Відгук Jeep Cherokee 2014

Більше 5 років Водійський стаж
6-12 місяців Час володіння
Оцінка авто
Плюси і мінуси

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Відгук

Моє авто має комплектацію Limited, що було для мене одним з основних критеріїв вибору cherokee. Я здивований, реальність взяла верх над очікуваннями. Особливо сподобалося дистанційне заведення, підігрів руля, підігрів і вентиляція сидінь. А також панорама та люк.
Авто не є надто габаритним, ~4,7м довжини, що дозволяє комфортно почуватися в місті. Великий кліренс - для мене трохи незвичний, іноді на горбистій місцевості затискаю зуби, а машина і не думає Черкаси днищем. Надійний атмосферний, середні ціни на запчастини та розхідні матеріали.
Хочеться зазначити шумоізоляцію, в салоні тихенько. Великий сенсорний монітор зручно.
Клімат двозонний і на задню частини виведений обігрів, діти не мерзнуть на відміну від попередньої машини.
Розхід по місту 13-14, але короткі дистанції і прогріви- це норм для такого мотору, хто бажає зменшити витрату ставить просте ГБО. Я задоволений.

Roman L
04 листопада 2020