Fiat 102 відгука про Fiat 2011 року

Fiat Freemont 2011

Фиат Фримонт - это тот же самый Додж Джорни , производимый на одном заводе . Джорни производился для Америки, а Фиат для Европы , с мощным дизельным двигателем JTD 2.0. 140 и 170 л/с.
Пользуюсь авто второй год. Пригнал с Польши с растаможкой и всеми затратами обошлась 13300 $
Все плюсы :
- большой , просторный длина 5 метров .
- семиместный, третий ряд слаживается и получается очень
большой багажник.
- резвая, мощная, в моем случае 140 л/с.
- машина тяжелая 2 т. + 600 кг. грузоподъемность, поэтому
ведет себя на трассе уверенно, то ли это дождь , то ли
гололед.
- экономичная , трасса 5,3 л., город 8 л.
Минусов пока не выявил. машиной доволен, в будущем рассматриваю вариант приобретения 2015 - 2016 год . на полном приводе и с коробкой автомат, но это уже будет дороже на 5 - 6 т. $
Я думаю мой отзыв кому то будет полезен.

• Погано
    1.6
Fiat Albea 2011

Fiat Albea 2011

дорожній просвіт, об`єм багажника

Перший власник 40 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті

Авто для пересування з пункту А в пункт Б. Керування яким не доставляє абсолютно ніяких емоцій а також задоволення. Просто сів і поїхав. Все. Плюс - кліренс і багажник. Обзор ДУЖЕ поганий, особливо назад, чому сприяють дзеркала заднього виду, які трохи сферичні щоб збільшити кути огляду, але які змінюють пропорції і відчуття відстані до об\'єктів. За 7 років я так і не звик до габаритів авто, що було проблемою при паркуванні.

Fiat Doblo Panorama 2011

Fiat Doblo Panorama 2011

динаміка, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Добрий вечер володію авто 6місяців,і більше нехочу.Бляшанка на колесах ,как можна било додуматса поставіть такой маленький двігатель.В городе неудобно а на трасу лутьше вобше не виежать.Мочності незватает

Fiat Punto Evo 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

динаміка, об`єм багажника, шумоізоляція

Купив нещодавно з Німеччини. Пробіг був 150 т. Зразу дув здивований начинкою. За такі гроші дуже нашпигована всілякими опціями, що сподобалось. Мотор 1,4 не дуже динамічний, але гарно тягне на малих оборотах. Порадував розхід. Пробував заливати біоетанол — працює на ура. Дуже гарний салон, зручні крісла. Слабенька шумка.

Fiat Panda 2011

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, шумоізоляція

180 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення

Панда 69лс, полно- приводная. Отличный неприхотливый автомобиль. Получаю удовольствие от езды и эксплуатации. Юркий, приемистый, мягкая подвеска. Панда внутри гораздо больше, чем кажется снаружи. Из минусов, на мой взгляд, шумоизоляция на "тройку" и практическое отсутствие рундучков, бардачков, полочек. Не очень удобные сидения и и регулировка спинки колесиком. Расход топлива в среднем 8-9 л газа, мог бы быть и поскромнее для такого объёма. Сказочники на авториа пишут про 4-5 литров -это если катится с горки и ветер в спину попутный. У знакомого Панда передне приводная -1,2 л на роботе- тоже меньше 7,5 л газа не получалось никогда на бензине 6-6,5литров на 100км. Расходы на ТО минимальные -масло 2,7 литра в двигатель + фильтра - в районе 1000грн выходило. По проходимости на полном приводе грязь, снег -на отлично, песок- похуже -не хватает клиренса и мощности движка, быстро зарывается- понятно-все таки не Прадо. Дисковые тормоза и сзади тоже- очень эффектное торможение +АВС. Ремонты недорогие, все просто и понятно, все таки родственник Жигулям. Из многих машин которые у меня были, Панда самый удачный вариант цена-качество.

вартість обслуговування

Купував дане авто в Німеччині, по автобану їдеш відпочиваючи, хороший розхід пального в середньому до 8 літрів, двигун 2.0 дизель КПП 6 механіка.З мінусів :запчастини всі під замовлення, нижню подушку двигуна не реально знайти в продажі, прийшлось колхозити.

шумоізоляція

Другий власник, машинкою задоволений, купував з пробігом 95 тис. зараз 136 тис., було замінено щеплення на 125 тис. і все масло і колодки, плюси великий багажник, просторий салон, розхід палива, ходова просто супер для наших доріг, високий кліренс.

Fiat Fiorino груз. 2011

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт

228 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті

Надежный, экономичный автомобиль, относительно недорогие запчасти, широкий перечень поставщиков запчастей

Fiat Doblo груз. 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, коробка передач, гальма, шумоізоляція

280 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

Дешева в обслузі, економна. Високий кліренс.! Хороша вантажопідйомність .

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

Для семьи нормальное авто, просторный, две двери, запчасти стоят не дорого, на бензине едет норм, хватает, на газу экономное в расходе, салон просторный, с минусов это шумоизоляция, опорные подшипники, побольше бы багажник.. Если брать авто для семьи або как на каждый день то хороший вариант как для бюджетника.

Fiat Doblo груз. 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

205 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Автомобилем полностью доволен.
Свои деньги он полностью отрабатывает.покупайте не пожалеете.

Fiat Fiorino пасс. 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

Ходова найліпша з тих авто які в мене були, а ця ювілейна 25. Слабі місця це опорні подушки передніх амортизаторів і форсунки люблять тільки дорогу солярку рішив питання фільтром сепаратором 2 мкр двигун класний їде добре тягне класно для свого об\'єму поза конкуренцією. Коробка все норм.

Fiat Punto Evo 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

140 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я

Дуже класне авто: економне, шустре, маневрене. Для молодої сімї саме то.

дорожній просвіт, шумоізоляція

Недорога, гарна, маневрена, по ходовій слабе місце упорні підшипніки передніх амортизаторів ходят максимум тис 20.

шумоізоляція

80 тис.км 6.4 л / 100 км Сім'я

Хороший автомобиль за свои деньги для семьи то что нужно,немного жестковат, посадка высокая,клиренс можно и по больше с нашими дорогами.

Fiat Doblo пасс. 2011

Fiat Doblo пасс. 2011

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 187 тис.км 11 л / 100 км Сім'я

Машина стоит своих денег.На дальние растояния просто идеал.Для работы супер обьемный багажник грузи нехочу.Росход топлива 11 литров газа с кондиционером.Незаменимый помощник в жизни.Очень надежная и неприхотливая машина.Советую!

Fiat Fiorino груз. 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Очень резвый,я любитель быстрой езды,может потягаться со многими авто в наборе скорости, увеличил клиренс вставками и баферами ,поставил защиту поддона двигателя ,плюс резина 185/70/14, и авто просто супер,расход и обслуживание радует, сравнительно недорогое,кроме расходников и амортизаторов пока ничего не менял ,пройдено около200 тыщ км.постоянно под грузом т.к. грузовик,никаких нареканий кроме шумоизоляции! очень доволен!
Жестковат !

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

Поїздки в місті

Описувати особливо нічого, чудове авто 2 роки безпроблемної експлуатації. 9 років автівці , жодного натяку на іржу по кузову, двигун 1.2 бензин, в -30 чирк і поїхав. Від їзди тільки хороші емоції. Динаміка їзди до 80км/год супер, вище гірше.

дорожній просвіт

Перший власник 40 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

В загальному сподобалось все, шумоізоляція, різкість.
Тільки масло і фільтри.

Fiat Punto 2011

Fiat Punto 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

В мене Фіатік 1.4 8 клапанний 185 тис масло двигун не бере читав на форумах люди накатали вже 300 тис км ніяких проблем з мотором не мають ходова проста як дошка з переді звичайний макферсон з заді класична Балка Дешева в обслуговуванні .З мінусів перетерається шлейф на Рулі і горить постійно при завотці ближнє світло Підводять інколи мікрики на замках в мене було що двері закриті а горить значок що двері відкриті також проблема є в зимовий період перебиваються на дверях провода на згинах а так машина мене повністю задовільняє Перед Фіатом мав Лачетті Фіат буде понадійніший чим Шевроле

Відгуки про моделі Фіат