Ford 2 відгука про Ford Edge 2018 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника

якість збірки, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Ford Edge 2018
Ford Edge 2018

Ford Edge 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, ціна

Сім'я

Являюсь владельцем Kuga, собираюсь покупать второй автомобиль, большего размера. Ездил на данном автомобиле, ничего нового для себя не открыл. Ford есть Ford это несомненный плюс. Несмотря на мою любвь к Ford считаю стоимость EDGE прилично завышенной. Это при том, что особых выгод по сравнению с текущим автомобилем он не предлагает. Когда садишься в него, у тебя не возникает ощущения, что сел в авто классом выше, просто сменил один Ford на другой. Геометрия ИМХО хуже, нос сильно длинный, уже надо следить, динамика по сравнению со 180 л.с Kuga такая же. Коробка похоже тоже. Шумка лучше, но скорей всего за счет активной системы подавления шумов. Доплатив около 100к можно купить что нибудь более интересное. Пока прайс задран, смотреть в сторону EDGE не буду.

Ford Edge 2.0 EcoBoost AT (245 л.с.) 2018

Ford Edge 2.0 EcoBoost AT (245 л.с.) 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма

Перший власник 5 тис.км 12 л / 100 км Сім'я

Мои личные отзывы и комментарии вы можете найти в прилагаемом видео: https://youtu.be/eMusQZpT9sY Подводя итоги, можно выделить следующие негативных пункты: — Плохое качество сборки (вероятно это относится только к Канадской сборке, не могу утверждать за весь остальной мир). — С трудом закрывающиеся двери, особенно в мороз! — Не всегда срабатывает механизм автоматического закрытия багажника: скорее всего, проблемы с жесткостью кузова и перекосом.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 45 відгуків про Ford Edge
  • Ford Edge 2016

Ford Edge 2016

Ford Edge 2016

Черговий мій відгук про авто: Володію цим монстром вже більш ніж пів року. За цей час машинка ні разу не підвела. Реальний розхід по місту 15-16 літрів, хто б що не писав. Проводив ТО, ціни прийнятні навіть в офіціалів. В багажник влазить все і навіть трохи більше. Кліренс - агонь. З мінусів… пластик інколи поскрипує.

Роман

Дивитися всі 6465 відгуків про Ford
  • Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

коробка передач, вартість обслуговування

130 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже чудовий. Зручний салон. Доводилось спати в авто, де можна лягти в повний зріст. Дуже гарна динаміка. По трасі при швидкості 90 км/г менше 5 л, якщо швидкість 110 то 6-6.5 л. У місті рідко більше 7-8літрів. Проходимість дуже чудова. Багато хто пише про Павершифт. Хочу з цього приводу написати наступне: робот взагалі гарна річ, завдяки йому гарна динаміка та низькі витрати палива, але потрібно за ним слідкувати і вчасно міняти масло в ньому, що коштує немало тому в нас люди льють або погане масло, або тягнуть із заміною. Окремо хочу написати стосовно мого випадку. Придбав авто в zoom avto знаходяться в салоні інфініті, де приховали приховали дефект який вилився в 2.5т долларів.

Олександр

Відгуки про моделі Форд