Volkswagen 2 відгука про Volkswagen T-Roc від перших власників

Volkswagen T-Roc 2020

Volkswagen T-Roc 2020

динаміка, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Перший власник 1 тис.км Поїздки в місті

Що можу сказати про машину ! машина коштує своїх коштів !
Тиха, охайна, маленька.
Брала у салоні, перший власник я.
Немає ніяких проблем взагалі !
Як на мене, машина з салону одні плюси,
Машина нова, машина на обслуговуванні у салоні, як на жінку ця машинка супер.
З оформленням у салоні таких як проблем то і не було, усе спокійно. Купляла в Івано-франківську.
Менеджери окрема відзнака, не нав\'язували свою думку, я просто прийшла поглянула і купила, підібрали під мене.гарно вам і за то дякую.

Volkswagen T-Roc 2019

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість

вартість обслуговування, ціна

Перший власник 68 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

Машину покупал для перевозок, новой с автосалона, покупал в Киеве в Атлант-М Лепсе, выбрал самую базу, потому что как по мне переплачивать за средние и самые фуловые комплектации не стоит... Машинка за всё время не подвела из плюсов понятная мультимедиа и качество Фольксвагена, хоть и самого базового, что не понравилось, это конечно цена, но в скором времени она всё-таки оправдалась, и за такую цену можно было поставить и нормальные легко сплавные диски, потому-то на колпаках машина смотрится дёшево... Из расходов я купил конечно же диски и поменял одну лампочку в переднюю фару ближнего света. Лампочку купил после 60 тыс. км.... А так автомобиль экономный, вместительный и надёжный...

Дивитися всі 3 відгука про Volkswagen T-Roc
  • Volkswagen T-Roc 2019

Volkswagen T-Roc 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, шумоізоляція

7 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобіль реально здивував! Компактний, але місця вистачає всім. На трасі двигун переходить в режим 2 циліндри і розхід вражає, від 3.2- 4.7 траса. Середній виходить до 6.5. Дуже динамічний, зручна посадка і хороша керованість. Добре проходить всі нерівності на дорозі. Хороше світло на LED оптиці. Шуму не багато, тільки на бруківці деколи з\'являється.

Василь

Дивитися всі 6405 відгуків про Volkswagen
  • Volkswagen Tiguan 2013

Volkswagen Tiguan 2013

Volkswagen Tiguan 2013

Дуже жвавий і комфортний автомобіль. Повний привід і потужний двигун дають змогу завжди відчувати впевненість на дорозі. В принципі адекватний розхід палива як для такого авто. Також в принципі помірні ціни на запчастини.

Анатолій

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген T-Roc по рокам

Хочете придбати Фольксваген та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen T-Roc від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Фольксваген будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.