Ford 2 відгука про Ford Mondeo 1992 року

4.9

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач

Дивитися всі вживані Ford Mondeo 1992

385 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Я третий хозяин авто. полностью доволен прочитавотзвы полностью согласен от себя добавлю ко всем + ещо один это качество метала и надёжности силовых реек я на этом авто попал в ДТП розбив битонний отбойник и авто можно било восстановить но бил вопрос цени она биле практически 1500 $ и я решил купить другой тоже форд и тоже мондео только 95 года надеюсь он такой же надёжный мощний и не дорогой в обслужевани я рекомендую данний авто это трудяга длятрудяг...

380 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення

Использовал авто ежедневно всем доволен просторный салон вместительный багажник надёжен за 24 года вложил в него 40000 т не щитая резины и масла +- даже когда попал в дтп врезался в отбойник на скорости где-то 120 км машину розбил сильно подушки сработали и я остался жив чтож машина умерла а я живой здоровый ищу такую же есле авто то только форд

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 801 відгук про Ford Mondeo
  • Ford Mondeo 2011

Ford Mondeo 2011

Ford Mondeo 2011

6.5 л / 100 км Сім'я

Авто дуже зручне та містке. Вибирав як сімейний варіант - саме універсал. Що цікаво - Форд не розглядав, але після тест-драйву відмовився від Пассату і купив Мондео. По характеристикам авто однакові, але ця більше сподобалася. Зручніший багажник, чіткіше кермування. 2-літровий турбодизель дає впевненість на трасі, навіть з повністю загруженим авто. Витрати палива : місто 6,5-7, траса 5-6, в залежності від того,як швидко треба подолати шлях. Коробки-робот остерігався, але на гідротрансформаторі таких авто немає. І ось 220 тис - укоробка працює чудово, без якихось нюансяв. В цілому користуюся з задоволенням.

Максим

Дивитися всі 6465 відгуків про Ford
  • Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

коробка передач, вартість обслуговування

130 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже чудовий. Зручний салон. Доводилось спати в авто, де можна лягти в повний зріст. Дуже гарна динаміка. По трасі при швидкості 90 км/г менше 5 л, якщо швидкість 110 то 6-6.5 л. У місті рідко більше 7-8літрів. Проходимість дуже чудова. Багато хто пише про Павершифт. Хочу з цього приводу написати наступне: робот взагалі гарна річ, завдяки йому гарна динаміка та низькі витрати палива, але потрібно за ним слідкувати і вчасно міняти масло в ньому, що коштує немало тому в нас люди льють або погане масло, або тягнуть із заміною. Окремо хочу написати стосовно мого випадку. Придбав авто в zoom avto знаходяться в салоні інфініті, де приховали приховали дефект який вилився в 2.5т долларів.

Олександр

Відгуки про моделі Форд