Ford 2 відгука про Ford Transit Connect груз. 2007 року

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону

дизайн кузова, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Ford Transit Connect груз. 2007

Ford Transit Connect груз. 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

250 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

Про авто можу сказати одне, Кращого авто для роботи не існує.
Служило вірою і правдою 7 років кожного дня на ньому розвозили власну продукцію ніколи не підводило, запчастини дешеві, саме авто не капризне, кузов міцний, двигун тяговитий,

Ford Transit Connect груз. 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, витрати палива, шумоізоляція

Чудове надійне авто, непідводило ніразу. Хотілося б менший розхід палива

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 17 відгуків про Ford Transit Connect груз.
Ford Transit Connect груз. 2017

Ford Transit Connect груз. 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, вартість обслуговування

4.6 л / 100 км Комерційні перевезення

Автомобіль дуже економічний як для вантажного витрати палива 4,5 на-100 км з нинішніми цінами на паливо це великий плюс гарний дизайн зручні крісла орієнтовні витрати на ТО 7-8 тис.гр.на50 тис.км.Якихось серйозних поломок за весь час користування не траплялось Усім рекомендую.

Виталий Муренец

Дивитися всі 6465 відгуків про Ford
  • Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

коробка передач, вартість обслуговування

130 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже чудовий. Зручний салон. Доводилось спати в авто, де можна лягти в повний зріст. Дуже гарна динаміка. По трасі при швидкості 90 км/г менше 5 л, якщо швидкість 110 то 6-6.5 л. У місті рідко більше 7-8літрів. Проходимість дуже чудова. Багато хто пише про Павершифт. Хочу з цього приводу написати наступне: робот взагалі гарна річ, завдяки йому гарна динаміка та низькі витрати палива, але потрібно за ним слідкувати і вчасно міняти масло в ньому, що коштує немало тому в нас люди льють або погане масло, або тягнуть із заміною. Окремо хочу написати стосовно мого випадку. Придбав авто в zoom avto знаходяться в салоні інфініті, де приховали приховали дефект який вилився в 2.5т долларів.

Олександр

Відгуки про моделі Форд