Fiat 1 відгук про Fiat Fiorino пасс. 2007 року

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника

дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Fiat Fiorino пасс. 2007
Fiat Fiorino пасс. 2007

Fiat Fiorino пасс. 2007

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція

Хороша, надійна машина! Відслужила мені вірою і правдою 5 років (120тис.км).
За цей час майже нічого в ній не ремонтував.
Комфортна в плані сидіння але дуже жорстка на дорозі (на початках аж кишки булькали в животі).
Величезний об'єм багажника, достатній для подорожі сім'єю з палаткою )))
Дещо незадовільна якість виготовлення певних вузлів (наприклад в дверках більшість елементів із не дуже міцної пластмаси, або зірочка в редукторі очисників лобовухи - теж пластмасова).
Може не найкраща але задовільна якість світла на дорозі.
Дуже крутий і динамічний мотор.
Словом машинка однозначно вартує своїх грошей.
Рекомендую!!!

Дивитися всі 14 відгуків про Fiat Fiorino пасс.
Fiat Fiorino пасс. 2009

Fiat Fiorino пасс. 2009

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

167 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

За час користування авто викликало переважно позитивні емоції. За три роки використання, авто практично не потребувало уваги, окрім планового обслуговування. Купував з пробігом 120+ тис. З великих капіталовкладень заміна комплекта зчеплення, який виявився ще заводським, гальмівні диски + колодки, та ремонт підвіски. Приємно здивував двигун, його цілком достатньо в місті, щоб не відставати від потоку. На трассі комфортно їхати зі швидкістю 110-120 км. при цьому оберти в районі 2200-2300 об.хв., що позитивно впливає на розхід палива. Хоча авто не велике, багажник доволі місткий, особливо якщо витягнути задній ряд сидінь. Але заради справедливості, мушу відмітити що місця заднім пасажирам малувато. Поганенька заводська шумка, тому довелося дошумлювати. Завдяки своїм розмірам авто чудово підходить для міста. Але їздити на великі відстані важкувато, оскільки підвіска доволі жорстка. З іншої сторони завдяки жорсткій підвісці, авто прекрасно тримає дорогу. При швидкості 120 км. кермо можна тримати двома пальцями. Окремо хотілося б відмітити коробку робот. Так вона повільна і точно не підходить для любителів швидко їздити. Але вона надійна, не боїться навантаження і розхід палива практично як на механіці. В загальному, автомобілем задоволений і можу сміло рекомендувати до покупки. Думаю не даремно такі авто масово використовують для перевезеннь.

Дивитися всі 1610 відгуків про Fiat
Fiat Doblo груз. 2013

Fiat Doblo груз. 2013

Перший власник 174 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Хороший автомобиль, проблем почти не было! Обслуживание не дорогое, Один из самых главных плюсов, что у неё большой и просторный багажный отдел, рессоры и простота обслуживания!

Николай Владиславович

Відгуки про моделі Фіат