Hyundai 3 відгука про Hyundai Elantra 2015 року

4.9

дизайн кузова, якість збірки, динаміка, коробка передач, об`єм багажника

Низька оцінка керованості
Власники цих автомобілів вважають їх незручними в керуванні

Дивитися всі вживані Hyundai Elantra 2015

Hyundai Elantra 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Дуже сподобалось авто, добре виглядає, гарна керованість,
великий багажник, гарна комплектація, економна, дешева в обслуговуванні, за кермом не втомлююсь на довгі відстані.
Є й мінуси звичайно: це, мабуть, шумоізоляція, хіба що в такому класі всі такі, питання з кліренсом вирішив приставками за 600 гривень.
Авто надійне, розхідники дешеві навіть на дилері.
Беріть, не пожалкуєте

Hyundai Elantra 2015

Всё классно! 3 месяца назад я купила новую Эльку, а соседи Шкоду. Пробовали ездить на обеих машинах. Моя удобнее и в управлении и салон лучше, и багажник. А красивая какая Элька по сравнению со Шкодой))) В итоге соседка вымогает у мужа Эльку.

Лакокрасочное покрытие слабое. Ну ооочень тонкий слой (((

Умница, красавица. Клиренс нормальный - это то, чего я больше всего боялась. Нет, без проблем. Даже в базовой версии нормальная машина. Денег своих стоит. Говорили, раньше на Элантра зад болтало на скорости. Видно, доработали. Шумоизоляцию улучшили. Электроника пока без проблем. Аудиосистема отличная.

Hyundai Elantra 2015

Прекрасный автомобиль. Предсказуемый, не ломкий. Купил год назад. Никаких проблем. Ощущения такие как будто я только что сел за руль нового авто.

Балку уберите и цены не будет этому авто

Дивитися всі 571 відгук про Hyundai Elantra
  • Hyundai Elantra 2007

Hyundai Elantra 2007

Hyundai Elantra 2007

Ходова не дорога в ремонті. Корейська зборка качество нормальне салон просторий не рипить не скрипить.Кузов оцинкований не ржавіє виглядає гарно.Легка в керуванні ,не великій розхід газу на автоматі 11 л.,в городі.

діма

Дивитися всі 5240 відгуків про Hyundai
  • Hyundai Santa FE 2010

Hyundai Santa FE 2010

Hyundai Santa FE 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

Універсальне авто.Все працює.Запчастини дешеві, проблем немає.Чудово підходить під ГБУ.

Володимир

Відгуки про моделі Хюндай