Відгук Kia Sportage 2021

Позашляховик / Кросовер Кузов
Передній Привід
3-5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

Автомобілем володію півтора роки, за цей час проїхав 35 тис. км. З плюсів хочу відзначити приємну витрату палива - 7,8 л/100км. всередньому, раз на 2/3 тижні їжджу по трасі 200 км., весть інший час авто використовується в Києві. За час володіння, авто мене жодного разу не підводило, роблю планові ТО кодні 15 тис та раз на 7,5 тис замінюю мастило з фільтром. Підвіска досить енергоємка, проте як на мене трохи тверда, хоча для кросовера це додає впевненості у поворотах на швидкості. Шумоізоляція салону середнього рівня, проте комплектація автомобіля досить багата і загальний комфорт на високому рівні.
Лако-фарбове покриття, як у всіх японців та корейців не найкраще, на капоті та передньому бампері почали з‘являтися маленькі сколи, проте вони поверхневі і не дістають до металу.
Автомобіль дуже просторий та місткий, задні сидіння мають регулювання нахилу спинки. Динаміка у місті та на швидкості до 100 км/год достатня, проте за містом при обгонах і повній навантаженості потрібно аналізувати можливість автомобіля здійснити маневр.
Автомат досить плавний та гарно налаштований, у місті поводить себе просто відмінно, по трасі їджду на круізі і переводжу коробку в ручний режим, щоб зафіксувати передачу, не подобається що на підйомах автомат скидає передачу, а іноді і дві. При 100 км/год витрата аального 5,5 літра, проте через велику вагу авто та лобовий спротив витрата збільшується на 1 літр при кожних додаткових 10 км швидкості. Світло автомобіля доволі непогане, лінзоване, в парі з лінзованими туманками чудово освітлює дорожне покриття.
Мультимедійна система досить проста, проте карплей має все необхідне для комфортного користування автомобілем. Не подобається ліхтар заднього ходу, він лише один і недостатньо освітлює дорогу під час руху задом, проте камера непогана навіть уночі.

Олександр
14 вересня 2022