Honda 2 відгука про Honda Civic 1991 року

якість матеріалів, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дорожній просвіт

Дивитися всі вживані Honda Civic 1991

Вот реально сплошные плюсы

Жалко будет продать

Почитал отзывы про свою машинку на этом ресурсе - ужаснулся. Девочки и мальчики, автомобиль Хонда Сивик Купе 7-го поколения в стоке выглядит так:И никак иначе! Годы выпуска с 2001 по 2005. В 2003 году - внешний рестайлинг. Производили где угодно, но только не в Японии. Моя приехала из Штатов, вот о ней и поговорим. Приобрёл в 2004 году и по сей день она со мной. Выглядит всё также стильно + лёгкий налёт внешнего тюнинга.2001 год выпуска на ручке. Двигатель 1,7 VTEC, 127 л. с., устанавливался только в комплектации ЕХ /максимальная/- легко, кстати, определяется по наличию люка в крыше. По данным Carfax владелец до меня, вернее, владелица, была только одна, и машинку она берегла. Так что информация по эксплуатации у меня, как говорится, из самых первых рук. Так вот, за 12 лет и 167 000 миль - 300 000 км, она меня НИ РАЗУ не подвела. В более-менее серьёзном ремонте была только дважды - пробило прокладку головки, но это болезнь чуть ли не всех Хонд, да запищал выжимной в сцеплении. В обоих случаях машинка благополучно доезжала до места назначения своим ходом и только затем на СТО. Мелочи типа шаровых или сайлентов делаю сам, считаю это расходниками, так как с нашими дорогами по другому и быть не может. В авариях побывала аж четыре раза, Хонда всё-таки, однако каждый раз дальше усилителей - это такие мощные балки под бамперами - проблемы не заходили. А вот на машины "партнёров по ДТП" иной раз было больно смотреть. Кстати, виновником не был ни разу.Сама аура машинки провоцирует на быструю езду, почти 130 лошадей на тонну веса да плюс VTEC, ещё не задушенный приставкой "i", и распластанный силуэт - ну как не газануть! Каждый раз, пересаживаясь с джипа, чувствуешь себя мальчишкой, хотя под полтинник почти. Жена боится одного на Хонде отпускать. Но сейчас не об этом. Подвеска у машинки жёсткая, центр тяжести низкий и крен в поворотах минимальный. Электрооборудование безотказное, лампочки только меняешь и всё. Эргономика водительского места такова, что преодолеть без остановки 200-300 км даже человеку в возрасте не составляет труда. Моторный отсек забит достаточно плотно, протереть стенку расширительного бачка, чтобы увидеть уровень, и при этом не измазаться - невозможно. Масло любит только родное, хондовское 5W30 /раньше 5W20/, в последнее время сильно подорожало, да и оригинал найти стало труднее. Звукоизоляция в стоке практически отсутствовала. Ну, то есть, она была, но и толку было немного. "Сверчок" под панелью приборов за всё время проявился только один, и тот плавающий, то есть - то нет. Багажник поистине огромен! Это просто надо видеть, цифры тут не помогут.Там, в глубине, это нормальный ящик инструментов "Apelas", для масштаба. Спинка заднего сидения разрезная откидывающаяся, если откинуть ещё и спинку кресла переднего пассажира, то можно перевозить предметы такой длины, что универсалы удавятся. Но не обошлось и без конструкторских косяков: дополнительный стопсигнал встроили в заднюю полку так, что можно только через заднее стекло бессильно наблюдать, как там скапливается пыль и грязь.Чтобы полноценно протереть это окаянное место, надо снять заднюю полку, а для этого задние сиденья, накладки стоек и даже заднюю акустику !!!А в общем и целом - супермашина, особенно в свете надёжности современных авто. И продавать пока не собираюсь!P.S. Особо глазастым - да, на баранке серебряный значок Хонды, нет, не выстрелит, отключена, потому-что езжу в очках, хочу я так.

Honda Civic 1991

якість матеріалів, якість збірки, керованість

проблемм особых не было поменял движок 2 месяца назад потомучто срезало шкив с каленвала так то движка была зашибись

я вообще от этой тачки аж тащщуся мне нравиться объем 1,5 литра но прёт лучше чем 2,0 литра с трассы не вылетает нормально входит в поворот 90градусов скорость 90-100,км в час только советую повторять такие манёвры на низкопрофельной резине на простой сам пробовал чуть не вылетел с трассы завертело закружило

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 750 відгуків про Honda Civic
  • Honda Civic 2018

Honda Civic 2018

Honda Civic 2018

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів

Володію автомобілем майже рік. Автомобіль купувався офіційно в Україні. Авто тихе в ходу, комфортне, непогана шумоізоляція для цього класу. Радують витрати пального - 7 - 7.5 л в місті, 6.5 - траса. Досить просторе та містке авто з комфортним заднім рядом. Дизайн досить футуристичний. Задня підвіска - "багаторичажка", що є рідкістю для класу. Обслуговую авто у офіційного дилера - вартість обслуговування влаштовує. Що хотів би відмітити з мінусів: - якість лакофарбового покриття дуже слабка - обов'язково клеїти захисну плівку хоча б на крила, капот, фари - ручка підлокітника на дверях обтягнута тканиною - досить швидко зношується і досить "тверда" - підлокітник - також тканина, помітно сліди використання - авто низькувате, особливо передня "губа" - багато жорсткого пластику в авто Заагалом на свою ціну - чудове авто, недоліки притаманні більшості конкурентів в класі.

Олександр

Дивитися всі 3610 відгуків про Honda
  • Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

Несправедливо мало відгуків на це покоління Фітів - Джазів, спробую хоч частково виправити. Майже всі Фіти цього покоління ввезені в Україну з Америки, здебільшого це битки з аукціону Копарт, але мій автомобіль 2019р. – досить рідкісний виняток, його привезено з Японії цілим з пробігом аж 5тис км. Був праворульним від народження але переобладнаний як вимагають закони України на лівий руль. Вже три роки машиною просто насолоджуюсь. Сукупність опцій саме моєї машини абсолютно задовольняє – повний привід AWD, адаптивний круїз, безключовий доступ, кліматконтроль, підігріви сидінь-дзеркал-стекол включаючи лобове, LED оптика, утримання в смузі руху завдяки камері і опції безпеки завдяки радару -екстрене гальмування -тьфутьфу покищо не знадоблялись, всілякі помічники для стабілізації руху і гальмування, економічний режим і ще купа хондовських технологій, скажімо вібрація руля при ослабленні хвату на визначений час… Варіатор, - дуже подобається – їзда наче на дитячій машинці, набір швидкості плавно без жодних клацань. Деякі покращення зробив сам – на додаток до задньої камери поставив три додатково – спереду і в бокові дзеркала, тож паркування і зміна смуги руху стало зовсім просто, шкіра на руль і ручку, поличка в багажник, ще якісь дрібниці. Перевезення габаритного вантажу завдяки унікальній миттєвій трансформації сидінь дуже зручно. Мені не вистачало в комплектації тільки рейлінгів, тому сам обладнав місцями швидкого монтажу поперечин під гумовими молдінгами -купив спочатку поперечини на дах за дверні пройоми, -не сподобались самим способом кріплення. Безумовно машина створена для міста – тут прекрасна динаміка і управління, габарити для зручного паркування і маневрування і при цьому просторний салон. Але і траса на цій машинці без напрягу – крім українських доріг зльотав до Нідерландів, ще раз до Хорватії, гірськими дорогами. Досить економічна. Найкращий розхід зафіксував 4,0 літра на 100км – це якщо 70-80 км/год тошнить. Десь 4,7 -5,2 л при звичайному для мене стилі за містом. По місту залежатиме від багатьох факторів, у мене десь плюсмінус 7 л. До речі вибору економного режиму їзди тут дуже допомагає кольорова і мнемонічна індикація на мультидисплеї. Які мінуси? – Досить жорстка, на поганій дорозі це відчувається. Малолітражка - саме моя з двигуном 1.3 і на трасі хотілось би кращої динаміки при рискованих обгонах, тому в таких випадках ставлю варіатор на положення «спорт» і вже звик. В цілому дуже збалансована і практична машина. Якщо вибираєте таке авто, порадив би – придивитись саме до рестайлінгу третього покоління, це роки 2017-2020, де були враховані дрібні недоліки початку випуску цього покоління з 2014р., покращена шумоізоляція і водозахист. Дуже рекомендую шукати з опціями Хонда Сенсінг: це адаптивний круїз, радар безпеки і т.п., бажано з безключовим доступом і варіатором -хоча є інша думка – механіка для любителів більш спортивного стилю їзди.

Анатолий

Відгуки про моделі Хонда