Honda 1 відгук про Honda NX 650 Dominator

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

гальма

Дивитися всі вживані Honda NX 650 Dominator
Honda NX 650 Dominator 1993

Honda NX 650 Dominator 1993

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

гальма

66 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Для мота, не буває поганої дороги!!!
Не примхливий, надійний!
Одним словом Хонда!!!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3610 відгуків про Honda
  • Honda Civic 2009

Honda Civic 2009

Honda Civic 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, об`єм багажника, шумоізоляція

190 тис.км 6.2 л / 100 км Сім'я

Володію 2 роки. Машина на кожен день. Вартість обслуговування при тому що запчастини купляти оригінальні або дуже наближено до них не є великою Розхід палива реальний : 5.5 - по трасі 6.1-6.4 місто літом 7.2-7.8 зима місто Але всі чудово розуміють що все залежить від стилю їзди. Динаміка в неї по місто більш ніж достатня, керованість 5+. Єдиний мінус як на мене це варіаторна коробка передач,хоть в мене проблем з нею не було , але хотілось щоб був класичний автомат. В цілому дуже задоволений авто.

Yuriy Lialuk

Відгуки про моделі Хонда

Відгуки про Хонда НХ 650 Домінатор по рокам

Хочете придбати Хонда НХ 650 Домінатор та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Honda NX 650 Dominator від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Хонда НХ 650 Домінатор будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.