216 відгуків про Fiat 2007 року

Мої відгуки →
дорожній просвіт
  • 5 Ціна
Быстрая, но очень низкая, зимой долго греется, летом просто супер, экономная. Дизайн супер, очень экономная. нечего не беспокоит.
Оксана01 грудня 2021
Дивитись ще 56 відгуків про Fiat Brava →

динаміка
  • 5 Ціна
Машина хороша, велика в середині можна завантажувати великі габаритні речі ,ми на відпочинку ,ночуємо в ній ,є куплений матрас по розміру 200*125 см.що добре лягає надуваємо ,і комфортно відпочиваєм ,що хочеш,простора супер ,обзор від воліє найкращий ,видно все,двигун в мене 1,3 мультиджет, економний коли їду і дивлюся на розхід аж сміюся що таке може бути ,в друзів мотоцикли більше беруть по розходу .двигуна хватає і на обгоні і на їзду ,якщо в гонках не берете участі. По запчастинах не дорогий в обслуговуванні ,кузови оцинковані ,хто читає ,то не бійтеся купувати слабший мотор ви на економії палива зекономите не малі гроші ,самі порахуйте,і їзда на таких моторах проходить на більших оборотах.Що саме головне щоб пробіг нескрутили і мотор з турбіною був в хорошому стані ,я дуже задоволений ним і зимою і літом .Мінус один ,що він трішки твердуватий на дорогах.
Саша04 травня 2021

4.8 Відмінно
дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, динаміка
220 тис.км Сім'я
  • 5 Ціна
Простой.неприхотливый авто,в обслуживании дешевый,заводской метан,очень экономно ездить,пространство внутри огромное,высокий клиренс,возможность использования как для семьи так и для работы,за все время владения только радует.
Сергей23 квітня 2021

• 5 Ціна
Задоволена на всі 100 %: комфортна, зручна, економна, маневрена ..
Оксана21 березня 2021

4.4 Відмінно
дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
4.4 Відмінно
  • 5 Ціна
Гарний економічний автомобіль, для міста дуже добрий в керуванні, непривабливий. Як для першого авто, нормальний вибір краще Ланоса!!! Тож авто рекомендую Я брав авто для своєї дружини, коли вона вчилась керувати. Авто зацікавило ціною та зовнішнім виглядом. Під час експлуатації були замінені деякі деталі трансмісії та в цьому винні дороги, а не авто! Дружина навчилась керувати й був придбаний другий автомобіль. Що можу сказати, fiat grande punto повністю оправдовує свою ціну, за яку ви отримуєте комфорт надійність й привабливий інтер\'єр !
Radik17 березня 2021

4.2 Відмінно
дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма
коробка передач, шумоізоляція
Перший власник 225 тис.км 7 л / 100 км Сім'я
  • 4 Ціна
Автомобіль для сім\'ї чудовий. Хотілось би додаткову шумоізоляцію двигуна. Проїхав 120 000 км і топливної апаратури не дивився.
Роман02 березня 2021
Дивитись ще 37 відгуків про Fiat Scudo пасс. →

якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, керованість, шумоізоляція
3.4 Добре
  • 3 Надійність
  • 4 Ціна
Машина хорошая для семьи,большой багажник, просторный салон, недорогая в обслуживании.
Дмитрий28 лютого 2021
Дивитись ще 32 відгука про Fiat Doblo Panorama →

4.2 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Владел авто 8 лет, приганял сам с Польши. За это время проехал 130 тис. км. Больших поломок не было, все менял по книжке. По ходовой все что менял - больше не беспокоило. Только задние амортизаторы менял 2 раза. Двигатель, топливная, турбина, кпп - без проблем все время. Расход по трасе 4.5 при 90 км/ч, дальше больше, по городу до 6 без пробок. Машиной доволен, подходит и для работы и для семьи.
Максим13 лютого 2021
Дивитись ще 93 відгука про Fiat Doblo →

335 тис.км 0.8 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Машина супер кто найдет ухоженную будет радовать. После 250ткм что би било зделано 1-маховік 2-турбина 3-шаровиє тягі 4-кондер 5-профелактіка топлевной 6-салон ухоженний чистий 7-передниє стойки 8-АКБ 9-рулевая рейка і т п і ТД...
Євгеній21 грудня 2020

333 тис.км 8 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Машина СУПЕР 2.0лит 120л Расход топлива радує+ Велика внутри+. Управления класс+ Надежная неприхотлива, в ремонте не дорога +- ОБЗОР по кругу машины+ Для путешествий.
Євгений04 листопада 2020

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
якість матеріалів, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Надійний помічний для дому та бізнесу. Недорогий в обслуговуванні, доступні запчастини. Високий кліренс і величезний багажник. А головне не висока ціна. Нема сенсу переплачувати за бренд.
Павло02 листопада 2020
Дивитись ще 92 відгука про Fiat Doblo пасс. →

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, гальма, ціна
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція
2.2 Погано
  • 2 Керування
  • 2 Надійність
  • 3 Ціна
Не рекомендую данный Авто людям не любящим ковыряться под капотом. Мотор 1.4 ходит до 200ткм,кпп до 150ткм. Расход газа в городе -11л, на трассе 12л. С 4 людьми и кондиционером на гору подымается на 1ой передаче. Сцепление горит часто. Более неудачной компоновки 1.4 бенз и мкп не придумаешь. За 152ткм использования сменил мотор и 2кпп. Дважды чинил пробитую гбц на разных моторах. Каналы промываются до дыр. Масло течёт все время и со всех мест все время. В салоне скрипит и тарабанит все что можно. Очень на любителя Авто.
Oлег Игоревич Пресс26 травня 2020
Дивитись ще 32 відгука про Fiat Doblo Panorama →

шумоізоляція
379 тис.км Сім'я
  • 5 Ціна
Сподобалось все крім шумоізоляції, і штатної магнітоли, яка немає aux, ще з плюсів це великий компанійський і сімейний салон, великий і просторий багажник, коляска влазить не складаючись, що для мене в даний момент дуже великий плюс, на далекі відстані бомба. 2.0. 120к.с. 88кв максі база
VoVa29 березня 2020

4.2 Відмінно
дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Посоветовал бы данный автомобиль как второй в семье. Радует низкий расход топлива и вместительный салон. Из минусов отмечу заднюю рессорную подвеску, когда едешь один в авто то довольно жостко отрабатывает неровности. Если же, в машине более 4 людей и багаж, то рессора прогибается, начинает работать прекрасно, автомобиль кардинально меняется в повадках, становится мягким, комфортным. Почему 2? По городу с плохими дорогами, одним в машине, ездить не комфортно, но на дальние расстояния, с пассажирами получаешь удовольствие, расход низкий, салон просторный, багажник безразмерный. Многие "эксперты" называют двигатель 1.3 неудачным и дохлыми. НИКОГДА НЕ СЛУШАЙТЕ ТАКИХ ЛЮДЕЙ. Зачем покупать дизельный минивэн для гонок?? Автомобиль нормально передвигается в городе, на трассе расход минимальный, зачем платить больше? Отличный мотор которого хватает в меру. Из плюсов можно отметить низкую стоимость содержания авто, цены на запчасти минимальные, всегда есть в наличии.
Иван10 березня 2020

4.2 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
135 тис.км 6 л / 100 км
  • 5 Ціна
Классный, экономичный автомобиль, отлично подойдёт для девушек которые приобретают первый автомобиль.
Стас08 лютого 2020
Дивитись ще 78 відгуків про Fiat Panda →

4.6 Відмінно
дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, керованість
113 тис.км 5.5 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Хороший, экономичный, бюджетный автомобиль. Пригнал его из Таллина, доволен. По дороге проблемм не было.
Серёжа04 лютого 2020
Дивитись ще 200 відгуків про Fiat Albea →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, коробка передач
350 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 4 Ціна
9 местный пассажирский большой бус. Много места для пассажиров и багажа. Проблема с задними дверями [ разбиваются замки]. Мотор и КПП не любят перегрузок. Полностью ремонт двигателя обойдется примерно в 3000 эвро. Из недостатков ещё покраска /линяет/.
slava10 січня 2020
Дивитись ще 10 відгуків про Fiat Ducato пасс. →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, витрати палива, керованість, ціна
дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Экономичный, легкий в управлении, простой, не дорогой в обслуживании. Низковат для поездок за город.
Андрей09 січня 2020

4.2 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Автомобилем остался доволен. Очень вмесьительный багажник и просторный салон. Не смотря на маленький объем двигателя машина довольно резвая для своих габаритов. На замену расходников тратил примерно 65-70$
Nickolas03 грудня 2019
Дивитись ще 93 відгука про Fiat Doblo →

5.0 Відмінно
динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
122 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
От хозяина. Очень хорошее состояние. Мотор 1,9 мультиджет 120 л.с., салон трансформер.
Sergii03 грудня 2019

Відгуки про моделі Fiat