Ford 2 відгука про Ford Transit пасс. 2001 року

якість збірки, витрати палива, динаміка, коробка передач, вартість обслуговування

якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Ford Transit пасс. 2001

Добротный,надежный,экономичный.

Недооценен потребителем.

Пользовался таким авто, как служебным, лет 10 время от времени . При должном уходе, никаких проблем. Все косяки по мелочам только от возраста.Цена-качество соответствует.

двигун, ходова, розхід топлива

невелика шумоізоляція

В мене такий автомобіль і я дуже задоволений двигун неубиваемий, новіші роки 2005,6,7,8... капризні двигуни, двигуни з 2000 року по 2004 рік двигуни супер...

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 41 відгук про Ford Transit пасс.
Ford Transit пасс. 2012

Ford Transit пасс. 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, коробка передач

237 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення

Не вибагливий до палива, але є відчутні витрати у використанні пального, якщо заправлятись на ОККО то бака вистачає на 1000 км. Найнадійніша ходова з передньопривідних автомобілів, у мене їх було два ні в одному ніразу не міняв ні шарових ні рульових тяг ні стойок, про зад взагалі мовчу. Гарний огляд дороги за кермом. Висока посадка.

Роман

Дивитися всі 6465 відгуків про Ford
  • Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

коробка передач, вартість обслуговування

130 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже чудовий. Зручний салон. Доводилось спати в авто, де можна лягти в повний зріст. Дуже гарна динаміка. По трасі при швидкості 90 км/г менше 5 л, якщо швидкість 110 то 6-6.5 л. У місті рідко більше 7-8літрів. Проходимість дуже чудова. Багато хто пише про Павершифт. Хочу з цього приводу написати наступне: робот взагалі гарна річ, завдяки йому гарна динаміка та низькі витрати палива, але потрібно за ним слідкувати і вчасно міняти масло в ньому, що коштує немало тому в нас люди льють або погане масло, або тягнуть із заміною. Окремо хочу написати стосовно мого випадку. Придбав авто в zoom avto знаходяться в салоні інфініті, де приховали приховали дефект який вилився в 2.5т долларів.

Олександр

Відгуки про моделі Форд