Ford 2 відгука про Ford Transit 1994 року

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування

Низька оцінка керованості
Власники цих автомобілів вважають їх незручними в керуванні

Дивитися всі вживані Ford Transit 1994

удобная в работе.

минуси я не вижу.

машина хорошая, управлять машиной очень лекго, ездиль я на ней окола года и зимой и летом, пока не попал в аварию. в тот день было не погода а стихия. обслуживание не дорого, мотор просто ракета, для моего каратыша.расход топлива 7.8 л. в салоне удобна камфртна, шумоизоляция хорошая, машина скорость набирает очень лекго. рулевое управление и подвеска ни разу не подвадили.за время эксплуатацые, ничего ни меняль разве что масло и фильтра. покупай не пожалеешь.

Ford Transit 1994

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування

никаких проблем

отличный автомобиль для работы очень простой в ремонте и очень надёжный. За много лет крупных поломок не было в основном замена шаровых , ступичных подшипников , трос сцепления и газа, торм. колодки один раз лопнула рессора ( неудевительно на перегруженной машине более 3 тонн попали колесом в хорошую яму ) . Машинка радует . Я с 18 лет как получил права ездию на фордах (транзит) ничего плохого сказать не могу.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 277 відгуків про Ford Transit
  • Ford Transit 2019

Ford Transit 2019

Ford Transit 2019

динаміка, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, ціна

Комерційні перевезення

Работал на нем в маршрутном такси несколько лет. Машину выдали 2019 года, еще на гарантии была, первый год прошел как по маслу, машина работала как часы, ТО только проходили и ходовую один раз заменили дороги у нас ужасные, только на танках ездить. Второй год начался с проблем со сцеплением, меняли сразу в сборе, две недели замена заняла. Спустя еще несколько месяцев начал двигатель троить, диагностика показала глубокие задиры на цилиндрах, капиталка затянулась почти на месяц. После ремонта снизилась мощность и увеличился расход горючки. Потом еще куча проблем была, с каждом годом все больше и больше мороки.

Людвиг

Дивитися всі 6465 відгуків про Ford
  • Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

коробка передач, вартість обслуговування

130 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже чудовий. Зручний салон. Доводилось спати в авто, де можна лягти в повний зріст. Дуже гарна динаміка. По трасі при швидкості 90 км/г менше 5 л, якщо швидкість 110 то 6-6.5 л. У місті рідко більше 7-8літрів. Проходимість дуже чудова. Багато хто пише про Павершифт. Хочу з цього приводу написати наступне: робот взагалі гарна річ, завдяки йому гарна динаміка та низькі витрати палива, але потрібно за ним слідкувати і вчасно міняти масло в ньому, що коштує немало тому в нас люди льють або погане масло, або тягнуть із заміною. Окремо хочу написати стосовно мого випадку. Придбав авто в zoom avto знаходяться в салоні інфініті, де приховали приховали дефект який вилився в 2.5т долларів.

Олександр

Відгуки про моделі Форд