Kia 665 відгуків про Kia Sportage

якість збірки, простір салону, керованість, дизайн кузова, дорожній просвіт

якість матеріалів

Дивитися всі вживані Kia Sportage

об`єм багажника

гарна надійна машинка, за 16 років експлуатації на 162й тисячі поміняв стійку стабілізатора ліву, через пару тисяч і праву. нові стійки погані більш 5 тисяч не проходять, тепер знайшов посилені з гарантією до 50тис. буду ставити, скільки проїду напишу. своєчасна заміна масел, грм тобто розходніков. витрати пального по різному, залежить від якості пального, режиму їзди. бензин 9-10 місто, газ 10-11, змішаний і того менше. комфортна, дуже легко сідати і виходити, седіння високо і не потрібно вистрибувати щоб вийти з авто. гарний обзор. на повному приводі вилізе з грязюки. в снігу трохи важко, горне сніг защитою двигуна, піднімається вверх і колеса втрачають зацеп з грунтом. Вихід простий якщо пройти впереді протоптати під колію слід ногами, але снігу стало менше. на дорозі стійка, резина 235х60х16 корея виходжує не менш 80тис.добра машинка, але вже трохи старенька, в гарному стані, думаю ще стільки проживе, до 500тис. Як поставив газ, запасне колесо в багажнику зменшився обєм, але це не той недолік,що може бути як мінус... без фото. Зараз купив би такий новий, але вже не випускається.

динаміка, шумоізоляція

Всім доброго дня, хочу залишити відгук про досвід володінням Спортедж. Машина дуже надійна, дійсно гарний помічник у повсякденній роботі і поїздки з сім'єю - універсальний варіант при вимогах: сучасність, надійність, кліренс, прохідність, паркування де завгодно, габарити, простір в салоні і т.д. Взагалі я 2-й власник, купив на 165тис.км. за 18$ в предмаксимальній комплектації BUSINESS і жодного разу не пожалкував! Авто чесне + модне - зовнішній вигляд просто надихає + доволі економічне 10-11л бенз або 12-13л Газ. Ходова відпрацьовували добре, без нарікань, двигун і АКПП працюють тихо і без турбувань. Всі електричні агрегати на 5+! Підсумки: Що дуже сподобалось так це ціна АВТО - бо найближчі конкуренти на 2-3 тис $ дорожче, хоча теж саме по суті, і обслуговування - я особисто капот взагалі не відчиняв, тобто масло + фільтри тільки на СТО по пробігу. Продав тому, що вийшла нова модель Спортедж в 2022р! Що не сподобалось - я вибрав колір Білий+перламутр, він мені подобайся найбільше, але як виявилось на практиці, то бітум мене просто замучив! Треба мити кожний тиждень використовуючи антибітум обов'язково, якщо цього не робити - то плями перетворяться в жовтізну і їх вже ніяк не прибереш [тільки полірувати або перефарбовувати]! Фініш: порада - якщо Ви зупините свій вибір на Спортедж, то беріть сірий, червоний або синій колір; новий в салоні краще брати дизель [тільки 2,0 і від 2018р - бо вони вже ідуть на 8ст АКПП], а якщо б/у - то тільки бензин 2,0 [інші не їдуть взагалі], хоча на трасі йому трохи і цього малувато - зате дуже надійний двигун міліонник і АКПП айчіновський гідротрансформатор 6ст! Всім гарного вибору і приємного користування!!!

Kia Sportage 2007

дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Дуже приємне і надійне авто. Ні разу не підвело. В обслуговуванні не дороге. Високий кліренс і повний привід дає можливість відчувати себе впевнено як на дорозі так і на бездоріжжі.Але є і недоліки- це стійкість кузова до корозії. Особливо на днищі авто. По шумоізоляції теж не все добре - чутно роботу підвіски навіть коли вона в ідеальному стані. Допомогла шумоізоляція колісних арок.Якщо не брати до уваги вище вказані недоліки- то авто за свої гроші влаштовую на 100 %

Kia Sportage 2006

Kia Sportage 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

гальма, шумоізоляція

230 тис.км 8.7 л / 100 км Сім'я

Пройшло вже два місяці після продажу. Можна робити певні висновки. По порядку:
1. Дизайн на свій вік досить непоганий, що всередині, що зовні. Більш брутальна ніж брат Тусон. Є питання по ергономіці салону, але не критично.
2. Надійність, тут все відносно і залежить як від попереднього власника і від стану самого авто. За більш ніж два роки було замінено розхідники і певні деталі по ходовій. З двигуном проблем не було.
3. Зручність в користуванні. Ганяв кожного дня, є питання до роботи підвіски, вона собі просто стукає, навіть якщо повністю перебрана, так вона працює і треба бути до цього готовим. Керується добре, але з правильними шинами і тиском в них. Не для обгонів, хіба з гірки. Все що за 120 не комфортно. В місці трошки незграбна, хоч і коротка але широка, парктроніки потрібні обов'язково. Багажник ок, особливо при складених сидіннях, окрема дяка корейцям за складне сидіння переднього пасажира, але за регулювання керма тільки по висоті хочеться по руках надавати. На бездоріжжі непогано, за весь час користування застряг один раз в снігу, і то через недостатній кліренс. Запчастин багато і різних, здебільшого брав оригінал, ціни адекватні. Зазвичай все є в наявності. По витраті палива, 70/30 траса/місто. В середньому літом 8.2 на 235/60/16. Зимою на 215/65/16 десь біля 8.6. Тиск в шинах 2.3-2.4.
Тепер про погане. Саме страшне що з нею може бути це корозія, особливо по днищу. Стикнувся з частковою заміною лонжерону заднього, бо згнив. Датчик АБС згнив, ручки відкривання багажника і скла - згнив механізм, всі болти підвіски закисають що просто жесть. Навіть за пів року. Вібрація при наборі швидкості, піввісь передня добрий день. Два рази міняв гофру, хз чо горить. Закисає задній двірник, тут тільки розбирати, чистити механізм і змащувати силіконом.
Якщо ви дочитали сюди, можна і висновки зробити. Хочеться коросовер за малі гроші - можна брати. Але тільки після повної перевірки на СТО, особливо на корозію і при наявності толкового майстра для подальшого обслуговування. Обов'язкова моральна готовність до зварювальних робіт. Навіть якщо є антикор на днищі, не факт що під ним все ок. Краще дивитись після 2008 року, там вони щось зробили з кузовом, не так швидко гниє. Але не потрібно забувати, що це вже не нова машина. Всім добра, надіюсь комусь стане в нагоді цей відгук.

Перший власник 35 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобілем володію півтора роки, за цей час проїхав 35 тис. км. З плюсів хочу відзначити приємну витрату палива - 7,8 л/100км. всередньому, раз на 2/3 тижні їжджу по трасі 200 км., весть інший час авто використовується в Києві. За час володіння, авто мене жодного разу не підводило, роблю планові ТО кодні 15 тис та раз на 7,5 тис замінюю мастило з фільтром. Підвіска досить енергоємка, проте як на мене трохи тверда, хоча для кросовера це додає впевненості у поворотах на швидкості. Шумоізоляція салону середнього рівня, проте комплектація автомобіля досить багата і загальний комфорт на високому рівні.
Лако-фарбове покриття, як у всіх японців та корейців не найкраще, на капоті та передньому бампері почали з‘являтися маленькі сколи, проте вони поверхневі і не дістають до металу.
Автомобіль дуже просторий та місткий, задні сидіння мають регулювання нахилу спинки. Динаміка у місті та на швидкості до 100 км/год достатня, проте за містом при обгонах і повній навантаженості потрібно аналізувати можливість автомобіля здійснити маневр.
Автомат досить плавний та гарно налаштований, у місті поводить себе просто відмінно, по трасі їджду на круізі і переводжу коробку в ручний режим, щоб зафіксувати передачу, не подобається що на підйомах автомат скидає передачу, а іноді і дві. При 100 км/год витрата аального 5,5 літра, проте через велику вагу авто та лобовий спротив витрата збільшується на 1 літр при кожних додаткових 10 км швидкості. Світло автомобіля доволі непогане, лінзоване, в парі з лінзованими туманками чудово освітлює дорожне покриття.
Мультимедійна система досить проста, проте карплей має все необхідне для комфортного користування автомобілем. Не подобається ліхтар заднього ходу, він лише один і недостатньо освітлює дорогу під час руху задом, проте камера непогана навіть уночі.

дорожній просвіт, шумоізоляція

108 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Выбор стал между Хундай Санта Фе, 2016,Туксон 2016, и Киа Спортадж, все авто были доставлены из Кореи , после тест драйва перечисленных авто ,и разницы в сумме +,-, большую роль не играла мне по характеру ,форме и мягкости и характеру ,2.0л дизель ,да рассматривал только дизельную версию и коробку автомат, душа легла к Спортаджу,,хотя и Хундай тоже скажу с уважением ,достойные машины,использую 3й год, текущий ТО масло ,Фильтра,, авто в салоне комфортное , дизайн удачный , расход в городе около 7.5 л дизеля .Машины из Кореи,цена и качество соответствуют ,положительные отзывы и доступные цены на комплектующие.Корейские авто уже давно заработали уважение и доверие ,делая авто качественно и адекватной ценой,хоть для многих внешность спорная , но дизайнера Питер Шрайер,который до Киа ,работал в Ауди, смог внести в концерн Корейских Авто красоту и колорит для современных авто

Kia Sportage 2018

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, шумоізоляція

Перший власник 66 тис.км 7 л / 100 км Сім'я

Купив автомобіль Кіа Спортедж 2018 рік,кузов 2019рік дизель1.6
Автомобіль проїхав 65 тис і відразу почалися проблеми:
Свєчі накала міняли вже на 40 тисяч,накрилася топлевна форсунка на 65 тисяч,по гарантії не поміняли,сказали гарантія на Топлевну систему лише 12 місяців,хоч при покупкі авто говорили гарантія 150 тис або 7 років,машина перестала їхати ,їхала на двох циліндрах,пригнав авто на сервіс,а там навіть не змогли найти причину.
Поїхав на сто не офіційне і там відразу знайшли причину і це була форсунка яку я купив за 14 тисяч грн і за свої кошти купував,хоч авто на гарантії і плачу КАСКО повне і обслуговую авто через 10 тисяч,потім через тисячу почав шуміти насос електро що в Баку ,вийшов з ладу,авто почало смикати.знову заміна за свій рахунок,хоч авто на гарантії ,тому не рекомендую.
Сам автомобіль подобається в керуванні,правда шумка дуже погана і звучання музики ніяке,руль почав старатися після 15 тисяч.

Kia Sportage 2021

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, вартість обслуговування

Перший власник 1 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

1,6 атмосферник, досить непогано їде, саме зараз притирається все, падає потихеньку витрата пального, бо як виїхав з салону - трохи здивувався середня витрата пального - 68,8/100 - зараз майже 1000 км - впала до 9,8, сподіваюсь що це не потолок.

Kia Sportage 2021

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

1 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Що я можу сказати про авто, яке придбав у м. Запоріжжя. Бензин 1,6 МКП комплектація Класик +, від комфорту відрізняється відсутністю клімат - контролю і ще якихось дрібничок. Перше, спочатку хотів дизель, але перші ж кілометри експлуатації показали, що бензиновий атмосферник з механікою нічим не гірше, а розхід в середньому від 6,1 до 6,5, місто - 9. Динаміка машини влаштовує повністю, кондиціонер налаштовується непогано, хто там розказує, що вона не їде, сідайте на Порше або на Х5, вона їде і їде досить добре.
ОКРЕМА тема гальма: їхав 100км/ч - попереду яма і як завжди зустрічна, стала як вкопана біля колодязя без проблем, екстрене гальмування на рівні перевірене на практиці... АБС працює.
За такої вартості машини мінусів, вони звичайно є, але я не бачу. На газ переробляти не буду, противник газу взагалі.
Що в місті, що за містом автомобіль маневрений на обертах від 2,5 тис. в міру динамічний і взагалі він мені подобається. Фаршу для мене особисто аж зайвий, салон радує, простору для задніх пасажирів достатньо, не Куга. Врешті решт це лише авто і його завдання перемістити водія з пасажирами з точки А в точку Б, з чим КІА СПДЖ 1,6 GDI з успіхом та комфортом справляється. З приводу шумки скажу так: коли вікна зачинені, ні греця не чути, навіть роботи двигуна до 2 тис. обертів взагалі. Звичайно, в процесі експлуатації може бути все, але будемо відвертими, - це залізо і воно все, включаючи бехи, тойоти та фольксвагени, ламається.

Kia Sportage 2010

Kia Sportage 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки

Слабая турбина. Обращать внимание на полный привод. Двигатель 150 л.с , надёжный и приёмистый. Слабая ЛКП.

Kia Sportage 2007

Дуже хороший автомобіль для сім\'ї. Влаштовує розхід газу 160 грн 100 км. Дорожній просвіт ідеальний! Дешеві ходові запчастини.

Kia Sportage 2019

Kia Sportage 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, витрати палива, керованість

Перший власник 29 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Очень классная машина за свои деньги. Да, дизайн не для всех, но со временем примыкаешь, и она даже нравится. Шикарное сочетание 2ух литров ого движка и 8‑ми ступенчатой коробки, не заметные переключения передач, отличная динамика и хороший расход по трассе на высоких скоростях. Шумки мало, ставил бы отдельно. Как и базовый звук очень посредственный. Ни разу не пожалел о покупке.

динаміка, витрати палива

якість матеріалів, коробка передач, шумоізоляція

Перший власник 70 тис.км 6.4 л / 100 км Поїздки в місті

Чудовий надійний та економний двигун. За весь час експлуатації лише один раз взимку не завівся - як виявилось уже на сервісі, полетіли свічки накалу. Замінили по гарантії.
В цілому чудове авто як для свого класу, шумоізоляція та музика на середньому рівні, світло достатнє, запас потужності на трасі також не підводить.

Kia Sportage 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Лучшая машина за свои деньги, ни разу не подвела, по обслуживанию и ремонту очень доступная, кузов не гниёт.

Kia Sportage 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 60 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Шикарный автомобиль. Мощный и без нареканий. Отлично ведет себя на трассе и в городе. Маневренный. Достаточно большой багажник.

Kia Sportage 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, простір салону

Надежный молодежный городской кроссовер! Изящный современный дизайн кузова, немного напоминающий Porsche покорил многие сердца!
Динамика на 2 литровом турбо дизеле достойная, можно с легкостью позади себя оставить большую часть авто со светофора.
Салон по - современному разработан и украшен неплохими материалами, много технологичный автомобиль с большим набором разной полезной электроники.
Дизеля очень экономичные и хорошо выхаживают до 250 тыс. км. без каких либо проблем при условии если вы их будете заправлять хорошим топливом.
Лакокрасочное покрытие не очень толстым слоем по кузову, сильно уступает Немцам, поэтому будьте очень осторожны на плохих мойках, лучше использовать бесконтактную.
Тормозная система быстро и хорошо срабатывает, авто рулится легко и достойно, клиренса хватает по городу с головой, за городом можно легко съезжать на сухое бездорожье.
Багажник не большой, но необходимое для семьи можно положить, места у задних пассажиров не очень много, но красивые изящные девушки с легкостью помещаются...
Шумоизоляция средняя, как и у всех Корейцев.
В целом авто стоит своих денег, на мой взгляд этот автомобиль идеальный для молодого парня возрастом до 35 лет со средним материальным достатком.

Kia Sportage 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, коробка передач, шумоізоляція

155 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Спортейдж был моим первым автомобилем, очень удачным выбором, умеренным в топливе, в обслуживании, очень динамичный, несмотря на небольшой объём, но за счёт турбины и механической КПП очень резвый. После двух ДТП должен сказать что кузов очень крепкий, точно крепче Шевроле Круз и Шкода Октавия в универсале? После мойки смотрится как Порше, поэтому очень тяжело найти замену в аналогичном ценовом диапазоне. Немного шумный на брусчатке, со временем появляются проблемы с переключением передач ну и конечно же пластик в салоне с годами начал скрипеть, это нормально, это возраст, если не обращать внимания на лёгкое редкое поскрипывание пластика и шум с улицы, следить за состоянием ходовой и коробки, то, как и я не захотите с ним расставаться. Всем рекомендую Спортейдж!

Перший власник 122 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Сімейний автомобіль в якому комфортно їздити. Економний по паливу, не дорогий в обслуговуванні. Зручний в керуванні. Знайти якісь суттєві мінуси складно. Звичайно це авто не преміум класу, проте свої функції виконує на відмінно

Перший власник 212 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Машинка просто бомба. По ходовим якостям, по мотору. Серйозних поломок за 13 років не було, лише розхідники. Кузов до корозії стійкий, жодного рижика.
Проходимось на гарній резині тіпа йокохами і кліренсом на висоті, але не в болото. Їздив весь час на всесезонні, лише по льоду стрьомно, а так без нарікань. Мотор на газу шепче, основне регулювати клапани вчасно і все.
За весь період експлуатації жодного разу не підвела.

Kia Sportage 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, ціна, шумоізоляція

Перший власник 15 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

покупали в салоне, после 15 тыс км авто напоминало ведро с гвоздями. Брызговики открутились и отпали, ремни стучали под обшивкой, все скрипело и стучало. Сборка ужасна, продали и забыли, как страшный корейский сон.

Відгуки про моделі КІА

Відгуки про КІА Спортейдж по рокам

Хочете придбати КІА Спортейдж та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Kia Sportage від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 665 відгуків відгуків про КІА Спортейдж будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.