5 відгуків про Fiat Punto Evo 2010 року

Мої відгуки →
5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, об`єм багажника
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Машина топ за свої кошти,повністю виправдала всі очікування,навіть приємно здивувала за 4 роки Дешева в обслуговуванні,дуже рідко щось мінялося по ходовій,їздить і містом і на села,економна по заправці,маневренна,гарно тримається дороги,мотор турбувати дизель 1,3 дуже живий,гарно стартує і бере обгін,авто дуже шустре Ніколи не підвела,не заглохла,заводиться з першого разу при самих сильних морозами Хороша комплектація,старт-стоп,мультируль,круїзконтроль, встроєна навігація,блютуз,управління голосом і ще багато іншого Симпатична,гарний якісний салон,подвійна оцинковка кузова Дуже задоволені даним автомобілем,щиро рекомендую З недоліків,низький кліренс і малий об'єм багажника
Андрій Андрусів30 червня

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
170 тис.км Сім'я
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Це мій 4 Фіат було до цьго Добло Фіоріно Пунто а до фіатів ще багато машин за 25 років стажу за кермом.Я рахую що Фіат нашими водіями недооцінений.Якщо конкретно за пунто, то приємно дивує розхід палива, динаміка машини, хороша шумоізоляція, 7 подушок безпеки, круїз контроль, сіті -руль, старт-стоп навігація і ще багато всього. Що за опції другого бренду, потрібно переплатити набагато більше.Для міста в паркуванні просто супер.
Виктор09 червня 2020
Дивитись ще 13 відгуків про Fiat Punto Evo →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
якість збірки, шумоізоляція
4.0 Добре
  • 4 Керування
  • 4 Ціна
Гарний дизайн. Гарний салон. Дешеве обслуговування. Надійність. Економність. Слабенька шумоізоляція
Вадим15 березня 2020

якість збірки, шумоізоляція
4.0 Добре
  • 4 Керування
  • 4 Ціна
Компатне. Економне. Надійне. Дешеві запчастини. Несподобалась шумоізоляція.
Вадим15 березня 2020

4.6 Відмінно
динаміка
дорожній просвіт
278 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті
4.6 Відмінно
  • 5 Ціна
Маневрена і динамічна машинка, ідеальна як для першого авто. Кліренс не високий, але достатній для наших доріг. З грутовими теж справляється. Підвіска тверда, відчувається кожна ямка, але в тому є плюси і швидко звикається. Такий натяк на спортивність. Динаміка як на 1.3 мотор дуже добра. Малий багажник перетворюється в дуже великий складанням задніх сидінь. Для тих хто вибирає авто - пробіги по 180 тис є крученими 100%. В ЄС на дизелях так мало не їздять.
Ігор21 жовтня 2019

Відгуки про Фіат Пунто Ево по рокам