Відгук Hyundai Trajet 2005

Мінівен Кузов
Дизель Двигун
Передній Привід
2 (л) Об’єм двигуна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Усім доброго дня. Вирішив написати відгук про свій автомобіль, яким користувався 1,5 року та 80т.км. Купувався автомобіль після DODGE RAM VAN. Так що і порівнювати буду з ним. Перше враження за кермом Траджета - менше місця для водія (напевно корейці проектували для своїх співмешканців;), з моїм зростом 186 см. хочеться відсунути водійське сидіння далі, та вже нема куди і трохи низько підлокітник, але до цього впринципі можна звикнути. Не сподобалась конструкція передніх двірників, правий заходить на половину скла водія і залишає там бруний слід, як раз навпроти очей водія,що заважає оглядовості (пробував різні двірники і резинки до них- результат однаковий). В Траджета дуже винослива підвіска, про це всі пишуть і я повторюсь, дуже багато пробачає особливо на наших "Автобанах". Двигун дизельний 2.0 цілком надійний, якщо вчасни проводити заміну мастил (мені (а точніше авто) не пощастило з попереднім власником, який до цієї процедури ставився халатно). Середній розхід біля 6.2-6.5 л/100км. Проіздив я на Траджеті 80 т.км. Коли вирішив продати, почали їздити покупці з товщиномірами і виявилось, що авто бите в праву сторону та крашено, двигун "сапунить", та потрібно міняти сальники полуосі та лівий підшипник ступіци. На момент продажу у авто був пробіг 280т. Представте моє здивування, коли через день після продажу я побачив свого "старого друга" на сайті продажу авто із скрученим на 100 т. пробігом, на 1500 у.о. вищою ціною і з завіренням, що не бита. Дуже сумніваюсь, що за день Траджет регенерувався. Так що при купівлі будь якого автомобіля беріть із собою товщиномір, та людину, яка розбирається на авто та може щось підказати. Авто варте уваги, якщо в хорошому стані.

А
18 березня 2019