Ford 2 відгука про Ford Escort 1982 року

вартість обслуговування, об`єм багажника, витрати палива, ціна

дорожній просвіт, дизайн кузова, динаміка, гальма, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Ford Escort 1982

Ford Escort 1982

якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, гальма, керованість, шумоізоляція

Простой экономичный автомобиль.для семьи хороший вариант, простой комфортный.

Ford Escort 1982

якість збірки, вартість обслуговування, керованість

Замучил 8-рочный карб,хотя жиклеры и рассеиватель от нивы 1.7.Кулиса коробки какая-то капризная.Запчасти некоторые под заказ,но не дорого.

Простой,надежный авто,как Калашников.Приобрел у рукастого и дотошного владельца уже доведенной до ума,всего за 30000р.Клиренс для наших низковат дорог.Подвеска дубовая,зато не укачивает.Дорогу держит как влитая и зимой и летом,никаких кренов в поворотах.В салоне тесно,но как-то уютно.Печка зверь,причем прекрасно управляется.Загнал к знакомому кузовщику ,облазили все,только что наизнанку не вывернули,не нашли вобще НИЧЕГО!!!Немного ржавчины на морде.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 166 відгуків про Ford Escort
  • Ford Escort 1993

Ford Escort 1993

Ford Escort 1993

Авто в чудовому стані на свої роки ,повалена оброблена,вібро ізольована,шумоізлірована, кондиціонер гідроуселітель,витрати палива не великі, і надійна, в далекі дороги їжджу без нарікань.

Виктор

Дивитися всі 6465 відгуків про Ford
  • Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

коробка передач, вартість обслуговування

130 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже чудовий. Зручний салон. Доводилось спати в авто, де можна лягти в повний зріст. Дуже гарна динаміка. По трасі при швидкості 90 км/г менше 5 л, якщо швидкість 110 то 6-6.5 л. У місті рідко більше 7-8літрів. Проходимість дуже чудова. Багато хто пише про Павершифт. Хочу з цього приводу написати наступне: робот взагалі гарна річ, завдяки йому гарна динаміка та низькі витрати палива, але потрібно за ним слідкувати і вчасно міняти масло в ньому, що коштує немало тому в нас люди льють або погане масло, або тягнуть із заміною. Окремо хочу написати стосовно мого випадку. Придбав авто в zoom avto знаходяться в салоні інфініті, де приховали приховали дефект який вилився в 2.5т долларів.

Олександр

Відгуки про моделі Форд