Hyundai 1 відгук про Hyundai Tucson 2003 року

якість збірки, гальма

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Hyundai Tucson 2003
Hyundai Tucson 2003

Hyundai Tucson 2003

якість збірки, гальма

Купил Туссона 1.09.2004 г. Наездил 135000 км. проходил все ТО. После больших морозов 25-30 градусов ( машина стоит у дома) в 2006 г. весной потекли все амортизаторы. На 100 тыс км. обнаружили теч в раздаточной коробке. Сальник стоит 500 руб. работа 8500 руб. Уже поменял тормозные диски. Тормозные колодки передние меняю через 30 тыс км., задние поменял на 80 тыс.км. Форсунки чистил через 50 тыс. км.

Классный авто для своёй ниши кроссоверов. Динамика разгона при двигателе 2,7 хорошая.Тормоза отличные. Количество Туссонов на дорогах Москвы и области говорит об этом автомобиле само за себя. Езда аа скорости 130-150 км машина доставляет наслаждение.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 476 відгуків про Hyundai Tucson
  • Hyundai Tucson 2017

Hyundai Tucson 2017

Hyundai Tucson 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, вартість обслуговування

динаміка, витрати палива

2.0 бензин не їде взагалі. Витрата палива в місті з пробками або світлофорами космічна, навіть влітку, приблизно 13-14 л. Якщо без пробок 10-11 л. По трасі 8 л. Сподобалася тільки комплектація, багато приємних плюшок таких як вентиляція сидінь, підігрів передніх та задніх сидінь, підігрів керма, датчик світла, дощу, тощо. Хто їздив до цього на турбових моторах або дизельних буде в шоці, машина реально тупа. Автомобіль для пенсіонерів, яким немає куди поспішати і яких не цікавить витрата та ціна бензину. Не рекомендую.

Андрій

Дивитися всі 5352 відгука про Hyundai
  • Hyundai Kona 2021

Hyundai Kona 2021

Hyundai Kona 2021

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Перший власник 31 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Вважаю, що у цього автомобіля єдиний недолік - його у нас мало знають! Переконаний, що динамічністю, керованістю та оснащеністю за свою ціну, цей автомобіль здатен здивувати майже кожного, хто перший раз його спробує! Це скажений хот-хетч на мінімалках, хоч і у формфакторі кроссовера! Я знайшов його колись випадково, чисто як одну з найдешевши пропозицій на нашому ринку з повним приводом. Замовив майже в сліпу, після мінімально тест-драйву і бензинової і електричної версії, переживаючи тільки, щоб його розмір підійшов моїй сім"ї, та підвіска не укачувала моїх пасажирів. І тільки після того, як я зрозумів, що купив собі не просто черговий автомобіль, а чистий діамант, почав переглядати відеоогляди від блогерів з різних країн, щоб зрозуміти, "це тільки у мене такі щенячі емоції"? І от майже кожен розказує про "посмішку, яка сама собою з"являється на обличчі водія, кожен раз коли автомобіль з невимушеною легкістю виконує ту чи іншу задачу на дорозі". Тож я заспокоївся, так не тільки в мене. Це автомобіль в першу чергу для водія, який любить водити. Він дарує емоції і за них можна з легкістю пробачати твердий пластик в салоні, не дуже великий багажник та роботизовану КПП. Тим більше, що робот тут на стільки плавний і на стільки добре дружить з двигуном, що деяким гідротрансформаторам ще треба повчитися! Звісно проживе він, вірогідно, менше, але, враховуючи, що у світі таких автомобілів вже продано кілька сот тисяч, а негативних відгуків не особливо то й чути, цей робот я не вважаю мінусом. Таким чином, раджу навіть не дивитися в сторону битків з 2.0 атмосферником /у нас такі і не продавалися офіційно/, бо з ними Кона звичайний автомобіль. А правильна Кона - це саме 1.6 Турбо! І з ним вона така запальничка, яку не соромно рекомендувати!

Max Komisarenko

Відгуки про моделі Хюндай