Honda 1 відгук про Honda CR-V 2019 року

Дивитися всі вживані Honda CR-V 2019
Honda CR-V 2019

Honda CR-V 2019

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Перший власник 7 тис.км 9 л / 100 км Сім'я

Приятный, функциональный автомобиль с просторным салоном. Все в мире относительно. Сначала, после БМВ 730 в Хонде все казалось, мягко говоря, недостаточно хорошим, но за 2 недели привык. Сейчас все нравится.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 544 відгука про Honda CR-V
  • Honda CR-V 1999

Honda CR-V 1999

Honda CR-V 1999

620 тис.км 13 л / 100 км Подорожі

Цей кросовер хоч і старенький, але достойний уваги. Салон бомба. Місця в салоні дуже багато. Перевозив речі до хатинки в селі: морозильну камеру 1.5 м. висотою, особисті речі, кухонні прилади, бензопилу, газонокосарка, плюс інструменти, балон для води 20 на літрів. Все влізло! Газовий балон стає на 42 літри. Витрати газу по трасі 10л. А тепер головне ця машинка проїхала там де я і не думав. Дорога в гори: пару місць були тяжкі, розмотані підводами та тракторами, але пройшла. Звісно ця машинка не для офроуду, але японці зробили ії на славу. По місту бере 15 газу. До цього був Форд С Мак 2008р, гарна машина. Але за пультом Хонди ні разу не пожалкував за ним, та і за іншими автівками що були. Буде можливість взять живу машинку, беріть і не думайте! Не дивіться на роки. С запчастинами проблем немає.

Валерий Панибратченко

Дивитися всі 3609 відгуків про Honda
  • Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

Несправедливо мало відгуків на це покоління Фітів - Джазів, спробую хоч частково виправити. Майже всі Фіти цього покоління ввезені в Україну з Америки, здебільшого це битки з аукціону Копарт, але мій автомобіль 2019р. – досить рідкісний виняток, його привезено з Японії цілим з пробігом аж 5тис км. Був праворульним від народження але переобладнаний як вимагають закони України на лівий руль. Вже три роки машиною просто насолоджуюсь. Сукупність опцій саме моєї машини абсолютно задовольняє – повний привід AWD, адаптивний круїз, безключовий доступ, кліматконтроль, підігріви сидінь-дзеркал-стекол включаючи лобове, LED оптика, утримання в смузі руху завдяки камері і опції безпеки завдяки радару -екстрене гальмування -тьфутьфу покищо не знадоблялись, всілякі помічники для стабілізації руху і гальмування, економічний режим і ще купа хондовських технологій, скажімо вібрація руля при ослабленні хвату на визначений час… Варіатор, - дуже подобається – їзда наче на дитячій машинці, набір швидкості плавно без жодних клацань. Деякі покращення зробив сам – на додаток до задньої камери поставив три додатково – спереду і в бокові дзеркала, тож паркування і зміна смуги руху стало зовсім просто, шкіра на руль і ручку, поличка в багажник, ще якісь дрібниці. Перевезення габаритного вантажу завдяки унікальній миттєвій трансформації сидінь дуже зручно. Мені не вистачало в комплектації тільки рейлінгів, тому сам обладнав місцями швидкого монтажу поперечин під гумовими молдінгами -купив спочатку поперечини на дах за дверні пройоми, -не сподобались самим способом кріплення. Безумовно машина створена для міста – тут прекрасна динаміка і управління, габарити для зручного паркування і маневрування і при цьому просторний салон. Але і траса на цій машинці без напрягу – крім українських доріг зльотав до Нідерландів, ще раз до Хорватії, гірськими дорогами. Досить економічна. Найкращий розхід зафіксував 4,0 літра на 100км – це якщо 70-80 км/год тошнить. Десь 4,7 -5,2 л при звичайному для мене стилі за містом. По місту залежатиме від багатьох факторів, у мене десь плюсмінус 7 л. До речі вибору економного режиму їзди тут дуже допомагає кольорова і мнемонічна індикація на мультидисплеї. Які мінуси? – Досить жорстка, на поганій дорозі це відчувається. Малолітражка - саме моя з двигуном 1.3 і на трасі хотілось би кращої динаміки при рискованих обгонах, тому в таких випадках ставлю варіатор на положення «спорт» і вже звик. В цілому дуже збалансована і практична машина. Якщо вибираєте таке авто, порадив би – придивитись саме до рестайлінгу третього покоління, це роки 2017-2020, де були враховані дрібні недоліки початку випуску цього покоління з 2014р., покращена шумоізоляція і водозахист. Дуже рекомендую шукати з опціями Хонда Сенсінг: це адаптивний круїз, радар безпеки і т.п., бажано з безключовим доступом і варіатором -хоча є інша думка – механіка для любителів більш спортивного стилю їзди.

Анатолий

Відгуки про моделі Хонда