Honda Відгуки про Honda Squash

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3610 відгуків про Honda
  • Honda Legend 1991

Honda Legend 1991

Honda Legend 1991

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, ціна, шумоізоляція

керованість

Легенда. Завжди привертає увагу поціновувачів старих авто. Двигун надійний, щоб його поставити на коліна треба постаратись ще Ціна ланоса, але в мільйон разів краща за нього по всім параметрам В повсякденному житті дуже зручний автомобіль, розхід 13 газу по місту. Звісно можна і 20 їздити, якщо хочеться повеселіше, але я десь за рік звикнув і став їздити по пенсіонерські. Динаміка, така що позаздрять нові потужні авто, простий атмо двигун на 200+ к.с. Їде до 100 за 6.9секунд, і це без чіпа З мінусів єдине погана оглядовість при паркуванні, бампер передній і задній ніби окремо від машини, при тому загальна довжина авто 5 метрів, не дуже зручно в дворах паркуватись, але можна звикнути По обслуговуванню я би не сказав що дуже дороге авто, дорожче звісно, за жигулі, але не дорожче за бмв, мерседес тих років. В мене форд фієста 1.4 бенз на СТО забрала більше грошей за півроку просто по обслуговуванню ніж хонда за два роки. І на мою думку при такій потужності мала би бути якась інша база автомобіля, в поворотах на швидкості майже завжди на межі зносу, можливо це тільки мій екземпляр такий, але по зрівнянню з хетчбеками це машина щоб їздити тільки прямо

Тимур Макаров

Відгуки про моделі Хонда

Хочете придбати Хонда Скваш та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Honda Squash від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про Хонда Скваш будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.