Відгук Hyundai Tucson 2007

Позашляховик / Кросовер Кузов
Дизель Двигун
Більше 5 років Водійський стаж
1-2 роки Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Авто купив пригнане з Німеччини, стан був задовільний, тобто всі елементи були рідні і немальовані.сподобався великий кліренс і для такої машини вже хотів повний привід. Їзджу в межах міста, згодом зрозумів що він мені і непотрібний навіть зимою машина вишрібає переднім приводом будь де, це тільки лишні витрати по обслуговуванню його. Володів машиною рік, і скажу чесно ніде мене не підводила. Мотор працює відмінно, до солярки невибагливий.Кузов збитий, їде як одне ціле, без стуку і шуму. Між іншим хороша шумоізоляція+. Від\'їзд в рік по ходовій нічого неміняв. Вся витрата по авто це тільки масла і фільтра. Наїздив біля 12тис. Хто купляє раджу брати дизельне,будете задоволені розход пального і взагалі машиною. Все такі непогані корейські авто hyndai в їзді і обслуговуванні. Єдине що сильно затераються карти дверей по самій пластмасі і хотілось би мульте руль керування магнітолою

Юра
08 березня 2021