Honda 1 відгук про Honda DN 2010 року

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Honda DN 2010
Honda DN 2010

Honda DN 2010

Удобный,комфортный Хорошая управляемость Надёжность Долгая служба Проблем с эксплуатацией нет

Для меня нет минусов

Купил я этот мотоцикл в 2014 и проездил на нём 3 года, всё это время он меня полностью устраивал, отличная управляемость, хорошие ходовые качества, даже поездить на нём быстро можно, я люблю быструю езду и этот мотоцикл мне пришёлся "по вкусу" то что нужно для меня. Проблем с этим мотоциклом у меня особенно не было. На большой скорости примерно от 130-140 нужно пригибаться ибо сдувает сильным порывом ветра. Мотоцикл хорошо держится на дороге даже в дождливую погоду, на нём удобно куда либо добираться, сидеть на нём удобно и хорошо. Двигатель и все технические характеристики остаются в хорошем состояние даже при 3 годах использования, а дальше не знаю, но думаю, что этот мотоцикл прослужит и дольше. Всем кто собирается покупать мотоцикл, советую покупать именно этот мотоцикл.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 2 відгука про Honda DN
  • Honda DN 2007

Honda DN 2007

Honda DN 2007

Отличный аппарат

Не нашлось

Приобрёл я это чудо 2014 году долго четал о нем и наконец выбрал на авто ру подходящий по цене вариант съездил посмотрел в живую мне очень понравился мне предложили заделать предоплату и мне превезут его домой и на месте выпишем договор купли продажи на этом и решили. В выходные мне его привезли как и обещали выгрузили из микроавтобуса расплатились и наконец он мой. Первое время у меня небыло категории катался неподалёку потехоньку привык сначала показался очень тяжёлый потом уже ездил как на велосипеде почти до полной остановки не куда не валится очень сбалансирован через 2 недели здал на категорию экстерном и начал ездить на работу с области ехать 90км добирался за 40 минут при любых пробках дорогу держит очень хорошо акпп просто работает отменно за 4 сезона кроме того как замена масла и колодок нечего не делал. Едет 190 при моем весе 80 кг единственно не комфортно ехать после 140 нужно пригибаться сильный порыв ветра не удержатся за руль. Очень мягко на нем некогда ничего не отбивал если поподал в ямки. Брал я его с пробегом 16000 и в этом году продал с пробегом 55000 ни каких нариканий с работой акпп и двигателя небыло зимой стоял просто под навесом весной подключал Акб и он завалился с первого раза. Продал лишь из-за того что исполнилось 10 лет решил продавать чтоб совсем не потерять в цене парень кто купил тоже очень доволен. Конечно мотоцикл не для гонок а для повседневной езды подходит идеально открывал сезон в мае и заканчивал ездить в конце сентября все 4 сезона которых он был у меня в любую погоду благо купил комбинезон даже в сильный дождь держит дорогу иногда скользит на разметке.

Ridg444

Дивитися всі 3609 відгуків про Honda
  • Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

Несправедливо мало відгуків на це покоління Фітів - Джазів, спробую хоч частково виправити. Майже всі Фіти цього покоління ввезені в Україну з Америки, здебільшого це битки з аукціону Копарт, але мій автомобіль 2019р. – досить рідкісний виняток, його привезено з Японії цілим з пробігом аж 5тис км. Був праворульним від народження але переобладнаний як вимагають закони України на лівий руль. Вже три роки машиною просто насолоджуюсь. Сукупність опцій саме моєї машини абсолютно задовольняє – повний привід AWD, адаптивний круїз, безключовий доступ, кліматконтроль, підігріви сидінь-дзеркал-стекол включаючи лобове, LED оптика, утримання в смузі руху завдяки камері і опції безпеки завдяки радару -екстрене гальмування -тьфутьфу покищо не знадоблялись, всілякі помічники для стабілізації руху і гальмування, економічний режим і ще купа хондовських технологій, скажімо вібрація руля при ослабленні хвату на визначений час… Варіатор, - дуже подобається – їзда наче на дитячій машинці, набір швидкості плавно без жодних клацань. Деякі покращення зробив сам – на додаток до задньої камери поставив три додатково – спереду і в бокові дзеркала, тож паркування і зміна смуги руху стало зовсім просто, шкіра на руль і ручку, поличка в багажник, ще якісь дрібниці. Перевезення габаритного вантажу завдяки унікальній миттєвій трансформації сидінь дуже зручно. Мені не вистачало в комплектації тільки рейлінгів, тому сам обладнав місцями швидкого монтажу поперечин під гумовими молдінгами -купив спочатку поперечини на дах за дверні пройоми, -не сподобались самим способом кріплення. Безумовно машина створена для міста – тут прекрасна динаміка і управління, габарити для зручного паркування і маневрування і при цьому просторний салон. Але і траса на цій машинці без напрягу – крім українських доріг зльотав до Нідерландів, ще раз до Хорватії, гірськими дорогами. Досить економічна. Найкращий розхід зафіксував 4,0 літра на 100км – це якщо 70-80 км/год тошнить. Десь 4,7 -5,2 л при звичайному для мене стилі за містом. По місту залежатиме від багатьох факторів, у мене десь плюсмінус 7 л. До речі вибору економного режиму їзди тут дуже допомагає кольорова і мнемонічна індикація на мультидисплеї. Які мінуси? – Досить жорстка, на поганій дорозі це відчувається. Малолітражка - саме моя з двигуном 1.3 і на трасі хотілось би кращої динаміки при рискованих обгонах, тому в таких випадках ставлю варіатор на положення «спорт» і вже звик. В цілому дуже збалансована і практична машина. Якщо вибираєте таке авто, порадив би – придивитись саме до рестайлінгу третього покоління, це роки 2017-2020, де були враховані дрібні недоліки початку випуску цього покоління з 2014р., покращена шумоізоляція і водозахист. Дуже рекомендую шукати з опціями Хонда Сенсінг: це адаптивний круїз, радар безпеки і т.п., бажано з безключовим доступом і варіатором -хоча є інша думка – механіка для любителів більш спортивного стилю їзди.

Анатолий

Відгуки про моделі Хонда