2 відгука про JAC S2 2020 року

Мої відгуки →
4.6 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна
шумоізоляція
Перший власник 40 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті
4.6 Відмінно
  • 4 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Прочитав низку огидних коментарів. Несправедливо. Їжджу на авто кожний божий день. Обїздив всю Україну вздовж і впоперек. Авто на свої гроші і годі шукати. З мінусів це тільки жорскувата підвіска ззаду. На трасі це король. 180 їде без питань. Круїз контроль рулить. За час експлуатації взагалі нічого негативного не можу сказати. Я дбайливий власник, тому все робилось вчасно. Заміна масла в коробці, масло в двигуні по регламенту. Кожзам сидіння непогані. Перепробував багато тачок, тому кажу на опиті. Зверніть увагу на ціну авто і те шо він дає. Які можуть бути питання. Головне слідкувати і буде вам щастя.
Игорь Черкашин25 грудня 2022

5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Покупал авто в прошлом году. На авто проехал не много но уже сложились впечатление до этого ездил на ЗАЗ Славута и Mazda 6. Двигатель экономный расход по городу если без жёсткой пробки 7-8л. По трассе от 5-7л. Как по мне даже газ не нужно ставить. В машине за время эксплуатации заменили один датчик давления это мелочь. По стоимости запчастей смотрел в интернете как для такого класса машины запчасти не дорогие. Выберал между Cherry Tigo 2 и Renault Sandero , что не понравилось в Чери мягкий метал и не понравилось как выглядит и старая коробка, по французу только двигатель турбо на автомате и автомат на одном сцепление и цена больше выберал только на автомате. Если так сказать за свою стоимость авто отличное не нужно от него требовать больше.
Сергей14 лютого 2021
Дивитись ще 8 відгуків про JAC S2 →