2 відгука про JAC S2 2019 року

Мої відгуки →
4.2 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, шумоізоляція
Перший власник 230 тис.км 6 л / 100 км Сім'я
4.2 Відмінно
  • 5 Керування
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
Придбав машину в автосалоні на Сирецькій в Києві. Брав машину в кредит ,працівники салону добрі та ввічливі допомогли в розв\'язання проблеми з кредитом. Авто брав для подорожей сім\'єю. Салон місткий , при моєму рості 185 сантиметрів місця достатньо і на задньому сидінні також. Дизайн салону та інтер\'єру машини гарний . Розхід палива помірний, навіть гарний газ ставити не потрібно. Є неподобство немає прошивки навігатора ,обіцяли що з\'явися ще у 2020 році, прилад для прив\'язки датчика тиску один на всю Україну і мандрує з одного сервісу до іншого вже рік не можу прив\'язати замінений датчик до комп\'ютера. Періодично виникають проблеми з читання флешки. Дорожній просвіт гарний . Нестача підсвітки бардачка , завузький підлокітник, середнє дальнє світло, але виручають протитуманні фари, погана шумоізоляція .
Дмитро08 січня 2022

3.4 Добре
  • 5 Керування
  • 1 Надійність
  • 5 Ціна
Итак поехали.Jac s2.пробег 56 тысяч.Полетел подшипник ступицы на переднем колесе,второй месяц жду от официального дилера его.Кормят неделями.Делайте выводы сами.
Сергей 05 жовтня 2021
Дивитись ще 8 відгуків про JAC S2 →