Hyundai Відгуки про Hyundai Excel 1994 року

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Hyundai Excel 1992

Hyundai Excel 1992

динаміка, витрати палива

Сім'я

Единственный плюс данного авто двигатель митсубиси 1.5, очень тяговит и бодр. Гниёт сильно, особенно днище. Возможно попалась неудачная, но нормально на ней я так и не поездил. Ремонт за ремонтом. Можно было заехать во двор днём своим ходом, а к вечеру не заведётся хоть тресни. После 100 км/ч вы её слабо контролируете.

Алекс

Дивитися всі 5352 відгука про Hyundai
  • Hyundai Sonata 2013

Hyundai Sonata 2013

Hyundai Sonata 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

150 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Чудове авто. Це вже 3тій гібрид в в сім'ї, тому є з чим порівняти. До цього був Хонда акорд гібрид. В порівнянні з акордом, в Сонаті більше місця в салоні, комфортніша підвіска і краща музика. В акорда трохи менший розхід на літр півтора. Також обслужка сонати дуже дешева. Можна брати запчастини по оригіналу а вартість буде така сама як в інших марок аналоги. Якихось мінусів не виявив. Єдине що трошки підняв кліренс - на 1,5 см. Конструкція встановлення проставок дуже проста і правильна, не впливає на ходові якості та не убиває аморти. За свою ціну це найкращий варіант гібриду. Адже вона в одну ціну з пріусами, але це зрівняти пріус і сонату це небо і земля у всіх планах, що по комфорту що по матеріалах. Пріус чисто таксішна тєма.

Андрій

Відгуки про моделі Хюндай