Jeep 2 відгука про Jeep Patriot 2013 року

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону

якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Jeep Patriot 2013

Jeep Patriot 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника

Хорошая машина за свои деньги. Торопиться в ней некуда не хочется, включил музыку и едешь неспеша

Jeep Patriot 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

шумоізоляція

Перший власник 140 тис.км 10.3 л / 100 км Сім'я

Отличный автомобиль.
Высокий клиренс, удобный салон.
Водительские сиденья просто супер. Легко управляется и хорошая маневренность.
Цены на запчасти не высокие. Все есть в наличии.
По городу расход топлива в спокойном темпе, без резких стартов 10 - 10.5 л.\\100 км. С резкими стартами - 13-14 л.
Единственный минус - днище авто не покрыто шумкой и гравитексом. Не знаю как оно будет на наших дорогах и поездках за городом.
Но у меня авто 2013 г. - днище чистое, коррозии нет вообще. Я влил в полости 3 баллона мовиля, на всякий случай.
Машина радует. Поездка на дачу, за город - вообще сказка.
Для меня единственно что неудобно - педали высоковато и нога устает в тянучке.
Машину рекомендую!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 39 відгуків про Jeep Patriot
  • Jeep Patriot 2015

Jeep Patriot 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, гальма, шумоізоляція

Кому потрібно 4×4 та мешкає за містом, машина просто ідеальна! Проблем із запчастинами немає більшість запчастин підходить від Аутлендера. Для комфорту потрібно встановити магнітола 10дюйм з камерою, обезшумити багажник, та встановити фаркоп чи крюк, якщо встрянете назад тягнути нізащо.Пічка, кондиціонер працюють на 5+. По комфорту, м\'ягка ходова, в\'ялка, м\'якше ніж у Дастера чи Хюндай IX35. Привід 4×4 класний, в Друга Дастер 1.5д МКПП, всюди куди їхали, їхали на рівних! ДВЗ масло не бере. Багажника вистачає. Мінуси. Я переїхав у місто, мій розхід суто по місту на короткі дистанції, садок, школа, робота-18-20л газу. Пласмаса в салоні затирається. Машина биток, безпека не стріляна із США. 2,4,4×4 АКПП.62т миль. Проїхав за 1,5р 20т.км. Замінив; дросельну заслонку, з АЛЛІ - 50$+ заміна 300грн, промазав графіткою 4 втулки стабілізатора, скрипіли -200грн, На авто ще їздить жінка, авто нам дуже подобається, рекомендуємо! Якщо Ви економщик та живете у місті, потрібно шукати гібрид чи дизель. Розхід без та з кондиціонером Траса- 9,5-11л газу Змішаний- 14л газу, траса/місто-40/60% Місто-18-20л газу. До розходу на заведення +- 1.5л бензину.

Вася Грицюк

Дивитися всі 587 відгуків про Jeep
  • Jeep Patriot 2015

шумоізоляція

134 тис.км 7.6 л / 100 км Подорожі

Машину обирала сама на аукціоні в США. Була з мінімальними ушкодженнями. Не хотіла "попадати" в ремонт Всі запчастини були замінені і пофарбовані. І я почала їздити. Машина нереально прохідна, я ні разу ніде не буксовала, їхала сміло і по снігу, і по грунту, і по траві. За рахунок легкої ваги машина не вязне, як її старші брати, повноцінні джипи Дуже легка в керуванні. Їздила на передньому приводі, що дає економію пального. Задній підключала тільки при необхідності. По салону все ідеально. Зручні шкіряні крісла, які легко почистити засобами догляду за шкірою. Місця більше, ніж в прадіку, на якому я перед тим їздила. Розклав сідушки і спиш, як на дивані. Дуже приємний бонус - ходова від мітсубіші. Все доступно, ціни не кусаються. Я замінила всі салінтблоки на поліуретан і забула про ходову. Кондіціонер, хоч і не клама, але працює прекрасно. А ще радує динаміка цього авто. Ні разу не давила газ в полік, хватало на всі обгони. Двигун взагалі без проблем. Крайслеровський атмосферник, надійний трудяга. Легко ставиться газ. Машиною дуже задоволена. Приходиться продавати, тому що то друге авто в сім'ї, потрібні гроші. Для тих, хто любить подорожувати, вести активний спосіб життя, полювання, рибалка, просто їздити по роботі, цей маленький міні-хамер буде дуже в пригді

Тамара

Відгуки про моделі Джип