузі, автогальмування переднім і заднім ходом, адаптивний круїз - обʼєктивно не багато конкурентів може таким похвалитись. 2 мінуси, які я можу для себе виділити це пустотні звуки в підвісці під час проїзду наприклад лежачих п поліцейських, але це мабуть візитівка vw та відсутність зажимів в підстаканнику, боюсь уявити скільки грошей вони на цьому собі зекономили. І ще одне, сухий робот dq200, страшний сон багатьох, але прогрес не стоїть на місці, її фіналізували і вона тепер продуктивна, економічна і абсолютно нормальна, головне звісно її не гвалтувати та обслуговувати, в принципі як і будь-яку іншу. Ну і на останок, проблема з пластиками вирішена в останніх версіях, а якщо хочете ще кращих матеріалів і вам пофіг на динаміку то подивіться Mazda CX-30.
Павло13 січня
Дивитись ще 7 відгуків про Volkswagen T-Roc →

шумоізоляція
Перший власник 45 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Класне авто за свої гроші. Гарний дизайн, підвіска універсальна, не ламається. Хіба що дрібні проблеми. Кузов досить тонкий, і мотор не для гонок на трасі. Ще конструктивний прикол - погано зачиняється багажник. Салон зручний, в базі є навіть підігрів, телефон на кермі та підрульові лепестки, але нажаль парктронік треба доставляти. АКПП надійна, плавно перемикає. Світло фар таке собі, але це бюджетне авто, що поробиш... Авто ідеальне по місту - влізеш кругом, високий кліренс, невеликий розхід, надійний двигун, якому пробки та якість пального не страшні. Вартість обслуговування взагалі смішна...
TEST01 січня
Дивитись ще 66 відгуків про Suzuki Vitara →

Перший власник 120 тис.км 6 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
До вибору підходив дуже свідомо. Хотів змінити свій улюблений спортейж на сучасну машину. За кілька років проїхав десятки тест-драйвів – нічого не вражало. Випадково при тесті 3008-го побачив його. Проїхав та купив. Від авто завжди хочу радості при спогляданні, приємних відчуттів від знаходження в ній і звичайно ж насолоди від водіння. Авто виділяється з натовпу як зовні так і сучасною начинкою. Проїхав уже 115т витрата радує середній 5,9 л\100км. Багато їзжу між містами України та декілька раз по Европі. Середня, крейсерська швидкість на автопілоті 115 км/год. За 3 роки та 6 місяців жодного нарікання на авто. Завжди задоволення ввд водіння та сучасного вигляду. Не дивлячись на балку сзаду - подвіска дуже м'яка. Головне не переїзджати лежачіх поліцейских на швидкості, та не заходити в різкі повороти на неровній дорозі на швидкості. Комплектація дуже висока. Після купівлі, за допомогою спеціалістів та прошивки, відкрив такі опциї як автодальній, автопарковку та діагностіка шин. Всім раджу цей автомобіль особливо з дизелем 2л 180 коней та 8 ступеневим автоматом від aisin.
Едуард26 грудня 2023
Дивитись ще 7 відгуків про Citroen C5 Aircross →

1.8 Погано
дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
Перший власник 88 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я
1.8 Погано
  • 1 Керування
  • 1 Надійність
  • 1 Ціна
Що тут сказати??? Фіат є Фіат, чогось очікувати приємного не потрібно, але нажаль чомусь я очікував. У мене був тіпічний 1.4 двигун, відповім на популярне питання, цікавість це масложор! Перші 23тис я зовсім нічого не підливав, офіціал казав що мені дуже повезло, таких випадків 2 з 10, але потім чомусь лише після 23тис розхід масла почав рости, дійшло до того що перед продажем на 86тис я долив пів літра за 1008км. Продавати жалко було бо звик до машини, хоча мабуть більше бісила чим радувала. Для мене мінуси - двигун, от просто ворогу навіть не посовітую 1.4 бенз, розумієте це потрібно тільки поволодіти машиною, це не просто масложор, це ще для такої не малої по розмірам машини і відсутність динаміки, і розхід 6.5 для 1.4 я не скажу що це гарний розхід, у мене є з чим тепер зрівняти, але без реклами! Свого фіата продав перекупу, і то не місцевому, місцевий не хотів купляти, бо каже кому потрібен б/у Фіат з масложором і слабким двигуном??? Віддав за копійки але не жалкую, приколів дуже багато з ним, це потрібно якось сісти і без зайвих слів все описати, наприклад коротко вода в ніші багажника, наче і знайшли як затікає, герметиком замазали, але вона потім в іншому місці затікала, і це у всіх седанів проблема, я від цього взагалі в шоці був, коли купив осінню авто в салоні, в нішу не заглядав бо за прикол не знав, а потім взимку пробив колесо в мороз, до запаски....а там вода, вода в запасці кругом яка замерзла, ну це просто шок був. По запчастинам це зовсім не смішно що вони до Тіпо дорогі, я не вважаю це авто спустя 4 роки та 88тис км таким що на нього можна такі кошти вкидати наче це японець, чи німець, банально - перехідна рамка для магнітоли сенсорної коштує більше чим на Тойота прадо, Лексус і т.д, це не серйозно. Тому я би зараз щось інше брав.
Олег22 грудня 2023
Дивитись ще 70 відгуків про Fiat Tipo →

• 4 Ціна
З цією моделлю, випущеною в 2019 році, ви отримуєте потужний 2,0-літровий турбований бензиновий двигун зі 258 кінськими силами, що надає вражаючу динаміку і неймовірно приємні відчуття від керування. Цей автомобіль ідеально підходить для тих, хто цінує безпеку та комфорт. З полним приводом ви завжди будете впевнені в своєму сцепленні з дорогою, навіть у складних погодних умовах. Крім того, він оснащений передовими системами безпеки, такими як моніторинг сліпих зон, розпізнавання знаків та система утримання в полосі руху, що робить кожну поїздку максимально безпечною. Інтер'єр автомобіля розкішний і комфортний, з трьома зонами клімат-контролю та великою кількістю сучасних технологічних можливостей. Наприклад, ви можете насолоджуватися LED-оптикою, Apple CarPlay та великим електричним люком. Загалом, ця БМВ G20 заслуговує на увагу як справжнє представницьке авто з усіма сучасними фішками та розкішшю. Якби я міг, я би вперся за кермо цього автомобіля та насолоджувався б кожною миттю за кермом.
Илья15 вересня 2023
Дивитись ще 431 відгук про BMW 3 Series →

• 5 Ціна
Вчора купив B8 Alltrack 2019, Швед, 2.0tdi 190 hp. Попереднє авто продав B8 1,6tdi 2015 MT яке мав 4 роки. Але набридла механіка і трохи занизький. Перше враження - це звичайно потужність, 180км/ч не відчув як розігнався. На 1,6 це зайняло б часу, хоча вистачало на трасі. Комплектація одна з максимальних. Я не знаю авто які б я міг порівняти з Alltrack по динаміці, розходу палива, якості матеріалів і комфорту водія і керованості. Є такі функції як side assist і front assist, адаптивний круїз, фари максимальні з вирізанням зустрічних, Iphone легко перемістився на екран, трьох зонний клімат - вже класика для пасата, подвійний склопакет робить поїздку дуже тихою навіть на високих швидкостях. Висота зазначена виробником 175мм. Насправді це нижня точка десь між передніми колесами. Передній бампер - 200мм, задній 300мм. Поганого нічого писати не буду, бо щойно купив, але помітив що люди оглядаються.
Yura21 серпня 2023
Дивитись ще 9 відгуків про Volkswagen Passat Alltrack →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
якість матеріалів, витрати палива, шумоізоляція
Перший власник 390 тис.км 10.4 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Володію Прадіком 3-й рік з автосалону. Експлуатація: місто, трасса, бездор. На сьогодні, авто варто своїх коштів в порівнянні з іншими брендами. В драйві авто супер. Динаміка для обгону по трасі супер. Душе гарне налаштування АКП - в режимі S, одразу вмикається діапазон 1-4, що дуже добре на обгоні, підйомі, місту і бездорі, тому що вище 4-ї не перемикається. Є особливості їзди на автоматі, що сильно впливає на витрати палива: по місту - якщо тримати на акселераторі, то витрати до 13 літрів; якщо агресивно, від світлофора до світлофора, то витрати до 9 літрів; по рівній трасі на 115 км/год в межах.8,4-8,6 літрів. Якщо їхати 60 км/год, то витрати 7,2 - 7,6 літрів. Менше ніяк, хіба що згори. Таким чином, Тойота обманює споживачів. Дуже погане ЛКП - під ручками великі потертя, такого навіть в жигулях не має. Після поїздки в ліс все авто в подряпинах навіть від кущів. Пластик салону дуже не якісний. Любий дотик залишає подряпини. Авто без антикору і шумки. На рамі з'являються рижики вже після 1 місяця експлуатації в дощову погоду. Пришлось зробити повну термо- і шумоізоляцію, антикор кузова, рами, днища і скритих пазух. Все це влетідо в додаткових 140 тис. грн.
Ігор16 червня 2023
Дивитись ще 20 відгуків про Toyota Land Cruiser Prado 150 →

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, ціна
4.0 Добре
  • 3 Керування
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
Просторный автомобиль. Дизайн норм. Простоват. Шумлизоляция плохая. 1.6 двигатель слабоват оказался почему-то. С кондером ехать машине тяжеловато, тяга падает. И парусность. При боковом ветре, ощущение, что машину снесет с дороги.
ROSTYSLAV MATIIKO04 червня 2023
Дивитись ще 111 відгук про Citroen C-Elysee →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
об`єм багажника, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Доброго дня. Механіка, 0,9 турбо, три циліндри. Витрата палива 6 місто, 5,5 - траса. Швидка, двигун не підводив, не ганяю, багажне віділення замале, для людини маленької комплекції місця в салоні достатньо, кліренс та підвіска ідеальні. За 4 роки жодного ремонту, лише планове ТО. На 60 тисячах міняли гальмівні колодки. Не гниє, жодних "рижиків".
Люда15 липня 2023
Дивитись ще 168 відгуків про Renault Sandero StepWay →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону
Перший власник 56 тис.км 7 л / 100 км Подорожі
  • 4 Ціна
Купував новим у салоні. Це було моє перше власне авто. Загалом, дуже сподобалась підвіска, надійність, вартість обслуговування. Адекватний розхід палива, ненапружуючись і неекономлячи десь 7 л 95го у змішаному. Брав таке авто для міста з рідкими виїздами на трасу - такою вона і є. Але, з цією підвіскою та кліренсом не старшно і на бездоріжжі. З мінусів: - варіатор, через нього розхід помірний, але він робить авто майже повзучим, при цьому шумить - збірка салону і якісь матеріалів, трохи вище за рівень логана - мене весь час щемили та підрізали на дорозі, це настільки дістало що вирішив змінити авто
Сергій Гулько27 травня 2023
Дивитись ще 199 відгуків про Nissan Juke →

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування
  • 4 Ціна
Ця мащина, це просто те на чому повинен поїздити кожен чоловік хочаб раз у свому житті. Дуже потужна, любе випереджиння чи обгін тобі по плечу, там де інші очікують, ти робиш, і це все на звичайному режимі... на Спорті, таке відчуття наче перед машини реально припіднімається. В місті теж купа переваг: наприклад коли треба швиденько кудись перебудуватись, то ось ти уже тут. Про звучання мотору, то окрема пісня, тут не потрібен кастом вихлоп, чи стейджування, воно гарчить так, що ніхто не залишиться байдужим до цього. Нарахунок мінусів це особисто для мене занизький кліренс, але що ж я хотів беручи спортивне авто. Проте навіть на ньому можливо проїхати роздовбані колійні дороги при певному досвіді, шкребучи защиткою + губою. Нарахунок витрати пального, ну а на що ви розраховуєте беручи подібне авто з таким об'ємом двигуна.
Назар Logged15 травня 2023
Дивитись ще 13 відгуків про Dodge Challenger →

Перший власник 50 тис.км 7.4 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Авто Peugeot 5008 купував у 2020 році, до цього мав Audi Q7, ці авто не дуже порівнюються, с початку здавалась не така м’яка підвіска як пневматична, але з часом швидко звик, сподобалось зразу оздоблення салону в GT line з 2х літровим мотором розхід 7,4 літри, машина дуже добре керується, достатньо дінамічна як для міста так і для подорожей на дальні відстані, авто задоволений, але відсутність повного приводу іноді не вистачає, коли багато снігу і хочеш припаркувати на узбіччі чи в місті де може засісти є ризики, але за три роки використання такий випадок був один раз коли поїхав на рибалку, якщо не ризикувати, то можно отримати багато приємних відчуттів, великий багажний відсік з складеними сидіннями другог ряду, також зручно в першому ряді пасажирське сидіння складається це зручно якщо треба везти щось довге.
Дмитро10 квітня 2023
Дивитись ще 44 відгука про Peugeot 5008 →

4.8 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, керованість
дизайн кузова, витрати палива
  • 5 Ціна
В связи с рожеднием ребенка искал кроссовер для семьи: бытовые поездки по городу, иногда выезд за город. Изначально рассматривал rav4, q5, посматривал краем глаза на кугу/эскейп. В преполагаемый бюджет помещашись очень простенькие ауди, с минимальным обвесом но изрядным пробегом. После просмотров вживую рав4 не понравились салоном и посадкой. А форды были вычеркнуты после изучения безопасности. Форестер подвернулся буквально случайно. Я не скажу что это была любовь с первого взгляда, но точно он заинтересовал. Тем более что за приемлемую цену выходил автомобиль с небольшим пробегом и хорошей комплектацией. Да и судя по отчетам институтов изучения безопасности форик показывал себя очень даже достойно при имитации столкновений. Одним словом, выбор был остановлен именно на нем. После полугода эксплуатации средней интенсивности в однозначные плюсы можно записать следующее: - просторный салон и просторный багажник, места пассажирам хватает и спереди и сзади, а в багажник запросто помещается все необходимое для семьи с маленьким ребенком. - великолепная обзорность - с водительского места видно всё, стойки не мешают, зеркало заднего вида не висит на слишком низко, торпедо не задрано. Кроме того, верхний экранчик с доп. инфо очень удобен, чтобы не отвлекаться от дороги переводя взгляд вниз на центральный экран. - двигатель резвый и отзывчивый. Автомобиль хорошо реагирует на педальку газа. Управление и контролируемость тоже хороши. - Высоты клиренса для города и бездорожного пригорода хватает с головой, проехать можно почти везде без опасений прочеркать пузом. Фирменный полный привод наверное тоже хорош, но сильно я пока не заезжал, проверить ни его ни х-mode не довелось, поэтому сказать нечего. - очень крутая система предотвращения столкновений и аварийного тормоза, уже пару раз спасала в глупых и опасных ситуациях. Теперь к минусам: - очень неприятный расход. В городе зимой с прогревом и пробками у меня доходило до 13.6 л/100км. Как никак за двигатель 2.4л и неотключаемый полный привод надо платить - эргономика салона оставляет желать лучшего - местами просто диву даешься от непродуманности некоторых элементарных вещей - например ниша для мобильного под центральным экраном проектировалась из расчет под телефоны 10летней давности. Ни один современный смартфон туда не ложится, слишком мало места. И это я говорю о среднем формфакторе, а не о 6-7дюймовых лопатах. - В предтоповой комплектации отсутствует передняя камера и даже передний парктроник. В европейцах есть камера в правом зеркале для осмотра правого крыла \и говорят даже очень удобная\ но в моем "американце" каждый высокий бордюр или парковочный ограничитель типа "полусфера бетонная" становились целым челленджем пока я привыкал к габаритам \так до конца и не привык\. - не самая лучшая обесшумка салона. Особенно если сравнивать с некоторыми немцами. В общем и целом - я очень доволен фориком. Пожалуй, в своем классе это один из самых оптимальных вариантов по соотношению цена-качество.
OT TT25 березня 2023
Дивитись ще 583 відгука про Subaru Forester →